Ürün Bilgi Talep Formu

Gizle

Ürün Bilgi Talep Formu

Modüler Su Deposu Anasayfa / Modüler Su Deposu

Karmod modüler su deposu sektöre yenilikler getirmiştir. Modüler depo ürünlerimizin başında yerinde montaj depo çözümleri gelmektedir. Yerinde montaj ürünler demonte fabrika ön üretim yapılarak kullanım yerine nakliye kolaylığı ile taşınmaktadır.

Özellikle bina altı gibi girişi dar mekanlarda yüksek tonajlı depolar demonte sistemle kolayca kısa sürede kurulum yapılabilmektedir. Mekana özel projelendirilen yerinde montaj modüler ürünler üretimden montaja Karmod ekiplerince kullanıma hazır teslim edilmektedir.

Bir diğer modüler birleşimli ürün polietilen depolardır. Farklı tonajdaki polietilen tanklar modüler birleşimle bir birine bağlantı yapılarak tarımda damla sulama sisteminde ve sanayi tesislerinde farklı kimyasal karışımlar için özellikle tercih edilmektedir.

Modüler su deposu dayanıklılığı olarak çelik levhalar, yüksek tonajlı preslerde derin çekme yöntemi ile imal edilirler. Depolarının servis hizmeti gerektirmeden kullanım ömrü ise 10 yıldan fazladır. Modüler su deposu sızdırmazlık olarak modüler depoları oluşturan paneller arasındaki sızdırmazlık kullanılarak, depo içindeki sıvı cinsine bağlı olaraktan seçilen özel kimyasal contalar kullanılarak sağlanır. Parçalar halinde imal edilen ve montaj yapılacak alana göre parçalar halinde taşınan ayrıca kaynak gerekmeden tamamen cıvatalarla birleştirilerek oluşturulan özel bir depo tipi olarak imal edilmektedir.

Ürün Talep Formu


GRP Modüler Su Depoları