Fiyat Listesi

Ad Fiyat
400 Litre Dik Polyester Depo -
500 Litre Dik Polyester Depo -
750 Litre Dik Polyester Depo -
1.000 Litre Dik Polyester Depo -
1.500 Litre Dik Polyester Depo -
2.000 Litre Dik Polyester Depo -
2.500 Litre Dik Polyester Depo -
3.000 Litre Dik Polyester Depo -
3.500 Litre Dik Polyester Depo -
4.000 Litre Dik Polyester Depo -
4.500 Litre Dik Polyester Depo -
5.000 Litre Dik Polyester Depo -
5.000 Litre Dikey Polyester Depo -
6.000 Litre Dik Polyester Depo -
7.000 Litre Dik Polyester Depo -
7.500 Litre Dik Polyester Depo -
8.000 Litre Dikey Polyester Depo -
8.000 Litre Dik Polyester Depo -
9.000 Litre Dik Polyester Depo -
10.000 Litre Dik Polyester Depo -
10.000 Litre Dikey Polyester Depo -
15.000 Litre Dik Polyester Depo -
20.000 Litre Dik Polyester Depo -
25.000 Litre Dik Polyester Depo -
30.000 Litre Dik Polyester Depo -

Polyester Dikey Depo

Su depoları, genel kullanım amacı itibariyle içerisinde sıvı depolanıp, ardından depolanan bu sıvıların ve gıdanın ihtiyaç anında ise tahliye kanalları sayesinde kullanılmasıdır. Polyester dikey su deposu, bu kullanım amaçları çerçevesinde pek çok avantaj bulunmaktadır.

Polyester dikey su deposu, tasarımı itibariyle dik bir konumdadır. Enlemesine olarak istiflenebilmektedir. Bazen yağmur toplama sistemlerinde kullanılırken bazende kurumsal kullanımlarda üretim bantlarında kullanılabilmektedir. Üretim bantlarında ve yağmur toplama sistemlerinde çokça kullanılan bir diğer model ise polyester yatay depodur. Bu depolar 400 litre kapasiteden, 100.000 litre kapasiteye kadar büyüyebilmektedir. Yatay yapısı sayesinde de üretim bantlarının ani haraketlerinden çok etkilenmez. Yine tüm polyester depolar gibi bu yatay depo modeli de orjinal renginde üretilmektedir. Fakat istenirse istenilen renge boyanabilmektedir.

Bu tarz depoların dik olmasının yer olarak avantajı çoktur. Bu hususta inceleyecek olursak, bazı büyük çaptaki istasyonlar da silindirik vaziyette üretildiklerinden dik su deposu ölçüleri bakımından uyum sağlamaktadır.

Polyester dikey su deposu, dik tasarımı dar mekanlar düşünülerek yan yana istiflenmeyi kolaylaştırmıştır. Öte yandan polyester dikey su deposu kullanım alanına göre dar veya geniş gövdeli olarak projelendirilip üretilmektedir. Polyester dikey su deposu fiyatları ekonomik olmasının yanı sıra kullanma suyu ile beraber endüstride çok sayıda kimyasalın depolanması için ideal yapıdadır. Sizde hemen web sitemizdeki polyester dikey su deposu fiyat listesini inceleyebilir ve cazip fiyatlar ile teklif alabilirsiniz.

Asit gibi güçlü kimyasal madde ve kimyasal karışımların depolanmasında kullanılan ürünlerimizin mukavemeti özel üretim sistemiyle güçlendirilerek kimyasalı içinde barındıracak hale getirilmektedir. Böylece bu depoların içerisinde istenilen herhangi bir kimyasal depolanabilmektedir. Fakat bu konuyla ilgili polyester dikey su deposu özellikleri kısmında bu deponun çalışma özellikleri belirtilmiştir. O kısımdan da kimyasal maddelere uyum sağlayıp sağlamadığını inceleyebilirsiniz.

Polyester Dikey Depo Fiyatları

Pek çok avantajı bulunan ve hemen hemen her ihtiyaca çözüm üreten polyester dikey su deposu fiyatları belirlenirken bu fiyatları etkileyen en önemli husus üretim sürecidir. Dik su deposu polyester hammadde ile üretilmiştir. Polyester hammadde elde edilmek için reçineler cam elyaf takviyeleriyle güçlendirilerek özel yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılmaktadır. Bu sayede dik su deposu en iyi darbe dayanım özelliğine sahip depolar üretiliyor. 

Polyester dikey su deposu fiyatları modelden modele değişmektedir. Her ihtiyaca uygun üretilen bu dik su deposu fiyatları hususunda avantaj sağlayacak bir diğer husus ise ölçüleridir. Dik su deposu ölçüleri bireysel kullanıcılardan tutunda, kurumsal kullanımdan yani sanayi alanında kullanımdan veya üretim bantlarında kullanımda kullanılabilecek kadar çeşitlidir.

Polyester Dikey Su Deposu Modelleri

Polyester dikey su deposu modelleri her ihtiyaca hitap etmektedir. Su deposu denince akla gelen ilk depolardan bir tanesidir. Çevremizde de görürüz fakat adını daha önce duymadığımız için bilmediğimiz depolardır. Kullanımı da oldukça yaygındır.

Polyester dikey su deposu modelleri, kullanılan hammadde yapısı itibariyle yerinde montaj yapılabilmektedir. Yerinde montaj seçeneği sayesinde girmesi küçük olan mekanlara dahi, en büyük polyester dikey su deposu modelleri kurulabilmektedir.

Dik su deposu ölçüleri 400 litre kapasiteden başlayarak 30.000 litre kapasiteye kadar ulaşan çeşitleri mevcuttur. Bu ölçüler kapsamında baktığımızda dik su deposu fiyatları oldukça ekonomik kalmaktadır. Bunların yanı sıra uzun kullanım süresi sunmasıyla da dik su deposu fiyatları çokça avantajlı kalmaktadır.

Polyester Dikey Su Deposu Özellikleri

Polyester dikey su deposu fiyat listesi incelendikten sonra sıra polyester dikey su deposu özelliklerine gelmektedir. Polyester dikey su deposu özellikleri hemen hemen her ihtiyaca uygun olacak biçimde modelize edilmiştir. Öyle ki bu depoları üretmeden önce uzun süren AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları gerçekleştirdik. Bu çalışmalar sonucunda ortaya bu modeller çıkmıştır.

Bu su deposuna oldukça benzeyen bir başka model daha bulunmaktadır. Tıpkı bu su deposu modeli özelliklerini taşıyan fakat tek farkı ayakları olmasıdır. O model polyester ayaklı dikey su deposudur. Ayaklı su depoları 400 litre kapasiteden başlayıp, 20.000 litre kapasiteye kadar büyüyebilmektedir. Bazı kullanıcılar için su deposunun yere temas etmemesi önemlidir. Hassas malzemelerin depolanması hususunda oldukça etkili bir depo modeli olmuştur.

Polyester dikey su deposu özellikleri kapsamında en küçük model olan 400 litreyi inceleyecek olursak; bu modelin yüksekliği 130 santimetre, genişlik çapı 65 santimetre, malzeme kalınlığı ise 2 milimetredir. Kapak ise 33 santimetredir. Çalışma sıcaklığı ise -5 derece soğuk ile +60 derece sıcaklıktadır. 

Oldukça ekonomik olan polyester dikey su deposu fiyat listesini inceledikten sonra merak edebileceğinizi düşünerek bir de en büyük model olan 30.000 litre kapasiteye sahip modeli inceleyecek olursak; yüksekliği 440 santimetre, genişlik çapı 300 santimetre, malzeme kalınlığı 8 milimetredir. Kapak ise 50 santimetredir. Çalışma sıcaklığı da en küçük model ile aynıdır. 

Çalışma sıcaklığı açısından baktığımızda ise bazı kimyasal madde veya kimyasal karışımlar açığa bir sıcaklık yaymaktadır. Eğer depolanmak istenen malzeme 60 dereceden daha fazla ise paslanmaz çelik sacdan üretilen su depolarını da inceleyebilirsiniz. Paslanmaz çelik sacdan üretilen depolar ise +80 derece sıcaklığa kadar çalışabilmektedir.

Bu tarz depolar renk seçeneği açısından polyester hammaddesinin sağlamış olduğu orjinal rengi ile üretilmektedir. Fakat isteğe göre istenilen renkte üretilebilmektedir. Farklı renkteki su depoları içerisine depolanan farklı sıvıları veya gıdaları kategorize etmek için uygundur. Farklı bir renk tercih etmek istemeyen kullanıcılar için etiketleme yöntemiyle yapılan kategorize seçeneklerini de değerlendirebilirler.

Sepetinizde şuan ürün var