Fiyat Listesi

Ad Fiyat
2.000 Litre Plastik Toprak Altı Depo 120 Kg -

Polietilen Yeni Nesil Su Deposu

Su depoları, genel kullanım amacı doğrultusunda sıvı ve gıdaların depolanıp, ihtiyaç anında tahliye edilmesini sağlamaktadır. Polietilen yeni nesil su deposu olarak polietilen toprak alti su deposu gösterilmektedir. Bunların yanı sıra polietilen yatay depo vardır. Bu su depoları 200 litre kapasiteden 5.000 litre kapasiteye kadar büyüyebilmektedir. Tüm polietilen ürünlerimiz gibi yatay su depolarının da gıdaya uygunluğu bulunmaktadır.

Öte yandan bakıldığında polietilen toprak altı su deposu modelleri, pek çok alanda kullanılmaktadır. Gerek bireysel kullanımda gerekse kurumsal kullanımda oldukça yaygındır. Bireysel kullanım olarak tarlalarda içerisine konulan tarım ilacı veya sulama amaçlı kullanılan suyun toprak altı su deposu aracılığı ile depolanarak daha serin kalması sağlanabilir. Kurumsal kullanım açısından düşünürsek mazot ve yakıt tankı olarak kullanılmaktadır.

Endüstriyel depolama için özel geliştirilen sistemle üretilen polietilen toprak altı su deposu uzun ömürlü ve yüksek dayanıma sahiptir. Toprak altı ortamlarda korozyondan ve mantar, küf gibi aşındırıcılardan, yüksek tonajlı yük veya araç geçişlerinden etkilenmez. 

Polietilen Yeni Nesil Su Deposu Fiyatları

Polietilen toprak altı su deposu fiyatları adet bazında değişmektedir. Ayrıca polietilen toprak altı su deposu fiyatları diğer hammaddeler ile üretilen su depolarının fiyatları ile karşılaştırıldığında oldukça uygun fiyatlı kalmaktadır. 
Tabi bunun yanı sıra özel projelendirme seçenekleri de bulunmaktadır. Özel projelendirme söz konusu olduğunda polietilen toprak altı su deposu fiyatları da projeye göre belirlenmektedir. Fakat renk seçenekleri söz konusu olduğunda polietilen toprak altı su deposu fiyatları etkilenmez. Her iki renk seçeneğini de aynı fiyata satın alabilirsiniz. 

Polietilen Yeni Nesil Su Deposu Modelleri

Polietilen yeni nesil su deposu denince akla polietilen toprak altı su deposu modelleri gelmektedir. Polietilen toprak altı su deposu modelleri kullanım yerine özel projelendirilerek fabrikamızın modern tesislerinde yeni nesil depo teknolojisi ile toprak altı şartlarına dayanımlı nitelikte üretilmektedir.

Polietilen toprak altı su deposu modelleri metal ve diğer depolama tanklarına göre hafifliği, paslanmaz özelliği ve bunlara ek olarak fiyatları ile avantaj ve üstünlükler içerir. Üretim sonrası profesyonel ekiplerimizce yerinde kurulumla kullanıma hazır teslim edilen polietilen toprak altı su deposu tanklarımız satış sonrası destek ve garanti kapsamında müşterilerimize sunulmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak bu su deposu modelleri çoklu alınıp hacmi artırılabilir. Bir kaç adet su deposu alındığında paralel bağlantı sağlanarak, hacim artırılabilir. Bu doğrultuda bakacak olursak her ihtiyaca uygun olarak su deposu üretimi ve montajı yapılmaktadır.

Polietilen Yeni Nesil Su Deposu Özellikleri

Toprak altı su deposu polietilen hammaddeden üretilmektedir. Polietilen su depolarının tamamı uluslararası gıdaya uygunluğu bulunup endüstriyel gıda depolamasında güvenle kullanılabilir niteliktedir. Bu hammaddeden üretilen polietilen toprak altı su deposu içerisinde güvenle gıda veya içilebilir sıvılar depolayabilirsiniz.

Bunlara ek olarak polietilen hammaddesinin gıdaya uygunluğunun yanı sıra UV stabilizasyonludur. Bu doğrultuda bakacak olursak, bu malzemeden üretilen su depolarının içerisinde yosun, küf ve mantar olmaz. Böylece su deposu içerisindeki sıvı veya gıda korunmuş olur.
Toprak altı su deposu iki farklı renk seçeneği ile üretilmektedir. Bu renk seçenekleri mavi ve beyaz renklerdir. Bu açıdan baktığımızda polietilen toprak altı su deposu fiyatları da etkilenmemektedir. İki renk seçeneğini de aynı fiyata satın alabilirsiniz.

Öte yandan polietilen toprak altı su deposu ile yağmur suyu hasadı depolaması da yapabilirsiniz. Son yıllarda bilim adamlarının söylediklerine göre; yakın bir gelecekte içinde İstanbul’unda bulunduğu pek çok metropol su sıkıntısı ile karşı karşıya kalacaktır. Bazı metropollerde yağmur suyu hasadı için yine polietilen toprak altı su deposu kullanılmaktadır. Sadece bu depolar değil polietilen yeni nesil su deposu kategorisindeki neredeyse tüm su deposu tankları yağmur suyu hasadı için kullanılabilmektedirler. Ayrıca oldukça ekonomik bir fiyatı olduğu için fiyatlar açısından da avantajı bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Yeni nesil depolar toprak altına gömülmektedir. Bu sebepten ötürü deponun gömüleceği alanın ayarlanmış olması gerekmektedir. Yetkililer gerekli işlemleri yaptıktan sonra bağlantıların doğru olup olmadığı test edilmelidir. Deponun gömüldüğü bölgeden bir aracın geçmeyeceği emin olunmalıdır.
Yeni nesil depolar, toprak altına gömüldüğü için içerisinde hep aynı içerik depolanmaktadır. Hal böyle olunca da temizliği hep ihmal edilir. Depo içerisinde hassas bir içerik depolanıyorsa her tahliyeden sonra temizlenmesi önerilmektedir.
Yeni nesil depoların temizliği hep ihmal edilmektedir. Kapak kısmından su ve bir fırça ile temizlenebilmektedir. Boğaz kısmı temizliği kolaylaştırdığı için bir fırça içerisinde her köşeye ulaşabilmektedir. Temizleyici seçerken ise kokusuz ve ağır kimyasal içermemesine dikkat etmeniz önerilmektedir.
Yeni nesil depoların dış etkenler dışında hasar görmesi oldukça zordur. Fakat hasar gören depolarınız, üretildiği hammadde kullanılarak ve tasarım bütünlüğü korunarak yapılmaktadır. Ürettiğimiz tüm depolama ürünlerinin iki yıl boyunca imalat hatalarına karşı garantisi bulunmaktadır.
Satın aldığınız yeni nesin deponuzu manşon kısmından bağlayacağınız tesisatın, ev tesisatına bağlanması ile bağlanabilmektedir. Bu bağlama şekli ile depo içerisindeki içeriği evinizde kullanabilirsiniz. Evinizin giderini depoya bağlayarak, evinizdeki atıkların depoda birikmesini sağlayabilirsiniz. Dileyen kullanıcılar, bağımsız bir tesisat oluşturabilirler.
En doğru yeni nesil depoyu, en hızlı biçimde tercih etmek için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Web sitemizden yeni nesil depo modellerini inceleyebilirsiniz.
Yeni nesil depolar içerisinde, üretilmiş olduğu hammaddesinden ötürü gıda depolamasına uygundur. Polietilenin gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Gıda uygunluğu ise uluslararası düzeyde kabul görmüştür. Sizlerde gıdalarınızı yeni nesil depolar içerisinde gönül rahatlığı ile depolayabilirsiniz.
En uygun depo, deponun ne amaçla kullanılacağına bağlıdır. Toprak altına gömülen bir depo olduğu için pek çok amaç doğrultusunda kullanılmaktadır. En doğru depoyu, en kısa yoldan bulmak için kullanım amacınızı, müşteri temsilcilerimiz ile paylaşarak bulabilirsiniz.
Yeni nesil depolar toprak altına gömüldüğü için, dış çevreden ve zararlı ışınlardan izole olmaktadır. Fakat kaliteli polietilenden üretildiği içinde bu depolar içlerine zararlı ışınları almazlar. Böylece depo içerisinde yosun oluşumu görülmez.
Yeni nesil depolar, kimya dilinde lineer düşük yoğunluklu polietilen adı verilen hammadde ile üretilirler. Bu hammadde UV stabilizasyonludur. Bu depoların üretim şekli ise monobloktur. Monoblok üretim şeklinde kalıplar kullanılarak depolar tek parça halinde üretilirler. Bu üretim şekli sayesinde depolar daha uzun ömürlü olurken ek ve perçin olmadığı için daha dayanıklı hale gelirler. Ayrıca bu tanklar herhangi bir renkte üretilebilmektedir. Böylece sizlerde farklı içeriklerinizi rahatça kategorize edebilirsiniz.
Sepetinizde şuan ürün var