Ürün Bilgi Talep Formu

Gizle

Ürün Bilgi Talep Formu

Polyester Su Deposu Anasayfa / Polyester Su Deposu

Teknoloji ile beraber birikim gerektiren polyester su deposu üretiminde Karmod 1986 yılından bugüne tecrübesi ile evsel kullanımdan sanayiye üstün özellikte yenilikçi ürünleri müşterileriyle buluşturmaktadır.

Polyester depo ürünlerimizin yatay dikdörtgen, yatay ve dikey silindirik, yatay elips standart üretimiyle beraber demonte ve toprak altı şartlarına özel projelendirilmiş imalatları da gerçekleştirilmektedir. Karmod sahip olduğu birikim ve teknoloji ile beraber yüksek mukavemet içeren endüstriyel özellikte 100 tona kadar özel depoların üretimini de gerçekleştirmektedir.

Nakliye kolaylığı ve girişi dar mekanlar düşünülerek depolama tanklarımız modüler birleşimli ön üretimli olarak ta imal edilmekte olup Karmod uzmanlarınca yerinde montajlanarak kullanıma hazır teslim edilmektedir. Ürünlerimizin tamamı Karmod güvencesi ile satış sonrası destek garanti kapsamındadır. Polyester depolarımız kullanma suyu ile beraber sanayide kullanılan çok sayıda kimyasalın depolanmasında kullanılmaktadır.

Polyester su deposu konusunda profesyonel ve birinci sınıf kaliteli malzemelerin üretimi ile yapılmakta ve direk son kullanıcıya en uygun fiyatlarda ürün satışı yapılmaktadır. Ayrıca teslimatı çok kolay olup adrese kadar ulaşım ile yerinde kolay kurulumu ve yapılmaktadır. Kısa süren kurum işlemi kolay monte ve demontesi ile tamamen müşteri memnuniyeti sağlayan bir depo türüdür. Polyester su depoları uzun ömürlü ve dayanıklı malzemelerden üretilmektedir.

Ürün Talep Formu


Polyester Yatay Su Deposu
Polyester Yatay Su Deposu
Polyester Dikey Su Deposu
Polyester Dikey Su Deposu
Mazot ve Yakıt Tankları
Mazot ve Yakıt Tankları
Polyester Kare Su Deposu
Polyester Kare Su Deposu
Yerinde Montaj Depolar
Yerinde Montaj Depolar
Sanayi Depoları
Sanayi Depoları
Toprak Altı Depolar
Toprak Altı Depolar