Sanayi Depoları

Yenilenen teknolojiden yararlanarak her daim üstün kaliteyi sizlere ulaştıran firmamız, birbirinden farklı sanayi depoları ile ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize eksiksiz olarak yanıt verir. Sanayinin pek çok farklı alanında rahatlıkla kullanabileceğiniz seçeneklere ulaşarak çalışmalarınızı kesintisiz olarak gerçekleştirebilir, işteki performansınızı bir adım öteye taşımanın avantajını elde edebilirsiniz. Tekstil, kimya, otomotiv, inşaat gibi sanayi alanlarında kullanım için ideal olan sanayi depo modelleri, farklı malzemelerin kolaylıkla depolanması ve güvenle muhafaza edilmesi için uygun tasarımlara sahiptir. Firmamız bünyesinde bulunan ve aradığınız özellikleri sizlere sunan bu ürünler, iki farklı ham maddeden üretilerek beğeninize sunulur. Dilerseniz polyester ile üretilen seçeneklere yönelebilir dilerseniz de polietilen malzemeden üretilen modelleri tercih ederek iş yerinde kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Farklı şekillerde üretilerek beğeninize sunulan sanayi depo özellikleri de değişiklik gösterir.

Bunların her biri kullanım alanına ve amacına bağlı olarak tasarlanır. Bu nedenle doğru ürünü seçmek adına ihtiyaçlarınızı detaylı olarak belirlemeniz ve bu yönde araştırma yapmanız gerekir. Sayfamızda her ihtiyacınıza uygun seçeneklere saniyeler içerisinde ulaşabilir, bunlar arasından seçim yaparken her ince detayı değerlendirebilirsiniz. Farklı malzemelerden yapılan tasarımlara ulaşabileceğiniz gibi, farklı iç hacimleri ve donanımları ile öne çıkan modelleri de inceleyebilirsiniz. Böylece fonksiyonel kullanım gerçekleştirebilir, ergonomik tasarımın sizlere sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Sanayi de sıklıkla tercih edilen yakıt ve mazot tankları çözümlerimiz için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Sanayi Depo Fiyatları

Polyester ve polietilen gibi ham maddelerden yapılarak üretilen sanayi depoları, sahip olduğu özelliklere bağlı olarak fiyatlandırılır. Ürünün yapımında kullanılan malzemenin türü, tasarımın şekli, deponun iç hacmi gibi özellikler sanayi depo fiyatları üzerinde etkili olur. İster 25 tonluk ister 100 tonluk stoklama yapabileceğiniz seçeneklere yönelebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yaparak işteki verimliliğinizi artırabilirsiniz. Standart sanayi depo modellerinin yanı sıra özel olarak tasarlanan seçenekler de mevcuttur. Bu sayede ürünleri kişiselleştirmek de mümkün hale gelir. Sanayinin pek çok farklı alanında kullanılan bu ürünler, kullanılacağı mekana göre de tercih edilmelidir. Alanın geniş olduğu kısımlarda daha büyük depolara yönelmeniz kolay olur. Şayet yeriniz küçük ise toprak altı için özel olarak tasarlanan seçenekleri tercih etmeniz yararlı olur.

Böylece iş yerinde yer sıkıntısı yaşamadan depolama ihtiyaçlarınızı karşılamanın avantajını yaşayabilirsiniz. Ayrıca yağmur, rüzgâr, güneş gibi her türlü doğa koşuluna uygunluk gösteren ve bu tür doğa olaylarından olumsuz etkilenmeyen sanayi depo fiyatları ise düşünülenin aksine bütçe dostudur. Farklı fiyat aralıklarının olduğu bu ürünler, aynı zamanda uzun ömürlü olması nedeniyle maliyet açısından zorlamaz ve zamanla yıpranmadan uzun yıllar boyunca güvenli kullanım imkânı sunar. Dayanıklılığı ile darbelere karşı da mukavemeti yüksek olan bu ürünlere sahip olmak için hemen şimdi sayfamızdaki modelleri inceleyebilir, beğendiğiniz seçenekler için sipariş oluşturabilirsiniz.

Sanayi Depo Modelleri

Polyester ya da polietilen gibi malzemelerden üretilerek beğeninize sunulan sanayi depoları, pek çok farklı alanda mükemmel çözümler sunarak hayatınızı kolaylaştırır. Yılların deneyimiyle her daim mükemmel olanı sizlere sunmayı kendine görev bilen firmamız, birbirinden cazip sanayi depo modelleri ile karşınıza çıkar. Yeni nesil teknolojilerin kullanılması sonucu elde edilen bu ürünler, konutlardan ziyade endüstriyel alanlarda kullanım için özel olarak üretilir. Böylece yapılan çalışmaların çok daha etkili ve verimli olması sağlanır. Depoda muhafaza edilen malzemelerin güvenliğinden endişe etmeden işinize devam edebilir, depolama sürecinin sorunsuz olmasını sağlayabilirsiniz.

Yenilikçi ürünleriyle dünya genelinde beğeni toplayan firmamız, üstün kaliteye bütçe dostu sanayi depo fiyatları üzerinden ulaşmanızı kolaylaştırır. Dayanıklı ve sağlam yapısıyla yıllara meydan okuyan bu ürünleri dilediğiniz gibi kullanabilir, ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak zengin seçenek yelpazesi arasından tercihinizi yapabilirsiniz. 100 tona kadar depolama ihtiyaçlarınıza uygun depoları sizlere ulaştıran firmamız, farklı modelleriyle dikkat çeker ve üstün tasarımlarıyla maksimum memnuniyet yaratır. Siz de sayfamıza göz atarak kendiniz için en ideal seçenekleri belirleyebilir, doğru seçimler yaparak sanayi depo avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Sanayi Depo Özellikleri 

Genel olarak 25 tona kadar tasarlanarak üretilen sanayi depoları, kişisel taleplere bağlı olarak daha farklı ebatlarda da imal edilebilir. Bu durum kullanım alanına ve amacına göre müşterilerin en ideal seçeneğe sahip olmasına yardımcı olur. Üstün kalitesiyle öne çıkan ve kullanışlı yapısıyla dikkat çeken sanayi depo özellikleri ise modelden modele değişiklik gösterir. Bu nedenle depodan beklentilerinizi belirleyerek ürün araştırması yapmanız size kolaylık sağlar. Her türlü beklentiye uygunluk gösteren tasarımlar, firmamızın bünyesinde mevcuttur. Önemli olan sizin neye ihtiyacınız olduğunu belirleyerek hareket etmenizdir. Bu noktada firmamız bünyesinde yer alan uzman ekibimiz de sizlere yol gösterici olur ve ihtiyaçlarınıza yönelik etkili çözümler üretir.

Dilediğiniz zaman büyük bir itinayla tasarlanıp üretilen sanayi depoları hakkında bilgi almak için bizden destek alabilir, sayfamızdaki ürünlerin teknik özelliklerini dikkatle inceleyebilirsiniz. Sektörün saygın isimlerinden biri olan firmamızın üstün kalitedeki ürünleri, içerisinde barındırdığı malzemelerle etkileşim içerisinde girmez ve onu güvenle muhafaza eder. Herhangi bir riskin oluşmasına neden olmayan sanayi depo modelleri, farklı şekillerde ve özelliklerde üretilerek satışa çıkarılır. 7/24 sayfamız üzerinden alacağınız ürüne karar verebilir ve saniyeler içerisinde sipariş oluşturabilirsiniz. Demonte modelleri ya da toprak altı seçenekleri tercih edebilir, istediğiniz gibi bir depoya sahip olma fırsatını değerlendirebilirsiniz. 

Sanayi Depo Avantajları

Firmamız bünyesinde tasarlanarak üretilen sanayi depoları, sahip olduğu özellikler nedeniyle beğeni toplar ve istediğiniz faydaları size sağlayarak avantajlı bir kullanıcı deneyimi edinmenize yardımcı olur. Doğru seçim yapıldığı sürece sanayi depo avantajları, oldukça fazladır. Ergonomik kullanımıyla kolaylık sağlayan ürün, nakliye açısından da sizi zorlamaz. Özellikle demonte özelliği olan tasarımlar, taşınabilir olması nedeniyle büyük ilgi görür. Geniş alanlara uygun tasarımlara ulaşabileceğiniz gibi minimal modelleri de seçebilirsiniz. Bu tür kısıtlı alanlarda daha çok toprak altı modellere yönelim gerçekleşir. Modüler birleşimli üretilen sanayi depo özellikleri kullanıcılarda maksimum memnuniyet yaratır. Böylece kullanacağınız yere göre seçim yapabilir, sizin için ideal özelliklere sahip ürünleri hayatınıza dâhil edebilirsiniz. Yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz depo sayesinde malzemeleri dış etkilerden koruyabilir, muhafaza işlemlerini kusursuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yerinde montaj işlemlerini yapan uzman ekibimiz sayesinde zahmetsiz bir şekilde depo edinebilir ve en kısa süre içerisinde edindiğiniz depoyu kullanmaya başlayabilirsiniz. Yerinde montaj depolar ve daha fazlası için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Sanayi Depo Kullanım Alanları

Sanayinin pek çok farklı alanında rahatlıkla kullanılabilen depolar, firmamız bünyesinde özenle tasarlandığı için istediğiniz kaliteyi ve kullanışlılığı sizlere sunar. Böylece çalışmalarınıza uygun tasarımları rahatlıkla bulabilir, doğru ürünlerle depolama işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Polyester ya da polietilen gibi malzemelerden üretilen depolar, sadece kullanma suyu için değil, aynı zamanda sanayide kullanılan pek çok farklı kimyasal için de tercih edilir. Farklı tasarımları olan ve çeşitli özelliklerle desteklenen sanayi depo fiyatları ise üründe yer alan niteliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. 100 tona kadar depolama yapmanıza imkân tanıyan bu tarz depolara sahip olabilir, çalışmalarınızdaki performansı üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Sayfamız üzerinden sanayi depo fiyatları ve özellikleri konusunda net bilgi edinebilir, ihtiyaçlarınıza uygun tasarımların satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Sanayi depo kullanım alanları oldukça çeşitli olduğu için modellerde yer alan özellikler de çeşitlilik gösterir. Glikoz gibi gıda malzemelerini, petrol ve asit gibi kimyasalları, kumaş boyaları gibi tekstil maddelerini muhafaza etmenize yardımcı olan bu ürünler, farklı sıvıları güvenle saklamanıza yardımcı olur. Bunların arıtıcı, karıştırıcı özellikleri bulunan seçenekleri de bulunur. Ek donanımlarla ihtiyaçlarınıza yönelik seçimler yapabilir, uzun ömürlü bir depoya sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. 
 

 

 

 

Kimyadan tekstile, otomotivden inşaata endüstriyel alanda faaliyet gösteren çok sayıda fabrikanın farklı ürünlerinin depolanması için sanayi tankları üretiyoruz. Sanayi tesisleri için üretim gerçekleştirdiğimiz depolama tankları polyester ve polietilen hammadeden olmak üzere iki farklı üretim sistemine sahip.

25 tona kadar standart üretimli sanayi depolarımızın yanı sıra özel projelendirilen yüksek tonajlı tanklarımız 100 ton stoklama kapasitesine sahiptir. Sanayi üretimlerimiz açık alan kullanımıyla beraber mekan sorunu yaşayan işletmeler için toprak altı şartlarında da üretim yapılmaktadır. Toprak altı şartlarına özel projelendirilerek üretilen tanklarımız yüksek darbe dayanımına sahip olup uzun ömürlüdür.

Karmod kalite ve satış sonrası destek güvencesi ile üretilen sanayi depolarımızın kullanım yerleri arasında içme ve kullanma suyu depolaması, petrol ve asit gibi kimyasal ürünlerin depolanması, tekstil hammadde depolaması, glikoz gibi gıda maddesi depolaması gibi farklı sıvılarla beraber arıtma tesisleri yer almaktadır.

Sepetinizde şuan ürün var