Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Polietilen Su Depoları

Karmod polietilen depolar; yatay silindirik depolar, dikey ve dozaj depoları, prizmatik dört köşe su depoları veya kimyasal madde depolari olarak 3 farkli şekilde üretilmektedir. Su veya asit depolamada, gıda maddelerinin hazırlanmasında, çesitli kimyasal maddelerin imalatı, stoklanmasi ve taşınmasında kullanılan Karmod polietilen depolar; 50 litre'den 25.000 litre'ye kadar değişik hacimlerde üretilebilmektedir.

 

Dayanıklı ve uzun ömürlü olan Karmod polietilen depoların bağlantı çıkışları sarı pirinçtir. Depolarımıza, standart çıkışlar dışında, müşterilerimizin ihtiyaç ve isteğine göre değişik alternatifli çıkışlarda takılabilmektedir.

 

 

Karmod polietilen depoların hammaddesi; ‘Food Grade' (yiyecek tipi) olarak kabul edilen uv stabilizanli, geri dönüşümlü lineer polietilendir. Hammaddenin gıda tüzüğüne uygunlugu, Amerikan Sağlık Teşkilatı'nca (FDA) onaylanmıştır.

 

Karmod Polietilen Depolar Sağlam, Sağlıklı ve Ekonomiktir

 

Uzun ömürlü ve sağlıklı Karmod polietilen su ve kimyasal depolama ürünleri; koku yapmaz, kir tutmaz, yosun yapışmaz ve hafif güneş ışınlarından etkilenmeyen beyaz renk lineer polietilen hammaddelerden üretilmiştir.

 

Müşterilerimizin isteğine göre renkli depolar da üretilebilmektedir. Polietilen depolarımızı Karmod güvencesiyle yıllarca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Polietilen su depoları içme suyundan yakıt depolamaya, tekstilden ağır sanayiye kimyasal sıvı depolamaya kadar bir çok alanda kullanılmaktadır. 50 litreden 25.000 litreye kadar üretimini gerçekleştirdiğimiz polietilen depolar fabrika tesislerimizde yüksek üretim kalitesiyle imal edilmektedir. Küçük ebatlı polietilen depo ürünlerimiz bir banyo için, yazlık için, bahçe için kolayca taşınabilen ideal çözümdür.

 

Karmod polietilen depolar ve tanklar polietilen silindirik dikey depolar, polietilen silindirik yatay depolar, polietilen dikdörtgen (prizmatik) depolar, polietilen konik gıda ve kimya silo depoları, polietilen dört köşe ve yuvarlak tekstil arabaları, yol bariyerleri, zeytin ve turşu salamura depoları olarak geniş bir yelpazede üretilmekte olup, istenilmesi durumunda masa, koltuk, bank, klübe, aydınlatma apliği gibi sonsuz sayıda ihtiyaçlar için tasarlanıp üretilebilmektedir. Ürünün yatay, dik veya yatay prizmatik olmasının kullanılacak mekana göre sağladığı avantajlar vardır. Karmod polietilen su deposu, kimyasal depolar, tanklar ve özel ürünler yüksek kalite hammadde yoğunluğuyla modern üretim sistemiyle üretilmektedir. -40°C ile + 60°C, ultraviyole ışığı dayanımı, deniz çevresi ve yüksek dağlarda kullanmak için uygun malzeme kalitesine sahiptir.

Karmod Polietilen Su Deposu Kullanma Talimatı

  • Karmod polietilen depolara Maket bıçağı ve keskin kesici aletlerle çocukların yaklaşımı engellenmelidir.
  • Karmod polietilen depolar Maksimum 60 dereceye kadar olan sıcaklıklara karşı dayanıklıdır.
  • Karmod polietilen depolar Yerden yuksek yere kurulduğunda daha hızlı akışkanlık sağlar.
  • Karmod polietilen depolar için en elverişli alanlar gölge ve kapalı alanlardır.

Karmod Su Deposu Emniyet Talimatı

  • Karmod polietilen depoları Ateşe ve guneş ışıklarının dik geldiği yerlere mümkün olduğunca uzak konulmalıdır.
  • Karmod polietilen su deposunu düz zemin üzerine koymaya özen göstermeli, zemin üzerinde delici etkenler bulunmamasına dikkat edilmelidir.

Karmod Su Deposu Bakım Talimatı

  • Karmod Polietien su depolarının bakımları yosunlanma kirlenme v.s. etkenlerden dolayı asgari yılda bir kez düzenli yapılmalıdır.
  • Karmod polietilen su depoları geniş çaplı kapağı sayesinde kolayca fırça ile temizlendiği gibi yuksek tonajlı depolarda fırça erişiminin zor olduğu durumlarda deponun içine girilerekte temizliği yapılabilir. Ayrıca su deposu temizliği konusunda faaliyet gösteren kuruluşlarda mevcuttur.