Fiyat Listesi

Ad Fiyat
500 Litre Paslanmaz Silindirik Yatay Su Deposu -
1.000 Litre Paslanmaz Silindirik Yatay Su Deposu -
2.000 Litre Paslanmaz Silindirik Yatay Su Deposu -
3.000 Litre Paslanmaz Silindirik Yatay Su Deposu -
4.000 Litre Paslanmaz Silindirik Yatay Su Deposu -
5.000 Litre Paslanmaz Silindirik Yatay Su Deposu -
6.000 Litre Paslanmaz Silindirik Yatay Su Deposu -
7.000 Litre Paslanmaz Silindirik Yatay Su Deposu -
8.000 Litre Paslanmaz Silindirik Yatay Su Deposu -
9.000 Litre Paslanmaz Silindirik Yatay Su Deposu -
10.000 Litre Paslanmaz Silindirik Yatay Su Deposu -
15.000 Litre Paslanmaz Silindirik Yatay Su Deposu -
20.000 Litre Paslanmaz Silindirik Yatay Su Deposu -
25.000 Litre Paslanmaz Silindirik Yatay Su Deposu -
30.000 Litre Paslanmaz Silindirik Yatay Su Deposu -

Yatay Paslanmaz Su Deposu

Son zamanlarda, hem ülkemizde hem de dünya genelinde depolama ürünlerinin kullanımı oldukça artmıştır. Çünkü insanlar genellikle su deposu modellerini su gibi yaşamsal değeri yüksek kaynaklardan tasarruf etmek için veya bir içeriği bir yerden farklı bir yere taşımak amacıyla kullanmaktadır.

Bireysel kullanım açısından yatay paslanmaz su deposu sağlıklı içilebilir suların güvenli depolanmasını sağlamaktadır. Endüstri tesislerine ve sanayilerde farklı büyüklükte ve farklı ihtiyaçların çözüme ulaşması açısından yatay paslanmaz su tankı üretmekteyiz. Paslanmaz çelikten üretilen, dikey tasarıma sahip modellerde olduğu gibi yatay paslanmaz depo ürünlerinde de 15 farklı ürün seçeneği bulunmaktadır. Depolama ürünleri üretimi sektöründe lider bir üretici olduğumuzdan dolayı üstün kalite güvencesiyle imal edilen yatay paslanmaz su deposu ürünlerimizin hepsi uzun ömürlü kullanımları ile ön plana çıkmaktadır. 

Bunların yanı sıra tüm yatay paslanmaz su deposu ürünlerimiz 304 AISI çelik sınıfındaki çelik ile üretilmektedir. Fiyat performans bakımından oldukça uygun yatay paslanmaz su deposu fiyat listesi ile bu tanklar oldukça sağlam olarak nitelendirilir. Çünkü çeliğin sert yapısı, bir hasar alsa dahi kullanımını etkilemez ve yalıtkan yapısı sayesinde hiçbir şekilde, hiçbir ışığı içerisine almaz. Bu sayede depo içerisinde oldukça sağlıklı bir ortam oluşturulmaktadır. 1986 yılından bugüne kadar süregelen tecrübemiz ve son teknoloji üretim sistemleri sayesinde bütün yatay paslanmaz su deposu çeşitlerimiz oldukça sağlam ve uzun ömürlü olarak üretilmektedir. Sağlamlığının yanı sıra tüm paslanmaz çelikten üretilen depolama ürünlerimizin iki yıl boyunca imalat hatalarına karşı garantisi bulunmaktadır. 

Yatay Paslanmaz Su Deposu Fiyatları

Yatay paslanmaz su deposu fiyatları ülkemizde oldukça fazla araştırılan bir husustur. Bir üretici olarak belirtmeliyiz ki yatay paslanmaz su deposu fiyat listesi oldukça ekonomik belirlenmiştir. Çünkü yatay paslanmaz depo modelleri pek çok alanda kullanılmaktadır ve kullanıcılarına oldukça fazla alanda fayda sağlamaktadır. Maddi faydalarda bu faydalar arasında oldukça fazla yeri bulunmaktadır.

Yatay paslanmaz su deposu fiyatları oldukça uygun olmasının yanı sıra yehir şebeke sularında arıza meydana geldiğinde beklenmedik su kesintileri yaşanabilmektedir. Ayrıca bazı bölgelerde artan nüfus veya bölgedeki kuraklığın etkisiyle yerel yönetimlerin kontrolü altında düzenli su kesintileri de yapılabilmektedir. Bu tarz durumlarla karşı karşıya kalan kullanıcılar ve tarım ve hayvancılıkla uğraştığı için suyun götürülemediği alanlarda yaşayan kullanıcılar için yatay paslanmaz su deposu modelleri oldukça kullanışlıdır. Ayrıca yatay paslanmaz su deposu fiyat listesi alıcıların ekonomik durumları göz önünde bulundurularak belirlenmiştir. Bu hususta sizlerde ekonomik yatay paslanmaz su deposu fiyatları sayesinde bu tanklara sahip olabilirsiniz.

Yatay Paslanmaz Su Deposu Modelleri

Yatay paslanmaz su deposu fiyatları oldukça uygun, fakat modellerin özellikleri nedir diye kafanızda soru işaretleri oluşuyorsa öncelikle üretim şekli anlaşılmalıdır. Yatay paslanmaz su tankı modelleri paslanmaz çelik kullanılarak, depo tasarımı özelinde argon kaynağı kullanılarak birleştirilmesi sonucu üretilmektedir. 

Üretim şeklinin yanı sıra küresel ısınmanın dünyamız üzerindeki etkilerini su sorunu ile karşımıza çıktığımız her geçen gün yakından görmekteyiz. Sağlamlıkları ve ekonomik yatay paslanmaz krom su deposu fiyatları ile iklim krizlerinden ötürü yaşanan olumsuzlar, bu tankları oldukça önemli hale getirmişlerdir. 

Kuraklık nedeniyle suya ulaşımın zor olduğu ülkelerde ve ülkemizde de kırsal alanlarda suyun görülemediği alanlarda su tüketimi oldukça azalmaktadır. Çünkü suya ulaşım oldukça zordur. Sizlerde yatay paslanmaz krom su deposu fiyatları ile istediğiniz depolama ürününü satın alabilirsiniz. Ortalama olarak bir insan günlük 200 litre suya ihtiyaç duymaktadır. Bu hususta yatay paslanmaz su tankı modelleri bu suya ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Sizlerde iklim değişikliklerinden minimum şekilde ve iklim değişikliklerine karşı daha temiz bir kullanım için yatay paslanmaz depo modellerini tercih edebilirsiniz.

Yatay Paslanmaz Su Deposu Özellikleri

Yatay paslanmaz çelik su deposu özellikleri kapsamında, kullanıcısına oldukça fazla avantaj sunmaktadır. Bu avantajların başında ekonomik yatay krom çelik su deposu fiyatları ile maddi faydalar gelmektedir. Maddi faydanın yanı sıra tasarım şıklığıyla ve kullanışlılık sayesinde kullanıcısını rahatlatmaktadır. Bu hususta depo hacmi büyüdükçe, tasarıma merdiven desteğinin eklenmesini sayabiliriz.

Yatay paslanmaz çelik su deposu ürünlerimiz organik içeriklerden tutunda kimyasal içeriklere kadar pek çok farklı katı ve sıvı içeriklerin depolanmasında kullanılmaktadır. Bireysel kullanım açısından müstakil konut, villa, toplu konut projeleri ve daha pek çok yerde kullanılmaktadır. Kurumsal alanda sanayiler, üretim endüstrisi, nakliye amaçlı kullanım ve daha pek çok kurumsal alanda kullanılmaktadır. 

Yatay paslanmaz çelik su deposu modelleri birbirleri ile bağlanabilir ve bütün tanklarda hidrofor bağlantıları bulunmaktadır.  Bu tanklar hidrofor sisteminin verdiği kolaylık sayesinde kesintisiz su verebilmektedir. Oldukça ekonomik yatay krom çelik su deposu fiyatları ile bu depoları her kesimden insan satın alabilmektedir. Bu tanklar polietilen su deposu çeşitlerine benzer tasarımlarda üretilmektedir. Polietilen tanklarda gıdaya uygunluğu bulunan tanklardır. Bu hususta bu depolara oldukça benzemektedir. Bu tanklar fabrikalarda içme suyunun yanı sıra süt, sıvı yağ, sıvı şeker veya glikoz, gıda katkı asitleri gibi çok sayıda organik ve kimyasal maddenin depolanmasında kullanılır. Ayrıca ilaç sanayinde pek çok ilacın ve mikro bakteri ve virüsün depolanması hususunda da bu tanklar kullanılmaktadır. Sizlerde bu tanklardan satın almak veya bilgi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Sepetinizde şuan ürün var