Ülkemizin başkenti ve Türkiye’nin en büyük ikinci ili olma unvanına sahip Ankara gün geçtikçe daha popüler hale gelen şehirlerimiz arasında yer almaktadır. İnsan nüfusunun, apartmanların ve sanayi alanlarının artması, bu etkenlere paralel olarak su kullanım ihtiyaçlarını da her geçen gün arttırmaktadır. Temiz içme suyu ve günlük kullanım suyu ihtiyaçları için sağlıklı çözümler sunan Karmod Kompozit, Ankara paslanmaz su deposu hizmeti ile fabrika satış ofisinde hizmet vermektedir. Ankara paslanmaz krom su deposu ürünleri ile başta Ankara olmak üzere İç Anadolu Bölgesinde geniş ürün portföyümüz ve kapsamlı nakliye hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini her zaman şirket anlayışı olarak benimsemekteyiz.

Ankara paslanmaz su deposu satış ofisi

Ankara başta olmak üzere İç Anadolu Bölgesine daha iyi hizmet verebilmek, maliyeti düşük ürünler sunabilmek ve kalitesi daha yüksek depoları sizlere ulaştırabilmek için fabrika satış ofisimiz ile hizmet anlayışımızı her geçen gün daha ileri seviyelere çıkartmaktayız. Ankara paslanmaz tank üretimlerimizde polietilen depolarımızdan farklı olarak birçok özelleştirme seçeneğimiz ile tecrübeli satış danışmanlarımız gün boyu değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm bulmaktadır.

Ankara paslanmaz su deposu ile farklı seçenekler sunuyoruz!

Bireysel kullanımlar, toplu konutlar, iş yerleri, okul ve kreş gibi yerler için paslanmaz depo satın aldığınızda standart üretimler haricinde farklı özellikler barındıran depolar olmasını isteyebilirsiniz. Paslanmaz tanklarımız polietilen depolarımıza göre birçok konuda özelleştirme seçenekleri sunmaktadır. Depo üzerinde farklı sıvı giriş - çıkış alanları, karıştırıcı seçenekleri, izolasyonlu, yüksek basınca dayanıklı, gösterge panelleri, yerden yükseklik farklılıkları vb. birçok bakımdan paslanmaz tank üzerinde özel çözümler isteyebilir ve istekleriniz doğrultusunda ihtiyacınız olan depoya sahip olabilirsiniz.

Tüm bunların dışında Ankara paslanmaz su deposu satın almak istiyorsanız yapmanız gereken işlemler çok basit…! İhtiyacınız olan depoyu satış danışmanlarımız ile yüz yüze görüşerek, teknik çizim veya herhangi bir programda yaptığınız depo modellemesini danışmanlarımıza ulaştırarak ihtiyacınız olan paslanmaz depoyu anlatabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda en kısa sürede üretim işlemi başlar, uzman personellerimiz ile depolarınız üretilerek yola çıkar ve belirttiğiniz bölgeye ulaşımı sağlanarak teslim edilir. Ankara gibi kışları soğuk ve yazları sıcak olan bölgelerde güvenle kullanabileceğiniz depolarımız 304 L kalite veya opsiyonel olarak 316 L kalite paslanmaz sac kullanılarak üretilmektedir. Paslanmaz sıcak su tankı, paslanmaz soğutma tankı, paslanmaz filtreleme tankı gibi farklı ihtiyaçlarınız için kullanılacaksa çift katmanlı ve özel yalıtımlı materyaller kullanılarak üretimlerimiz yapılabilmektedir.

Paslanmaz su deposu Ankara ile sağlıklı içme suyu kullanımı

1986 tarihinden bugüne Ankara paslanmaz su deposu adıyla hizmet veren, güvenilirliği ve dayanıklılığı ile bilinen firmamız, sektörünün lider markası olmasını bu özellikleri ile sağlamıştır. Özellikle okul, kreş, bina, site, iş alanları, kafeler, lokantalar gibi yerlerde temiz içme suyu depolama ve kullanımını sağlamak için paslanmaz su deposu ürünlerimiz tercih edilmektedir. Paslanmaya dirençli yapısı, bakteri tutmayan paslanmaz sac ile üretimi, sızdırmaz gövdesi ve yosunlaşma yapmayan malzemeler ile üretimi yapılarak teslim edilen depolarımızda içme suyu barındırma işlemini güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Özellikle su kesintilerinin olduğu bölgelerde uzun süreli ve yüksek tonajlarda temiz içme suyu barındırma işlemi için Ankara paslanmaz tank ürünlerimiz tercih edilmektedir.

Uygun fiyatlı Ankara paslanmaz su tankları

Ankara ilimizin pursaklar ilçesinde yer alan fabrika satış ofisimiz ile Ankara ilimizde hizmet vermekteyiz. Satış ofisimizin Ankara içerisinde olması sayesinde fiyatlandırmalarımız benzer ürünlere göre daha uygun ve ürün temininiz daha kolay duruma gelmiştir. Böylece uygun fiyatı ve kalitesi ile rakiplerimizden daha üstün hizmet vererek, müşterilerimize her zaman ayrıcalıklarını yaşatmaktayız. Ürünlerimizi inceleyerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. İstediğiniz depo özelliklerine göre birkaç gün içerisinde çevreye rahatsızlık ve zarar vermeden fabrika ortamında üretilen paslanmaz depolarımız hızlı bir şekilde teslim edilmektedir. Ankara ve İç Anadolu Bölgesi şartları için özel olarak üretilen uygun fiyatlı depolarımız hakkında daha detaylı bilgi almak, bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçmek için “isim - adres - telefon numarası – ürün açıklaması” bilgilerinizi ankara@karmod.com adresine göndererek bizlere ulaşabilir veya iletişim sayfasından satış ofisimizin detaylı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu
Sepetinizde şuan ürün var