Günlük hayatın içerisinde pek çok depolama ürünü ile karşılaşmaktayız. Çünkü üretimlen depolama ürünleri hemen hemen her alanda kullanılmaya başlandı. Bu hususta paslanmaz su deposu modelleri başta üretim endüstrisi olmak üzere pek çok alanda sağlamlığı ile adından söz ettirmeye başlamıştır. Ülkemizde ise su götürülemeyen kırsal alanlarda ve şehirlerde yağmur toplama sistemleri olarak kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra seyyar araçlarda da kullanımı yadsınamayacak kadar fazladır. 

Paslanmaz çelikten üretilen tanklar, halk arasında da oldukça sağlam olarak kabul edilmektedir. Çünkü bu tanklar darbe alsa dahi çok fazla etkilenmezler. Ayrıca hammadde yapısı gereği oldukça yalıtkan olduğu için içerisine herhangi bir ışık geçirmez. Tarım ve hayvancılık ile uğraşan insanlar genellikle yerleşim yerlerinden uzak bölgelerde bu işleri sürdürmek zorundadırlar. Bu hususta su oldukça büyük bir gider olabiliyor. Bu açıdan bu insanlar yağmur toplama sistemleri kurarak veya uzak bir bölgeden çıkan kaynak suyundan bu tanklar aracılığı ile faydalanarak su giderlerini azaltmaya gidebiliyorlar. Her alanda kullanılan bu tankların genel olarak özellikleri merak konusudur. Bizlerde sizler için bu tankların genel özelliklerini araştırarak kaleme almayı uygun gördük.

Çiftliklerde Kullanılan Paslanmaz Depoların Genel Özellikleri

Paslanmaz çelikten üretilen bu tankların yerinde montaj özelliği bulunmaktadır. 100 tona kadar üretilebilen bu tanklardan istediğiniz ebatlarda depolama ürünü siparişi verebilmeniz mümkündür. Bu hususta ihtiyaçlarınızı kısmanıza gerek olmaz. Üretim şekli ise krom ve nikelden elde edilen kaliteli çelik, argon kaynağı ile birleştirilmesi sonucunda üretilmektedir. 

Paslanmaz çelik ile üretilen depolama ürünlerinde, organik ve inorganik olan kimyasal içeriklerinizi depolayabilirsiniz. Hatta bu tankların içerisinde mikrobakteriyel olan içerikler ve ilaç depolaması da yapılmaktadır. Acil durumlar ve doğal afetler sırasında çok fazla zarar görmeyen bir yapısı bulunduğu için oldukça fazla kullanılan bir depolama ürünüdür.

Depolama ürünleri. paslanmaz çelik dışında polyester ve polietilen hammaddeleri kullanılarak da üretilmektedir. Bu hususta su deposu üretimi üç farklı hammadde ile yapılmaktadır. Öncelikle polietilen kullanılarak üretilen tankları ele aldığımızda görmekteyiz ki depolama ürünleri arasında en ekonomik fiyat etiketine sahiptir. Bunların yanı sıra seri üretilebilen monoblok üretim şekline sahiptir. Bu üretim şeklinde depolama ürünleri tek parça halinde üretilmektedir. Bu hususta seri üretildiği için fiyatları bakımından da oldukça ekonomik kalmaktadır. Genel olarak depolama ürünlerini denemek isteyen insanlara polietilenden imal edilen tanklar önerilmektedir.
Bir başka depolama ürünlerinin üretildiği hammadde ise polyester hammaddesidir. Bu hammadde kullanılarak üretilen tanklar kimyasal dayanıklılıkları ile ön plana çıktığı için sanayilerde ve endüstri sektöründe oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Hammadde özünde cam elyaf ve polyester reçinenin birleştirilmesi sonucunda elde edilmektedir fakat kimyasal dayanıklılık elde etmek için üretim reçetesine izoftalik ve epoksi esaslı vinilester reçine eklenmektedir. Bu sayede bu tanklar hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Özellikle tarım ile uğraşan insanlar bu tanklar içerisinde tarım ilacı gibi içerikler depolamaktadır. Sizlerde avantajlarla dolu bu tanklardan satın almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.
 

İletişim Formu
Sepetinizde şuan ürün var