Fiyat Listesi

Ad Fiyat
1.000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu -
1.000 Litre Açık Ağız Silo Deposu -
1.500 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu -
1.500 Litre Açık Ağız Silo Deposu -
2.000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu -
2.000 Litre Açık Ağız Silo Deposu -
3.000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu -
5.000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu -
10.000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu -

Silo Deposu

Müşteri memnuniyet odaklı hizmet veren ve faaliyetlerini bu yönde gerçekleştiren firmamız, yılların verdiği deneyimle ihtiyaçlarınıza yönelik birbirinden farklı su depoları tasarlayarak beğeninize sunar. Bunlar arasında ön plana çıkan silo deposu, oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olduğu için her geçen gün daha fazla tercih edilir. Firmamız bünyesinde yer alan silo deposu modellerinin her biri kaliteli ve güvenilir yapısıyla ilgi görür. Kullanacağınız alana göre aralarından seçim yaparak işinizi kolaylaştırabilir, sağlıklı bir depolama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu tarz depolar, özel koruma kafesiyle birlikte tasarlanarak karşınıza çıkarılır.

Bunların her biri konik yapıya sahiptir ve içerisinde muhafaza ettiği malzemenin boşaltılması konusunda pratik çözümler sunar. Böylece işlerinizi çok daha hızlı ve basit bir şekilde gerçekleştirebilir, aynı zamanda malzemeleriniz için güvenli bir saklama alanı oluşturabilirsiniz. Karmod Kartal Depo kalitesini yansıtan ve uzman ekibimiz tarafından özenle tasarlanan silo deposu özellikleri, fazlasıyla tatmin edicidir.

Kullanacağınız alanda yüksek performans gösterdiği için verimliliği artıran bu ürünler, ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz hacim çeşitliliğine de sahiptir. 1000, 1500 ya da 2000 litrelik seçenekleriyle farklı beklentilere yanıt veren silo deposu kullanım alanlarına göre tasarlanarak beğeninize sunulur. Dilediğiniz zaman sayfamız üzerinden mevcut seçenekleri inceleyebilir, işinizde kolaylık sağlayacak olanları tercih edebilirsiniz. Böylece saniyeler içerisinde kaliteli ve dayanıklı depolara sahip olmanın avantajını yaşayabilirsiniz. 

Silo Deposu Fiyatları

Konik yapısıyla dikkatleri üzerine çeken ve pek çok farklı alanda kullanılan silo deposu ürünleri, birbirinden farklı ebatlarda tasarlanarak çok çeşitli ihtiyaçlara eksiksiz yanıt verir. Bu sayede siz de aradığınız tarzda bir modellere sayfamız üzerinden rahatlıkla ulaşabilir, bütçenizi zorlamadan sizin için ideal olan seçeneğe zahmetsizce sahip olabilirsiniz. Silo deposu kullanım alanları oldukça çeşitlidir. Bununla birlikte bu tarz depolar daha çok endüstriyel alanda kullanılır.

Özellikle kimyasal özellikteki maddelerin saklanması ve bunların karıştırılması amacıyla tercih edilen bu ürünler; sahip olduğu ölçülere bağlı olarak farklı şekilde fiyatlandırılır. Ayrıca bunların üretiminde kullanılan ham maddenin türü de fiyatlar üzerinde oldukça etkilidir. Polietilen, polyester ya da paslanmaz ham maddelerden üretilebilir olan silo deposu özellikleri, birbirinden farklı olduğu için fiyat aralıkları da değişiklik gösterir. Bu nedenle öncelikle kullanım alanına uygun bir model seçtiğinizden emin olmanız gerekir.

Bu noktada uzman ekibimiz sizleri en iyi şekilde yönlendirir ve ihtiyaçlarınıza, bütçenize, beklentilerinize uygun seçeneklere sizleri yönlendirir. Avrupa standartlarında üretilen bu depo modelleri, dayanıklılığı ve kalitesi ile uzun yıllar boyunca üst düzey performans göstererek bütçenizi de korur. Fiyatlarla ilgili detay almak ve ürün özelliklerini kapsamlı olarak incelemek için sayfamıza göz gezdirebilir, dilediğiniz zaman sipariş oluşturarak uygun fiyata üstün kaliteyi elde edebilirsiniz. 

Silo Deposu Modelleri

Özel koruma kafesi bulunan polietilen silo deposu ürünlerinden yatay ya da dikey olarak tasarlanan polyester depolara kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz sayfamızda zengin bir model çeşitliliği sizleri bekler. Bu sayede ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapma imkânı bularak tam da amacına uygun tasarımlara yönelirsiniz. Dikdörtgen, silindirik, elips gibi şekilleriyle karşınıza çıkan polyester depolara ek olarak konik yapısıyla ilgi gören ve boşaltma esnasında kolaylık sağlayan polietilen depolar mevcuttur. Ayrıca yatay, dikey, prizmatik paslanmaz silo deposu modelleri de büyük ilgi görür. Dilediğiniz zaman firmamızın bünyesinde yer alan seçenekleri inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünlere bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz. Silo deposu kullanım alanları doğrultusunda tasarlanan bu ürünlerde yer alan özellikler de oldukça farklıdır.

Çok çeşitli litre kapasiteleri bulunan ürünleri rahatlıkla kullanabilir, depolama işlemlerinizi kolaylaştırarak verimliliğinizi artırabilirsiniz. Özellikle ham maddesiyle doğa dostu olarak bilinen bu ürünler, gıdadan endüstriye kadar sayısız alanda kendine yer bulur. Tarımda ilaçlama için kullanılan malzemeleri, gıda sektöründe yer alan su ve glikoz gibi sıvıları, tekstil alanında aktif olarak ihtiyaç duyulan boyar maddeleri depolama konusunda mükemmel çözümler sunan bu ürünlere sahip olmak için bizden destek alabilir, bütçenize uygun seçeneklere yönelerek ekonomik bir alışveriş deneyimi edinebilirsiniz. Geniş ürün seçeneklerimiz ile her ihtiyaca özel çözümlerimizden her zaman yararlanabilirsiniz. Polietilen yeni nesil su deposu ve daha fazlası için bizi aramanız yeterlidir.

Silo Deposu Kullanım Alanları

Karmod olarak sizlere sunduğumuz silo deposu modelleri, birçok farklı alanda sunduğu avantajlarla aktif olarak kullanılır. Başta endüstriyel alanlarda büyük bir ihtiyaç haline gelen bu tarz depolar, kimyasal maddelerin karıştırılmasında ve depolanmasında kolaylık sağlar. Gıda sektöründe de tercih edilen bu ürünler, sadece akıcı malzemeleri değil; mercimek, bulgur gibi katı gıdaların karıştırılması ve saklanması amacıyla da sıklıkla tercih edilir. Sağlıklı ve güvenli ham maddelerle yapılan silo deposu ürünleri, içerisinde yer alan malzemelerle tepkimeye girmez ve istenmeyen durumlara neden olmaz.

Deterjanların, ilaçların, kimyasalların, suyun ve daha pek çok malzemenin ideal bir şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olan silo deposu fiyatları ise üstün kalitesine ve dayanıklı yapısına rağmen bütçe dostudur. Korozyona karşı dirençli olan, uzun yıllar boyunca dayanıklılığını koruyan silo deposu modelleri, açık ağızlı ya da kapalı ağızlı olarak üretilir. Fonksiyonel kullanım imkânı sunan bu ürünler, çok çeşitli alanlarla farklı depolama çözümleri sunarak ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verir.

Bu tarz ürünlerin içerisine mikser benzeri karıştırıcılar da eklenebilir. Bu sayede birçok malzemenin karıştırma işlemini de kısa sürede zahmetsizce halledebilir, zamandan ve iş gücünden tasarruf etmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Özellikle deterjan, gıda, ilaçlama gibi farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan bu ürünler, dünya standartlarında üretilerek üstün kalitede beğeninize sunulur. Bu sayede uygun silo deposu fiyatları üzerinden nitelikli depolara sahip olabilirsiniz. 

Silo Deposu Özellikleri

Uzun yıllar boyunca aktif olarak faaliyet gösteren firmamız, birbirinden avantajlı silo deposu ürünlerini sizlere sunarak hayatınızı kolaylaştırır. Kimyasal direnci yüksek olan, ekonomik fiyatlarıyla bütçenizi koruyan ve dayanıklı yapısıyla yıpranmayan bu ürünler; farklı hacim özellikleriyle tasarlanarak ihtiyaçlarınıza yanıt verir. Polyester, paslanmaz ve polietilen gibi seçenekleri olan silo deposu fiyatları da farklılık gösterir. Çünkü bunların her birinin özellikleri farklı ihtiyaçlara yönelik belirlenir.

Polietilen ürünlerin konik değerleri önemlidir ve kapak ölçüleri standart özelliktedir. Bununla birlikte polyester silo deposu ürünlerinin ölçüleri değiştirilebilir yapıdadır. Farklı hacimlerde üretimi yapılan bu ürünlerin detaylı özelliklerini sayfamızda inceleyebilir, aradığınız seçenekleri birbirleriyle karşılaştırarak kendiniz için ideal olan ürünlere yönelebilirsiniz. Geri dönüştürülebilir olması nedeniyle doğa dostu ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilir, kalite belgesi olan bu depolama tanklarından maksimum verim elde edebilirsiniz.

UV ışınlarına karşı dirençli olan ve darbeye karşı dayanıklılık gösteren bu ürünler, kokusuz olması nedeniyle de beğeni toplar. Hijyenik yapısıyla ilgi gören ürünleri suyla rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Kolay kolay arızalanmayan bu ürünlerin tamir işlemleri de oldukça rahat olur ve uzun yıllar boyunca kullanım imkânı sunar. Uluslararası standartlara uygun şekilde tasarlandığı için üst düzey performans gösteren silo deposu fiyatları hakkında net bilgi almak için ürün seçeneklerini inceleyebilir, bütçenize hitap eden ürünlerin siparişini saniyeler içerisinde verebilirsiniz. Aklınıza takılan konularda detaylı bilgi almak için de bizimle iletişime geçebilir, ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygunluk gösteren seçenekleri belirlemek için profesyonel destek alabilirsiniz. Sektörün saygın isimleri arasında yer alan firmamız, her zaman hizmetinizdedir.

Özel koruma kafesiyle sunulan polietilen silo depolarımız konik yapısıyla içinde barındırdığı ürünün boşaltılmasında kolaylık sağlar. Silo ürünlerimiz 1000 – 1500 ve 2000 litre alternatiflerinde üretim yapılmaktadır.

Uluslararası yiyecek tipi hammadde özelliği ile insan sağlığına dost yapıda üretilen Karmod silo depoları gıdadan endüstriye bir çok amaç için kullanılmaktadır. Gıdada su, glikoz gibi maddelerin depolamasında kullanılırken tarımda ilaçlama için, tekstilde boyar madde depolanmasında tercih edilmektedir. Fonksiyonel kullanımlı bir ürün olup sıvı ile beraber bakliyat gibi katı ürünlerin karışım veya depolanması gibi çok farklı depolama çözümü içermektedir.

Sepetinizde şuan ürün var