Fiyat Listesi

Ad Fiyat
50 Litre Polietilen Dikey Depo -
100 Litre Polietilen Dikey Depo -
200 Litre Polietilen Dikey Depo -
300 Litre Polietilen Dikey Depo -
500 Litre Polietilen Dikey Depo -
500 Litre Polietilen Boru Tip Dik Su Deposu -
750 Litre Polietilen Dikey Depo -
1.000 Litre Polietilen Dikey Depo -
 1.000 Litre Polietilen Boru Tip Dik Depo -
1.500 Litre Polietilen Dikey Depo -
2.000 Litre Polietilen Dikey Depo -
3.000 Litre Polietilen Dikey Depo -
4.000 Litre Polietilen Dikey Depo -
5.000 Litre Dikey Depo -
8.000 Litre Dikey Depo -
10.000 Litre Dikey Depo -
15.000 Litre Dikey Depo -
20.000 Litre Dikey Depo -
25.000 Litre Dikey Depo -

Polietilen Dikey Depo

Dikey su deposu genellikle, belirli bir amaç doğrultusunda sıvıların depolanıp ihtiyaç anında depolanan sıvının tahliye vanası aracılığıyla kullanımını sağlamak için üretilmektedir. Dikey su deposu içerisinde hemen hemen her sıvının depolanmasına imkan sağlamaktadır. Bu açıdan bakacak olursak Kartal Depo uzun yıllardan beri süregelen tecrübesi ile üretmiş olduğu polietilen dikey su deposu oldukça kalitelidir. Kaliteli olmasının sebebi ise üretim yaparken kullanmış olduğumuz kaliteli hammadde seçimidir. Kaliteli hammadde seçimi çok önemlidir. Bu hususda UV stabilizasyonu yapılmış hammadde kullanmanın birçok yararı olduğu gibi dikey su deposu sağlamlığına da etkisi vardır. Bunun yanı sıra polietilen yatay depo modelimiz de vardır. Her ihtiyaca uygun olarak üretilen yatay depolar ise konumlandırılacağı alandan tasarruf etme noktasında fayda sağlamaktadır. Bunun yanı sıra 200 litre kapasiteden başlayarak, 5.000 litre kapasiteye kadar büyüyebilmektedir.

Polietilen dikey su deposu pek çok sektör tarafından kullanılmaktadır. Dikey su deposu, dikey bir yapıda olduğu için markalar tarafından üretim bandına veya konumlandırılacağı alana uygun bir biçimde olmasına özen gösterirler. Bir diğer önemli husus ise polietilenin uluslararası gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Bu sayede dikey su deposu pek çok üretim alanında kullanıldığı için gönül rahatlığı ile gıda depolamak için kullanabilirsiniz. Kartal Depo, gıdaya en uygun hammadde olan LLDPE, ingilizce açılımı Linear Low Density Polyethylene kullanmaktadır. Kullanılan hammaddenin türkçe karşılığı ise Lineer düşük yoğunluklu polietilendir. Yani bu da demek oluyor ki polietilen dikey su deposu içerisinde gıda depolamak için uygundur. Hatta pek çok sektörde, pek çok gıdanın depolanması hususunda kullanılan depolardır. Dikey yapıları sayesinde yanyana istiflenebilir, konumlandırılacak olan alanın maksimum verimlilikte kullanılmasını sağlar. 

Lineer düşük yoğunluklu polietilen hakkında bilinmesi gereken bir diğer husus ise UV stabilizanlı olduğudur. Dikey su deposu üretilirken kullanılan bu hammadde sayesinde, dik su deposu UV stabilizanlı üretilmiş olur. Bunun avantajı da dik su deposu içeriye güneş ışığı almayarak, içerisinde oluşabilecek yosun ve türevi olan mantarların oluşumunu engeller. Ayrıca güneş ışığından etkilenmeyen dikey su deposu daha uzun ömürlü olur. Bu sayede daha uzun kullanım süresi sunar. 

Dikey Depo Modelleri

Her ihtiyaca uygun üretilen dikey su deposu ölçüleri ise en küçük ebatlara sahip model yani 50 litre kapasiteye sahip model üzerinden anlatacak olursak; ağırlığı 4 kg olan modelin, yüksekliği 54 cm, genişlik çapı 37 santimetredir. Bunun yanı sıra kapak 12 cm, kalınlığı ise 4 milimetredir. Bunun yanı sıra tüm çalışma sıcaklığı -5 den +50 dereceye kadar çıkabilmektedir.

Ürettiğimiz en büyük boy dikey su deposu ölçüleri yani 25.000 litre kapasiteye sahip model üzerinden anlatacak olursak; ağırlığı 500 kg olan modelin, yüksekliği 355 cm, genişlik çapı 310 santimetredir. Buna ek olarak kapak 44 cm, kalınlığı ise 12 milimetredir. Bunun yanı sıra bu dikey su deposu makina veya el yordamıyla yıkanabilmektedir.

Bir diğer önemli husus ise dikey su deposu modelleri kimyasal madde veya kimyasal karışımların depolanmasına da uygundur. Genel olarak deterjan gibi temizlik malzemeleri depolanırken, turşu gibi asidik özelliğe sahip gıdalar da depolanabilmektedir. Bunların yanı sıra renk seçeneği olarak mavi ve beyaz seçenekleri mevcuttur. Bazı kimyasal maddeler açığa gaz ve ısı çıkardığı için, bu tarz sıvıları depolayacak olan markalar için veya kafanıza takılan herhangi bir sorun için uzman kadromuzdan her zaman bilgi alabilirsiniz. 

Dikey Depo Özellikleri

Her ihtiyaca uygun olarak üretilen dikey su deposu, pek çok avantaj ve özelliğe sahiptir. Öncelikle dik su deposu fiyatları yanı sıra dik olarak tasarlanmasının da bir avantajı vardır. Tasarımı dik bir biçimde olduğu için yan yana istiflenmeyi sağlamaktadır. Bu duruma bir örnek verecek olursak üretim bandı yukarıda olan markalar için üretim bandını yeniden tasarlamak yerine daha ekonomik bir yöntem olarak polietilen dikey su deposu tercih etmektedirler. 

Bir başka basit örnek ise, dikey su depoları bahçenizde yağmur suyu toplama sistemleri için oldukça uygun bir depodur. Yağmur suyu hasadı sistemleri için yine alan yeterliliği söz konusu olduğunda daha uygun olabilir. Aynı örnek üzerinden bir başka örnek verecek olursak; yine konumlandırılacak alana göre iyi bir seçenek olabilecek başka bir örnek depo verecek olursak polietilen dikdörtgen depo, yine yağmur suyu toplama sistemleri gibi direkt sıvının ansızın depolanabildiği sistemler için uygun depolardandır. Bunun dışında dik su deposu tasarımı itibariyle yan yatırıldığında girişi küçük olan mekanlara da oldukça kolay bir şekilde sığabilmektedir. 

Dikey Depo Fiyatları

Su deposu üretmeden önce, uzun süren AR-GE çalışmaları sonucunda dizayn ettiğimiz en doğru tasarımlar ile her ihtiyaca uygun üretilen dikey su deposu modelleri elde ettik. Buna ek olarak polietilen dikey su deposu fiyatları en uygun fiyat etiketine sahip su deposu kategorisindedir. Bunun yanında dikey su depoları, kaliteli hammadde kullanımının da yardımıyla çoğu kullanıcının gözdesi olmuştur.

Kartal Depo, pek çok ihtiyacın çözümü olarak görülen dikey su deposu fiyatları ile kullanıcılarını şaşırtmaya devam etmektedir. Dikey su deposu fiyatları en uygun fiyat kategorisinde demiştik. Bu depolar yalnız en uygun olmasıyla değil, her ihtiyaca cevap verebilmesi ile de ün kazanmıştır. Çünkü polietilen dikey su deposu modellerine baktığımızda pek çok ürün depolanabilmektedir. Gıda depolama maliyetlerine baktığımızda yine polietilen dikey su deposu fiyatları daha ekonomik kalmaktadır. Polietilen dikey su deposu içerisinde depolanabilecek gıda maddelerine örnek verecek olursak dik su deposu modellerinde su, şalgam, meyve suyu, turşu, pekmez, sirke, süt, şarap, sıvı yağlar, glikoz gibi gıda ürünlerinin yanı sıra temizleyici ürünler yani tuz ruhu, deterjan gibi kimyasal maddeler de depolanabilmektedir.

Dikey Depo Kullanım Alanları

Pek çok ihtiyacı karşılayabilen ve birçok kalite standardına uygun olan polietilen dikey su deposu, neredeyse her alanda kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise gerek tasarımı olsun, gerekse hacmi olsun bunun gibi özellikleri kullanıcılar tarafından oldukça beğeni toplamaktadır. Bunların yanı sıra dikey su deposu, su depoları depolama ihtiyacı duyduğumuz her alada kullanılabilmektedir. Dik su depoları evlerimizde şahsi depolama amaçları için tutunda, çeşitli piyasada bilinen büyük markaların çeşitli kimyasalları depolamak amacıyla kullandığı depolardır.

Sepetinizde şuan ürün var