Fiyat Listesi

Ad Fiyat
400 Litre Dik Polyester Depo -
500 Litre Dik Polyester Depo -
750 Litre Dik Polyester Depo -
1.000 Litre Dik Polyester Depo -
1.500 Litre Dik Polyester Depo -
2.000 Litre Dik Polyester Depo -
2.500 Litre Dik Polyester Depo -
3.000 Litre Dik Polyester Depo -
3.500 Litre Dik Polyester Depo -
4.000 Litre Dik Polyester Depo -
4.500 Litre Dik Polyester Depo -
5.000 Litre Dik Polyester Depo -
5.000 Litre Dikey Polyester Depo -
6.000 Litre Dik Polyester Depo -
7.000 Litre Dik Polyester Depo -
7.500 Litre Dik Polyester Depo -
8.000 Litre Dikey Polyester Depo -
8.000 Litre Dik Polyester Depo -
9.000 Litre Dik Polyester Depo -
10.000 Litre Dik Polyester Depo -
10.000 Litre Dikey Polyester Depo -
15.000 Litre Dik Polyester Depo -
20.000 Litre Dik Polyester Depo -
25.000 Litre Dik Polyester Depo -
30.000 Litre Dik Polyester Depo -

Polyester Dikey Depo

Polyester dikey depolar, genel kullanım amacı itibariyle içerisinde sıvı depolanıp, ardından depolanan bu sıvıların ve gıdanın ihtiyaç anında ise tahliye kanalları sayesinde kullanılmasıdır. Polyester dikey depolar, bu kullanım amaçları çerçevesinde pek çok avantaj bulunmaktadır.

Polyester dikey depo, tasarımı itibariyle dik bir konumdadır. Enlemesine olarak istiflenebilmektedir. Bazen yağmur toplama sistemlerinde kullanılırken bazende kurumsal kullanımlarda üretim bantlarında kullanılabilmektedir. Üretim bantlarında ve yağmur toplama sistemlerinde çokça kullanılan bir diğer model ise polyester yatay depodur. Bu depolar 400 litre kapasiteden, 100.000 litre kapasiteye kadar büyüyebilmektedir. Yatay yapısı sayesinde de üretim bantlarının ani haraketlerinden çok etkilenmez. Yine tüm polyester depolar gibi bu yatay depo modeli de orjinal renginde üretilmektedir. Fakat istenirse istenilen renge boyanabilmektedir.

Bu tarz depoların dik olmasının yer olarak avantajı çoktur. Bu hususta inceleyecek olursak, bazı büyük çaptaki istasyonlar da silindirik vaziyette üretildiklerinden dik depolar ölçüleri bakımından uyum sağlamaktadır.

Polyester dikey depo, dik tasarımı dar mekanlar düşünülerek yan yana istiflenmeyi kolaylaştırmıştır. Öte yandan polyester dikey depoların kullanım alanına göre dar veya geniş gövdeli olarak projelendirilip üretilmektedir. Polyester dikey depo fiyatları ekonomik olmasının yanı sıra kullanma suyu ile beraber endüstride çok sayıda kimyasalın depolanması için ideal yapıdadır. Sizde hemen web sitemizdeki polyester dikey depo fiyat listesini inceleyebilir ve cazip fiyatlar ile teklif alabilirsiniz.

Asit gibi güçlü kimyasal madde ve kimyasal karışımların depolanmasında kullanılan ürünlerimizin mukavemeti özel üretim sistemiyle güçlendirilerek kimyasalı içinde barındıracak hale getirilmektedir. Böylece bu depoların içerisinde istenilen herhangi bir kimyasal depolanabilmektedir. Fakat bu konuyla ilgili polyester dikey depo özellikleri kısmında bu deponun çalışma özellikleri belirtilmiştir. O kısımdan da kimyasal maddelere uyum sağlayıp sağlamadığını inceleyebilirsiniz.

Polyester Dikey Depo Fiyatları

Pek çok avantajı bulunan ve hemen hemen her ihtiyaca çözüm üreten polyester dikey depo fiyatları belirlenirken bu fiyatları etkileyen en önemli husus üretim sürecidir. Dik depo polyester hammadde ile üretilmiştir. Polyester hammadde elde edilmek için reçineler cam elyaf takviyeleriyle güçlendirilerek özel yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılmaktadır. Bu sayede dik depo en iyi darbe dayanım özelliğine sahip depolar üretiliyor. 

Polyester dikey depo fiyatları modelden modele değişmektedir. Her ihtiyaca uygun üretilen bu dik depo fiyatları hususunda avantaj sağlayacak bir diğer husus ise ölçüleridir. Dik depo ölçüleri bireysel kullanıcılardan tutunda, kurumsal kullanımdan yani sanayi alanında kullanımdan veya üretim bantlarında kullanımda kullanılabilecek kadar çeşitlidir.

Polyester Dikey Depo Modelleri

Polyester dikey depo modelleri her ihtiyaca hitap etmektedir. Polyester depo denince akla gelen ilk depolardan bir tanesidir. Çevremizde de görürüz fakat adını daha önce duymadığımız için bilmediğimiz depolardır. Kullanımı da oldukça yaygındır.

Polyester dikey depo modelleri, kullanılan hammadde yapısı itibariyle yerinde montaj yapılabilmektedir. Yerinde montaj seçeneği sayesinde girmesi küçük olan mekanlara dahi, en büyük polyester dikey depo modelleri kurulabilmektedir.

Dik depo ölçüleri 400 litre kapasiteden başlayarak 30.000 litre kapasiteye kadar ulaşan çeşitleri mevcuttur. Bu ölçüler kapsamında baktığımızda dik depo fiyatları oldukça ekonomik kalmaktadır. Bunların yanı sıra uzun kullanım süresi sunmasıyla da dik depoların fiyatları çokça avantajlı kalmaktadır.

Polyester Dikey Depo Özellikleri

Polyester dikey depo fiyat listesi incelendikten sonra sıra polyester dikey depo özelliklerine gelmektedir. Polyester dikey depoların özellikleri hemen hemen her ihtiyaca uygun olacak biçimde modelize edilmiştir. Öyle ki bu depoları üretmeden önce uzun süren AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları gerçekleştirdik. Bu çalışmalar sonucunda ortaya bu modeller çıkmıştır.

Bu depolar oldukça benzeyen bir başka model daha bulunmaktadır. Tıpkı bu depo modeli özelliklerini taşıyan fakat tek farkı ayakları olmasıdır. O model polyester ayaklı dikey su deposudur. Ayaklı depolar 400 litre kapasiteden başlayıp, 20.000 litre kapasiteye kadar büyüyebilmektedir. Bazı kullanıcılar için polyester depoların yere temas etmemesi önemlidir. Hassas malzemelerin depolanması hususunda oldukça etkili bir depo modeli olmuştur.

Polyester dikey depo özellikleri kapsamında en küçük model olan 400 litreyi inceleyecek olursak; bu modelin yüksekliği 130 santimetre, genişlik çapı 65 santimetre, malzeme kalınlığı ise 2 milimetredir. Kapak ise 33 santimetredir. Çalışma sıcaklığı ise -5 derece soğuk ile +60 derece sıcaklıktadır. 

Oldukça ekonomik olan polyester dikey depo fiyat listesini inceledikten sonra merak edebileceğinizi düşünerek bir de en büyük model olan 30.000 litre kapasiteye sahip modeli inceleyecek olursak; yüksekliği 440 santimetre, genişlik çapı 300 santimetre, malzeme kalınlığı 8 milimetredir. Kapak ise 50 santimetredir. Çalışma sıcaklığı da en küçük model ile aynıdır. 

Çalışma sıcaklığı açısından baktığımızda ise bazı kimyasal madde veya kimyasal karışımlar açığa bir sıcaklık yaymaktadır. Eğer depolanmak istenen malzeme 60 dereceden daha fazla ise paslanmaz çelik sacdan üretilen depoları da inceleyebilirsiniz. Paslanmaz çelik sacdan üretilen depolar ise +80 derece sıcaklığa kadar çalışabilmektedir.

Bu tarz depolar renk seçeneği açısından polyester hammaddesinin sağlamış olduğu orjinal rengi ile üretilmektedir. Fakat isteğe göre istenilen renkte üretilebilmektedir. Farklı renkteki depoların içerisine depolanan farklı sıvıları veya gıdaları kategorize etmek için uygundur. Farklı bir renk tercih etmek istemeyen kullanıcılar için etiketleme yöntemiyle yapılan kategorize seçeneklerini de değerlendirebilirler.

Sepetinizde şuan ürün var