1 tonluk su deposu çeşitleri çevremizde gördüğümüz hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Çok alanda kullanılmasının temel sebebi su deposu modellerinin çok yönlü olduklarını göstermektedir. Yatay, dikey ve dikdörtgen gibi pek çok farklı tasarımlarda olabildiği gibi pek çok farklı hacimde de üretilebiliyor.

1 tonluk su deposu çeşitleri kullanıcısına pek çok avantaj sunmaktadır. En öncelikli avantajları arasında 1 tonluk plastik su deposu fiyatları gelmektedir. 1 ton su deposu modelleri depo hacminden ötürü her türlü amaç doğrultusunda kullanılmaktadır. 1 tonluk su deposu fiyatları da uygun olduğu için hemen hemen her kesim tarafından ulaşılabilirdir. Kapladığı alan hacminde düşündüğümüzde depo tasarımına odaklanmamız gerekmektedir. Gerek bireysel kullanım olsun gerekse kurumsal anlamda bir deponun kapladığı alan önem arz etmektedir. Sizler web sitemizdeki depo ölçülerine bakarak daha net bilgiler elde edebilirsiniz.

1 ton su deposu fiyatları yanı sıra depoların pek çok faydası bulunmaktadır. Çünkü 1 ton su deposu çeşitleri son teknoloji üretim sistemleri kullanılarak üretilmektedir. Bu sebepten ötürü bütün depolama ürünlerimizin bir yıl boyunca imalat hatalarına karşı garantisi bulunmaktadır. Sizlerde çalışma prensiplerinize veya size uygun olan depoyu gönül rahatlığı ile seçip satın alabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlarla 1 Tonluk Su Deposu 

Bizler alıcılarımıza daima en uygun 1 ton su deposu fiyatları sunmaktayız. Çünkü 1 tonluk plastik su deposu fiyatları uygun olmazsa doğaya katkısı olan yağmur toplama sistemleri kurulamazdı. Sanayilerde 1 tonluk su deposu fiyatları sayesinde pek çok doğa dostu üretim sağlanabiliyor. Öte yandan 1 tonluk plastik su deposu fiyatları sayesinde evlerimize kadar satın alabiliyoruz.

En uygun fiyat etiketine sahip olan 1 tonluk su deposu modellerimiz polietilenden imal edilmektedir. Bu sebepten ötürü çoğu ev kullanımında polietilenden üretilen depolar kullanılmaktadır. 1 ton su deposu fiyatları da herkes satın alabilsin diye biraz ekonomik kalmaktadır. 1 tonluk su tankı fiyatları belirlenirken genel olarak tüketicilerin bütçesi göz önünde bulundurulmuştur. Sizlerde en uygun fiyatlarda depo satın almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

1 Tonluk Su Deposu Modellerinin Hammadde Özellikleri

1 tonluk su deposu modellerimiz üç farklı hammadde ile üretilmektedir. Bu hammaddeler polietilen, polyester ve paslanmaz çeliktir. Bu hammaddeler yapılan ÜR-GE çalışmaları sonucunda depolanan içeriğe herhangi kötü bir etkisi olmadığı için belirlenmiş ve kullanılmaya başlanmıştır.

1 tonluk su deposu özellikleri arasında deponun hammaddesi büyük önem taşımaktadır. Çünkü depoların hammadde bazında üstünlükleri olduğu gibi ortak özellikleri de bulunmaktadır. Hammaddelerin en büyük ortak özellikleri arasında ultraviyole ışın dayanıklılığı gelir. Bu dayanıklılık sayesinde depoların içerisinde yosun tarzı parazitler oluşamaz.

Kısaca hammaddelerin hepsine değinecek olursak, polietilen hammaddesi kullanılarak üretilen depolar tek parça halinde üretilirler. Ayrıca polietilen depolar gıda depolamasına oldukça uygundur. Polyester malzeme ile üretilen tankların kimyasal dayanıklılığı çok yüksektir. Ayrıca sanayi alanında içerik nakliyesi amacıyla da oldukça fazla kullanılmaktadır. Paslanmaz çelikten üretilen tanklar ise sağlamlıkları ile ön plana çıkarlar. Çünkü paslanmaz çelik yapı itibariyle serttir ve yalıtkandır. Ayrıca diğerlerine göre çok daha fazla çalışma ısı oranına sahiptir. Bu sebepten ötürü pek çok alanda kullanılmaktadır. Ayrıca polyester ve paslanmaz çelik depoların üretim şeklinden ötürü yerinde montaj özelliği de bulunmaktadır.

1 Tonluk Su Deposu Modellerinin Teknik Özellikleri

1 tonluk su deposu ölçüleri hususunda en büyük dikkat çekici husus bütün 1 ton su deposu ürünlerimizin kilosunun 30 kilogram civarında olmasıdır. Kalan diğer 1 tonluk su deposu ölçüleri kapsamında uzunluk ve genişlik ölçüleri depo tasarımı bazında değişkenlik göstermektedir. 

1 ton su deposu modeller arasında dikey modeller daha uzundur. Bu sebepten ötürü yükseklik bakımından ideal olan mekanlarda kullanılabilir. Bazı durumlarda üretim bantlarında da kullanılabildiği gibi çoğu kırsal alanda açık alanda da kullanım sağlanabiliyor. Yatay depolar ise tasarımlarından ötürü seyyar araçlarda kullanılabildiği gibi sanayi alanında da çok fazla kullanılmaktadır. Sizlerde size en uygun depoyu satın almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimizle Görüşmeye Başla
0(216) 494 2829
Ara
Benzer Ürünler
Sepetinizde şuan ürün var