İstanbul su deposu satışı yapan firmamız İstanbul ve çevre illerinin en büyük su deposu tedarikçisidir. Yüksek kaliteli depoları ile uzun ömürlü kullanım sağlayan depolarımız 50 litreden başlayarak 100 tona kadar su depolama kapasitesine sahiptir.

İSTANBUL SU DEPOSU

Evsel (daire, bina, konutlar), endüstriyel (tekstil, gıda, iş yerleri) ve sanayi (fabrika, üretim tesisi) başta olmaz üzere her kullanım için su deposu üreten firmamız İstanbul ve Kocaeli (Gebze, İzmit, Düzce) illerinin polietilen, polyester, paslanmaz depo satın alımlarında en çok tercih edilen firmasıdır.

İstanbul nüfus yoğunluğu bakımından Türkiye’nin en büyük ili konumundadır. Yazları sıcak ve kışları soğuk bir hava yaşamaktadır. İstanbul içerisinde kışın bolca kullanılan suya rağmen yazları su problemi yaşanabilmektedir. Bu nedenle evsel kullanım için estetik ve uygun ölçülerde su deposu üreterek herkesin evlerinde rahatça su depolayabilmesine yardımcı olmaktayız.

İSTANBUL SU DEPOSU NAKLİYE KOLAYLIĞI

İstanbul ve yakın bölgelerinden yüksek tonajlarda su deposu alan müşterilerimize ücretsiz nakliye avantajı ile fark yaratmaktayız. Müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutan firmamız istenilen adrese kendi araçları ile depolarını sevk etmektedir.

SU DEPOSU FİYATLARI İSTANBUL İLE İLGİLİ HERŞEY!

Eğer İstanbul içerisinde yaşıyorsanız ve su deposu almak istiyorsanız Karmod Plastik en uygun fiyatları ile sizlere en kaliteli depoları ulaştıracaktır. İstanbul su deposu ve depolama tankları gibi depolara ihtiyacınız varsa iklimi ve depoların çalışma koşulu ne olursa olsun en dayanıklı depolarımız ile hizmet vermekteyiz.

İSTANBUL SU DEPOSU KULLANIMI GÜN GEÇTİKÇE ARTIYOR!

İstanbul içerisinde evsel ve sanayi alanında su deposu kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Yoğun insan nüfusu, su kaynaklarının sınırlı olması, altyapı problemleri ve birçok sebepten dolayı sizlere en kaliteli depoları sunmaktayız. Kolay kullanılabilir yapısı, darbelere karşı dayanıklı gövdesi, kolay taşınabilme avantajı ve Avrupa standartlarında tescillenmiş üretimi ile firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

İletişim Formu
Sepetinizde şuan ürün var