Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Polietilen dünyası Tasarım ve İmalat

Karmod Plastik ürünlerin TASARIMI, ve Tasarımı yapılan ürünlere ait ve üretimine başlanacak ÖZEL KALIPLARIN ÜRETİLMESİ, Bunların dışında; Karmod, sürekli olarak AR-GE ile ilgili çalışmalarını sürdürmekte olup, yeni ürün ve Pazar araştırmaları ile MÜŞTERİYE ÖZEL ÜRÜN ÇÖZÜMLERİ sunmaktadır.

Karmod Polietilen ürünlerimiz MONOBLOK olarak tek parçadan üretilir. Ürüne zarar verecek ek yeri ve perçin yoktur. UV STABİLİZANLI olduğundan güneşin zararlı ışınlarından etkilenmez, mikro organizma üreme oranı sıfırdır. Temizliği çok kolaydır, İsteğe göre ANTİSTATİK katkılı olarak üretilebilir. Ürünlerimiz elastik oluşu nedeniyle DARBELERE MUKAVEMETLİDİR. Asitlere ve benzeri kimyasallara karşı son derece dayanıklıdır. RENK KAPMAZ, PAS ve KOKUyapmaz, PÜRÜSÜZDÜR.

Karmod’ın Birçok sektöre hitap eden standart ürünlerimizin yanı sıra, uygun maliyet ile istenilen ve değişik ürün özelliklerinde kalıp hazırlanıp üretim yapılabilir. Şirketimizin önemli hedeflerinden biri de bilimsel çalışmalara katılarak plastik sanayinde şirketimizin ve Türkiye‘nin adını başta Avrupa ve tüm dünyada duyurarak, ülkesine katkı sağlayacak teknolojik yenilikler ve buluşlar yapmak, bu konuda örnek firma olmaktır.