Fiyat Listesi

Ad Fiyat
500 Litre Paslanmaz Silindirik Dikey Depo -
1.000 Litre Paslanmaz Silindirik Dikey Depo -
2.000 Litre Paslanmaz Silindirik Dikey Depo -
3.000 Litre Paslanmaz Silindirik Dikey Depo -
4.000 Litre Paslanmaz Silindirik Dikey Depo -
5.000 Litre Paslanmaz Silindirik Dikey Depo -
6.000 Litre Paslanmaz Silindirik Dikey Depo -
7.000 Litre Paslanmaz Silindirik Dikey Depo -
8.000 Litre Paslanmaz Silindirik Dikey Depo -
9.000 Litre Paslanmaz Silindirik Dikey Depo -
10.000 Litre Paslanmaz Silindirik Dikey Depo -
15.000 Litre Paslanmaz Silindirik Dikey Depo -
20.000 Litre Paslanmaz Silindirik Dikey Depo -
25.000 Litre Paslanmaz Silindirik Dikey Depo -
30.000 Litre Paslanmaz Silindirik Dikey Depo -

Dikey Paslanmaz Depolar

Son zamanlarda pek çok farklı depo çeşidi önümüze gelmektedir. Şüphesiz ki su deposu modelleri arasında ne sağlam olan ve en dayanıklı olan depolar, dikey paslanmaz depolar çeşitleridir. Çünkü çeliğin sert yapısı dayanıklılık sağlarken yalıtkan yapısı depolanan içeriği maksimum seviyede korumaktadır.Çünkü dikey paslanmaz depolar içerisinde korozyon ve küf oluşmaz. Bu tarz durumlara karşı son derece güvenlidir. 

Dikey paslanmaz depo çeşitleri gıdadan, kimyaya endüstrisine kadar üretimin pek çok alanında kullanım alanı bulmaktadır. Güvenilir depolama avantajı bulunan dikey paslanmaz su tankı özellikle süt depolaması başta olmak üzere zeytin yağı, glikoz şurubu gibi hammadde ve mamullerin, üretici tesislerinde depolanmasında önemli bir yardımcıdır. Bizler 1986 yılından bugüne kadar dikey paslanmaz depo üretimin lider markası olmaya devam etmekteyiz. Çünkü bizler dikey paslanmaz depo ürünlerinin modern tasarımlarını AISI 304 çelik sınıfındaki malzeme kullanılarak gerçekleştirmektedir. Bunların yanı sıra dikey paslanmaz su tankı üzerinde bulunan birleşim alanlarında argon kaynağı kullanılmaktadır. Bu kaynak üretim sonrası sızdırmazlık testlerinden ve tankın içinde yer aldığı kalite kontrol süreçlerinden geçer not almaktadır. Bizlerin üretmiş olduğu dikey paslanmaz depolar çeşitleri ISO kalite standardı ile üretilmektedir. Bu sebepten dolayı kullanıcısına uzun ömürlü ve güvenli kullanım sunmaktadır. Ayrıca tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu depolarda da iki yıl boyunca imalat hatalarına karşı garantisi bulunmaktadır. Dikey paslanmaz su tankı ürünlerimiz, sanayi ve üretim alanında ve bireysel yani evsel kullanımlarda da çok tercih gören bir modeldir.  

Dikey Paslanmaz Depolar Fiyatları

Oldukça ekonomik olan dikey paslanmaz depolar fiyatları sayesinde bu tanklar, gıda ve farklı kimyasalların depolaması gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Keza ekonomik bir dikey paslanmaz depolar fiyat listesi seçeneğine sahip olan bu tankların kullanım amaçları, ister katı veya sıvı, isterse organik veya kimyasal bir içerik olsun, içeriğin muhafazasının sağlanması için akabinde isteniyorsa içeriğin bir yerden farklı bir yere sevkiyatının sağlanması ve depolanan içeriğin tahliye vanası aracılığı ile tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlardır. Ayrıca dikey paslanmaz depolar fiyatları sayesinde pek çok kullanım işlevine ve alanına sahiptir. Ekonomik olan dikey krom çelik depolar fiyatları ile ister ev ve konutlarda istenirse yağmur suyu toplama sistemlerinin bulunduğu tesislerde içilebilir temiz suyun depolanarak güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlamaktadır. 

Uygun dikey paslanmaz krom depolar fiyatları sayesinde tarım ve hayvancılık yapan çitfçiler tarafından oldukça fazla kullanılmaktadır. Başta süt olmak üzere sütün pastörizasyon işlemleri ve tarım ilacı depolamak ve kullanmak konusunda oldukça etkilidir. Bunların yanı sıra meyve suyu üretim tesisleri başta olmak üzere hemen hemen her tesiste dikey paslanmaz çelik depo kullanılmaktadır. Gıdada güvenilir depolama sağlayan bu tanklar, ekonomik dikey paslanmaz depolar fiyat listesi ile oldukça fazla alanda kullanılmaktadır. Bu alanlardan bazıları zeytinyağı, sıvı yağ, kıvam arttırıcılar, gıda koruyucular, özel karışımlar, pekmez, çikolata, glikoz ve gıda asitleri gibi asidik ve bazik içerikler ekonomik dikey paslanmaz depolar fiyatları sayesinde bu tanklarda depolanmaktadır. Dikey paslanmaz krom depolar fiyatları ile ön plana çıkan bu tanklar, sanayi ve üretim alanında ihtiyaç duyulan çok sayıda kimyasalın ve organik içeriğin güvenli kullanımını sağlamaktadır. Asidik içerikler başta olmak üzere mazot benzeri petrol ürünleri, ilaç üretimi ve diğer organik içerikler en ekonomik dikey paslanmaz depolar fiyat listesi sayesinde satın alınarak güvenle korunmaktadır.

Dikey Paslanmaz Depolar Modelleri

Bizlerin dikey paslanmaz çelik depolar üretimindeki tecrübemiz sayesinde, bu tanklar yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. Dikey paslanmaz depo sistemi üzerinde bulunan çelik sistem sayesinde gıda güvenliği maksimuma çıkar.  Bazı özel tank siparişlerinde opsiyonel olarak AISI 316 standartlarına sahip çelik ile üretim yapılabilmektedir. Fakat dikey paslanmaz depolar birleşim yerlerinde uygulanan argon kaynağı aynı olarak kalmaktadır. Çünkü oldukça güvenli olup, bizler üretim alanında güvensiz uygulamalardan ve kalitesiz hammadde türlerinden tamamen uzak durmaktayız.

Ekonomik dikey paslanmaz depolar fiyatları sayesinde bodrum kat, veya çatı katı gibi girişi dar mekanlara yerinde montajlı projeyle bu tanklar üretim yapılarak teslim edilmektedir. Yerinde montaj sisteminde ana parçalar, modern tesislerimizde demonte olarak hazırlanır ve montaj planıyla dikey paslanmaz çelik depolar kullanım yerine sevk edilir. Akabinde depo kullanıma hazır hale getirilmektedir. Bütün depolama ürünlerinde olduğu gibi bu tanklar da yer altı kullanım şartlarına uygun özellikte imal edilmiştir. Bu alanda ihtiyaç duyulursa toprağın altına gömülerek kullanılabilmektedir. Toprak altı kullanım için tankın zeminine özel beton veya çelik karkas sistemi hazırlanması gerekir. Ayrıca 15 ila 30 ton arasındaki modellerimizde merdiven desteği bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde deponun kapağına kolayca ulaşabilirsiniz. 

Dikey Paslanmaz Depolar Özellikleri

Bizlerin sektörde bulunan köklü tecrübesi, kaliteli hammadde güvencesiyle birleşen ve dikey krom çelik depolar fiyatları ile oldukça ilgi çekmektedir. Uygun fiyatları ile ilgi çeken bir başka modelimiz ise polietilen su deposu modelleridir. Bu depoların uygun fiyatlı olmasının sebebi ise seri üretiminde gizlidir. Uygun fiyatlarla satışa sunduğumuz, paslanmaz çelik kullanılarak üretilen bu tanklar standardize edilmiş olarak 15 farklı litre ve tonajda üretimi gerçekleştirillmektedir. Bu hususta dikey tasarıma sahip bu modellerimiz 500 litreden başlayarak 30 tona kadar çıkabilir. Genellikle endüstriyel üretim tesislerinde kullanılan bu tanklar silo tarzı kullanımlar için yan yana olarak bir araya getiriliyor. Özel proje ile üretilebilen bu tanklar içerisinde aynı tesiste tek ürünle birlikte her birinde farklı içeriklerin depolanması gerçekleştirilebilir. Bu tanklar üretim tesislerinde dikey tasarımı sayesinde mekandan da kazanım sağlar. Yukarıya doğru yükselen dar gövdesi, konumlandırıldığı yeri daraltmaz ve yanyana istiflenerek pratik işlev sağlar. Dikey tasarım, aynı zamanda sürekli dolum ve boşaltım yapılan içeriklerin en iyi basınç debisiyle sağlayarak kolay boşaltım sağlar. Bunların yanı sıra depoların temizliği ve genel bakımları son derece kolay bir şekilde yapılmaktadır. Temizlik esnasında basınçlı su kullanımı temizliği kolaylaştırır. Sizlerde avantajlarla dolu ürünlerimizden satın almak isterseniz, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Sepetinizde şuan ürün var