Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Buzağı Kulubesi

Ürün Özellikleri

Ürün Resimleri

   

Teknik Özellikler

Kabin Uzunluğu

:
200cm.

Kabin Yüksekliği

:
160cm.

Kabin Genişliği

:
130cm.

Çit Uzunluğu

:
160cm

Çit Yüksekliği

:
100cm.

Çit Genişliği

:
130cm.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Son yıllarda endüstriyel hayvancılıkta büyük aşama kaydeden ülkemizde besiciliğin her aşamasında doğru tercihte bulunarak doğru ürünleri kullanabilmek büyük önem taşıyor. Bunların başında besiciliğin temeli olan yeni doğan buzağıların hastalık kapmayacağı sağlıklı bir ortamda barındırılması gerekmektedir. Bu bilinçle Ar-Ge çalışmaları sonunda geliştirilerek hazırlanan Karmod Buzağı Kulübeleri yeni doğan buzağı yetiştiriciliğinde farklı bir çığır açtı. Buzağının rahat hareket edebileceği ergonomik geniş iç tasarımı, dengeli havalandırma menfezleri, özel geliştirilmiş çitle çevrili bahçe gezinti alanı, ithal biberonu, gölgelikli yemlik hazneleri gibi bir çok üstün özelliğiyle Karmod Buzağı Klübesi bir çok çiftliğin tercih edilen markası durumunda.

Karmod buzağı kulübesinin sunduğu en önemli avantaj buzağıyı yetişkinler ve hastalık kapacağı diğer hayvanlardan ayırarak steril ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmasıdır. Buzağı kulübelerimizin temizliği ve bakımı son derece pratiktir. İster açık alanda ister kapalı alanda kullanılabilir özelliktedir.

Karmod buzağı kulübeleri demonte üretim tarzıyla kolayca nakledilme özelliğine sahiptir. Seri üretimle yüksek kalitede üretim yapılan Karmod Buzağı kulübesi fiyatları açısından diğerleriyle karşılaştırıldığında ekonomik fiyat avantajları içermektedir. Yüksek kalitede üretimi, kısa sürede teslim termini, satış sonrası hizmetleriyle Karmod buzağı kulübesini güvenle tercih edebilirsiniz.

Karmod Buzağı Kulübesinin Özellikleri :

-Buzağı kulübelerimizin tüm detayları Avrupa Birliği satandartlarında üretim yapılmaktadır..
- Buzağı kulübemiz tamamen geri dönüşümlü polietilen hammaddeden üretilmiştir. -Polietilen ana kulübeyle beraber, özel hazırlanmış güvenli 1 adet metal çit, 1 adet yemlik koruma siperi, 1 adet özel biberonla beraber 3 adet yemlik yer almaktadır. -Fonksiyonel havalandırma menfezlerine sahiptir. Bulaşıcı hastalıklara karşı koruma sağlar. Buzağılar sağlıklı ve steril ortamda maksimum büyüme sağlar.
- Uzun dayanıma sahip olup kırılma yapmaz.
- Hafif yapısıyla kolayca taşınabilir.
- Ekonomik fiyat avantajına sahiptir.