Fiyat Listesi

Ad Fiyat
500 Litre Salamura Deposu -
1.000 Litre Salamura Deposu -
1.500 Litre Salamura Deposu -
2.000 Litre Salamura Deposu -
10.000 Litre Turşu Deposu (Küçük Kapak) -
10.000 Litre Turşu Deposu (Büyük Kapak) -

Turşu Depo

Uzun yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve üstün kalitede ürünleri beğeninize sunan firmamız, özellikle endüstriyel kullanıma uygun olan birbirinden farklı turşu depolarını sizlere ulaştırır. Alanında deneyimli ve uzman tasarımcılar tarafından özenle hazırlanan, aynı zamanda nitelikli ham maddelerin kullanılmasıyla üretilen turşu depo modelleri, her ihtiyaca yanıt verecek çeşitliliktedir. Bütçenizi zorlamadan alabileceğiniz ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler; kullanım alanına ve amacına bağlı olarak şekillendirilir. Böylece ihtiyaçlara ve beklentilere eksiksiz yanıt verir. Sayfamızda yer alan turşu depo özellikleri ise dikkat çekicidir.

Açık ya da kapalı olarak iki farklı tasarıma sahip olan bu depolar; sadece turşu kurmak için değil, aynı zamanda zeytin, salamura gibi işlemler için de aktif olarak tercih edilir. Çok çeşitli boyutlarda üretilmesi nedeniyle farklı ihtiyaçlara yanıt veren ve kullanım alanına uygunluk gösteren turşu depoları, polietilen ile üretildiği için sağlıklı ve güvenli kullanım imkanı sunar. Endişe etmeden gıdaların saklanmasına yardımcı olan ve içerisinde muhafaza ettiği malzemelerin sağlıklı yapısını koruyan bu ürünleri kullanabilir, endüstriyel alanda gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınızdan maksimum verim alabilirsiniz.

Büyük bir itinayla üretilen bu depolar, dayanıklı yapısıyla her türlü iklim koşulunda rahatlıkla kullanılır. Bunlar, dış etkenlerden dolayı kolay kolay zarar görmez ve uzun süreli kullanım olanağı sunar. Böylece bütçenizi zorlamadan alabileceğiniz bu ürünleri uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilir, düşük maliyetle ihtiyaçlarınızı karşılamanın avantajını yaşayabilirsiniz. 

Turşu Depo Fiyatları

Üstün kalitede olmasına rağmen uygun aralıklarda yer alan turşu depo fiyatları, her kesime hitap eder. Farklı bütçelere ve ihtiyaçlara hitap etmesi nedeniyle sıklıkla tercih edilen bu ürünler, geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir ve bu kitle her geçen gün büyümeye devam eder. Sektöründe saygın kimliğiyle ve güvenilirliğiyle ön plana çıkan firmamız, ihtiyacınız olan turşu depolarını sizlere sunarak çalışmalarınızın devamlılığını destekler.

Dilediğiniz gibi açık ya da kapalı olarak tercih edebileceğiniz bu ürünler, sahip olduğu özelliklerle beğeni toplarken fiyatlarıyla da yüzleri güldürür. Özellikle iç hacimlerine bağlı olarak fiyatları değişkenlik gösteren turşu depo modellerini incelemek için sayfamıza göz atabilir, her bir ürünün teknik özelliklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 500, 1000,1500 ve 2000 litrelik salamura depolarından alabileceğiniz gibi, 10.000 litrelik turşu deposu sahibi de olabilirsiniz. Bu tarz depolarda küçük kapak detayı da bulunur. Bu kapak işinizi pratik ve hızlı bir şekilde yapmanıza imkan tanır.

Turşu depo fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve büyüklüklerine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle kullanım alanına bağlı olarak ihtiyacınız olan özellikleri belirleyebilir, ardından sayfamızda bulunan ürünleri birbirleriyle karşılaştırarak kararınızı verebilirsiniz. Kapalı sistem özellikte olan bu depolardan üstten özel kapaklı olanları tercih edebilirsiniz. Bu kapaklar sayesinde iç kısımda yer alan malzemeleri dibe kadar gözlemleme imkanı bulursunuz. Ayrıca bu ürünlerde havalandırma sistemi de mevcuttur. Böylece oldukça sağlıklı ve güvenli bir saklama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Turşu Depo Modelleri

Turşu ya da zeytin salamura için ihtiyacınız olan depo modellerine sayfamız üzerinden ulaşabilir, farklı özelliklere sahip seçenekleri inceleyerek kendiniz için en ideal depoların sahibi olabilirsiniz. Yiyecek tipi olarak kabul edilen ve gıda sektöründe yaygın olarak kullanılan turşu depoları, UV stabilizan özellikte olduğu için beğeni toplar. Geri dönüşümlü lineer polietilen malzeme kullanılarak üretilen turşu depo modelleri sayesinde ihtiyacınız olan depolama alanlarına sahip olabilir, sağlıklı ve lezzetli turşular elde edebilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara yönelik özenle tasarlanan ürünler, etkili çözümler üreterek işinizde maksimum verim elde etmenize imkan tanır.

Turşu depo kullanım alanları oldukça geniştir. Her bir kullanım amacına yönelik hazırlanan depolar, asit yapmaz. Tüm hava koşullarında rahatlıkla kullanılabilir. Dayanıklılığıyla her şarta uyum sağlayan bu ürünleri gönül rahatlığıyla tercih edebilir, yosun tutmayan bu depoları aktif olarak kullanmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. 500 litreden 10000 litreye kadar farklı iç hacim özellikleriyle karşınıza çıkan bu ürünleri detaylı olarak incelemek için sayfamıza göz gezdirebilir, detaylı ürün özelliklerini öğrenerek kararınızı verebilirsiniz.

Aklınıza takılan konularda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve seçim sürecini aldığınız yanıtlar doğrultusunda tamamlayabilirsiniz. Kapaklı ya da kapaksız turşu depo fiyatları hakkında net bilgi elde ederek bütçenize uygun seçenekler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Firmamız geniş ürün seçenekleri ile her ihtiyacınıza yönelik kaliteli ürünleri ile hizmetlerini sunar, firmamız uzman ekibini arayarak milenyum depo ya da daha fazlası hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Turşu Depo Kullanım Alanları 

Turşu depoları söz konusu olduğunda farklı litrelik tasarımlar akıllara gelse de bu ürünler genel olarak kapaklı ve kapaksız tasarımlarıyla birbirlerinden ayrılır. Dilerseniz kapalı sistem turşu depolarını tercih edebilir dilerseniz de diğer seçeneklere yönelebilirsiniz. Özel kapakları bulunan tasarımlar, işinizi daha rahat yapmanıza yardımcı olur ve depodaki malzemeleri dilediğiniz zaman kontrol edebilmenize olanak sağlar. Sahip olduğu özelliklere göre turşu depo fiyatları değişiklik gösterir. Bu nedenle öncelikle turşu depo kullanım alanları konusunda araştırma yapmanız ve sizin kullanım amacınıza uygun depo özelliklerini belirlemeniz gerekir.

Bu noktada sayfamızda yer alan bilgilerden de yararlanabilir, aklınıza takılan detayları ise bizlerle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. Havalandırma sistemine sahip olduğu için güvenli kullanım imkanı sunan ürünler, polietilen malzemeden yapıldığı için sağlıklı bir deneyim elde etmenize olanak tanır. Dünya genelinde büyük ilgi gören bu ürünler, Avrupa standartlarında tasarlanarak üretilir. İmalatında polietilen ham maddesinin kullanılması size avantaj sağlar.

Bu tarz ürünler sadece turşu yapımında değil, zeytin gibi gıdaların salamurasında da aktif olarak tercih edilir. Kullanım alanına göre seçeceğiniz turşu depo özellikleri, işinizde yüksek performans göstermenize ve istediğiniz verimi elde etmenize destek olur. Dilediğiniz zaman bizden destek alabilir, firmamızın sunduğu fırsatlardan yararlanarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Firmamız farklı ihyiyaçlarınıza özel çözümlerle de yanınızda yer alır. Polietilen toprak altı su deposu gibi en özel taleplerinizde bile kaliteli depo tedariki ile işlerinizin aksamadan yürümesini sağlar.

Turşu Depo Özellikleri

Endüstriyel kullanım amacıyla özenle tasarlanan turşu depo modelleri; turşu, salamura gibi uygulamalar için ihtiyacınız olan çözümleri sizlere sunan etkili ürünler arasındadır. Dünya çapında gıda sektöründe yaygın olarak kullanılan bu ürünler, sağlıklı ve güvenli yapısı nedeniyle polietilen malzemesinden üretilir. Koku yapmayan ve lezzeti koruyan bu malzeme, hava şartlarına karşı da oldukça dirençlidir. Güneşten ya da yağmurdan olumsuz etkilenmeyen ürün, içerisinde barındırdığı malzemeleri kusursuz şekilde korur.

Turşu yaparken ya da salamura işlemlerini gerçekleştirirken gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz turşu depo kullanım alanlarına göre şekillendirilerek üretilir. Bu sayede hangi alanda faaliyet gösterirseniz gösterin, kendi çalışmalarınıza uygunluk gösteren depo modellerinin sahibi olabilir, bunları pratik ve kolay bir şekilde kullanarak çalışmalarınızdaki verimliliği artırabilirsiniz. Kapaklı modelleri seçerek işinizi kolaylaştırabilir, ister 2000 litrelik isterseniz de 10 bin litrelik tasarımlara yönelebilirsiniz.

Farklı iç hacim seçenekleriyle beğeninize sunulan üstün kalitedeki bu ürünleri dilediğiniz gibi sayfamız üzerinden inceleyebilir, beğendiğiniz seçeneklerin siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Sahip olduğunuz ürünleri ise biber, zeytin, asma yaprağı gibi malzemelerin hazırlanmasında salamura kabı olarak kullanabilirsiniz. Asit yapmaması nedeniyle memnuniyet yaratan ve leziz tatların oluşmasında destek olan bu ürünleri her türlü iklim koşulunda rahatlıkla kullanabilir, dilerseniz aldığınız ürünlere vana ya da çıkış aparatı gibi çeşitli donanımlar ekleyerek verimliliğinizi artırabilirsiniz. Bütçe dostu turşu depo fiyatları üzerinden ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize yanıt veren seçenekleri firmamız bünyesinde zahmetsizce bulabilir, hızlı bir şekilde sipariş vererek sahip olduğunuz depoları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Endüstriyel kullanıma özel tasarlanıp üretilen Karmod turşu depoları açık ve kapalı tarzda iki modelde imal edilmektedir. Kapalı sistemli turşu depolarımız üstten özel kapaklı olup iç kısımda dibe kadar uzanan özel havalandırma sistemine sahiptir.

İçinde barındırdığı ürüne özel tasarlanan turşu depolarımızın üretiminde kullanılan polietilen hammadde uluslararası food grade (yiyecek tipi) satandartlarına sahiptir. Turşu üreticileri için hazırlanan bu ürünümüz zeytin ve benzeri ürün salamurası yapan firmalarca da kullanılmaktadır.

Sepetinizde şuan ürün var