Kimyadan tekstile, otomotivden inşaata endüstriyel alanda faaliyet gösteren çok sayıda fabrikanın farklı ürünlerinin depolanması için sanayi tankları üretiyoruz. Sanayi tesisleri için üretim gerçekleştirdiğimiz depolama tankları polyester ve polietilen hammadeden olmak üzere iki farklı üretim sistemine sahip.

25 tona kadar standart üretimli sanayi depolarımızın yanı sıra özel projelendirilen yüksek tonajlı tanklarımız 100 ton stoklama kapasitesine sahiptir. Sanayi üretimlerimiz açık alan kullanımıyla beraber mekan sorunu yaşayan işletmeler için toprak altı şartlarında da üretim yapılmaktadır. Toprak altı şartlarına özel projelendirilerek üretilen tanklarımız yüksek darbe dayanımına sahip olup uzun ömürlüdür.

Karmod kalite ve satış sonrası destek güvencesi ile üretilen sanayi depolarımızın kullanım yerleri arasında içme ve kullanma suyu depolaması, petrol ve asit gibi kimyasal ürünlerin depolanması, tekstil hammadde depolaması, glikoz gibi gıda maddesi depolaması gibi farklı sıvılarla beraber arıtma tesisleri yer almaktadır.

Sepetinizde şuan ürün var