2 tonluk su deposu çeşitleri Dünya’nın pek çok yerinde kullanılmaktadır. Su deposu modellerinin pek çok alanda popüler hale gelmesinin temel sebebi oldukça ekonomik olarak belirlenen 2 ton su deposu fiyatları ve depoların sağladığı avantajlar olabilir. 2 ton su deposu ürünlerimiz pek çok tasarımda olabildiği gibi turşu depoları gibi spesifik işler içinde üretilebiliyor.

Depoların kullanıcısına sağladığı avantajlar arasında en önemlisi 2 tonluk su deposu fiyatları gelmektedir. Çünkü 2 tonluk su deposu fiyatları oldukça uygun belirlenmiştir. Fiyatların uygun belirlenmesinin bir sebebi de her kesimden tüketicinin maddi olarak kolayca ulaşıp kullanabilmesini sağlamaktır. 2 ton su deposu fiyatları yanı sıra bu tanklar hem sanayi hemde bireysel anlamda kırsal alanlarda oldukça fazla kullanılmaktadır. 

2 ton su deposu çeşitleri sanayilerde üretim akışını kolaylaştırmak amacıyla kullanılmaktadır. Kırsal bölgelerde ise 2 tonluk su deposu çeşitleri üretilen süt gibi sıvı içeriklerin yanı sıra tarım ilacı veya su gibi içeriklerin depolanması ve korunması amaçları doğrultusunda kulanılabiliyor. 

En Ekonomik Fiyatlarla 2 Tonluk Su Deposu

Depolar arasındaki 2 tonluk plastik su deposu fiyatları, en ekonomik olanıdır. Polietilen kullanılarak üretilen 2 tonluk su deposu ürünlerimizin üretim şekli oldukça hızlı olduğundan dolayı 2 tonluk plastik su deposu fiyatları da oldukça ekonomik kalmaktadır.

2 ton su deposu fiyatları genel olarak tüketicilerin maddi gelirleri baz alınarak üretilmiştir. Bu sayede 2 tonluk su deposu fiyatları oldukça ulaşılabilir ve ekonomik seviyededir. Bizler her kesimden insanın ihtiyaçlarına çözüm olarak 2 tonluk su deposu modelleri üretmekteyiz.

2 Tonluk Su Deposu Modellerinin Hammadde Özellikleri

2 tonluk su tankı fiyatları yanı sıra depoların hammaddeleri de avantajlarla doludur. 2 ton su deposu modelleri ÜR-GE çalışmalarımızın kapsamında belirlenen polietilen, polyester ve paslanmaz çelik hammaddeleri ile üretilmektedir. Hammaddelerin özelinde üstünlükler bulunduğu gibi ortak özellikleri de bulunmaktadır. Bu hammaddelerin depo üretiminde kullanılmasının temel sebebi ise bu malzemelerin depolanan içeriklere herhangi bir zararının olmamasıdır.

Polietilenin hammadde olarak gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Bu sebepten ötürü polietilenden üretilen 2 ton su deposu ürünlerimizin içerisinde gönül rahatlığı ile gıda depolayabilirsiniz. Ayrıca polietilen tankların gıdaya uygunluğunu tamamlamak için kapak kısmıda polietilenden üretilmektedir.

Polyester tanklar ise kimyasal dayanıklılıkları ile ön plana çıkarlar. Çok fazla kimyasal dayanıklılık isteyen durumlarda ise kimyasal dayanıklılığının artmasını sağlayan bazı malzemelerde deponun üretiminde kullanılmaktadır. Bu sebepten ötürü depoyu hangi amaçla kullanacağınızı bizlere bildirmeniz de önem arz eder.

Paslanmaz çelikten üretilen tanklar ise sağlamlıkları ile ön plana çıkar. İçerisinde hemen hemen her şeyi depolayabilirsiniz çünkü çalışma ısı oranı +80 dereceye kadardır. Bu oran neredeyse suyun kaynama noktasına eş değer bir orandır. Ayrıca malzeme yapısı gereği sert ve sterildir. Bu sebepten ötürü ilaç sanayinde de kullanılmaktadır.

2 Tonluk Su Deposu Modellerinin Teknik Özellikleri

2 tonluk su deposu özellikleri özelliklerine baktığımızda üretim şekilleri ön plana çıkmaktadır. Üretim şekilleri arasında polietilen tankların üretim şekli diğerlerinden farklıdır. Polietilen tanklar depo bazında oluşturulan kalıplara polietilen dökülmesiyle tek parça halinde çıkarılmaktadır. Ek veya perçin olmadığı için daha sağlam ve uzun ömürlü olabiliyorlar. Polyester ve paslanmaz tanklar ise ana hammaddeden elde edilen parçaların çeşitli yöntemlerle birleştirilmesi sonucunda üretilmektedir. Bu sayede bu tanklar yerinde montaj özelliği ile üretilmektedir.

2 tonluk su deposu ölçüleri bazında baktığımızda ise ağırlıklarının 45 ile 58 kilogram arasında değişkenlik gösterdiği bilinmektedir. Genel olarak 2 tonluk su deposu ölçüleri depo iç hacmi bazında değişiklik göstermektedir. Tasarımlarında bazı üstünlükleri bulunmaktadır. Bu sayede deponun konumlandırılacağı alana göre depo seçimi yapabilirsiniz. Sizlerde iş akışınıza ve çalışma prensiplerinize en uygun depoyu satın almak isterseniz, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimizle Görüşmeye Başla
0(216) 494 2829
Ara
Benzer Ürünler
Sepetinizde şuan ürün var