Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Polyester yerinde Montaj Modüler su Depoları

Karmod 1986 yılından bu güne sektörde olmanın avantajlarıyla polyester yerinde montaj depoların imalatı ve montajı konusunda uzman firmadır. Polyester yerinde montaj depolar demonte fabrika parçalı ön üretimi sonrasında montaj yerine kolayca sevk edilerek yerinde montaj yapılmaktadır. Yerinde montaj depolarımız; apartman, sosyal tesis, fabrika ortamları gibi girişi dar mekanlar ve bodrum katlarında kolayca girilerek yerinde montaj imkanı vermektedir. Bodrumlar, çatı katları, toprak altı gibi mekanlarda polyester yerinde montaj su depoları istenilen ölçüde üretim imkanı sunmaktadır. 10 bin litreden 50 bin litreye, hatta 100 bin litreye kadar yerinde montaj su depose üretmekteyiz.


Karmod yerinde montaj polyester su depoları Türkiye’nin her bölgesine uzman ekiplerimizce montaj yapılabilmektedir. Yerinde montaj depolarımız yosun tutmaz, sızdırmaz, istendiğinde tazyikli su ile kolayca temizlenebilir. Bakımı ve tamiratı çok kolaydır. Çürümez, paslanmaz ve bir kere yaptırıldığında uzun yıllar güvenle kullanılabilir.


Karmod yerinde montaj depolar su, mazot, asit, deterjan, kimyasal, arıtma tesisi ve nakliye depoları olarakta güvenle kullanılmaktadır.