Kullanım yeri dar ve küçük olan yerlerde yüksek sıvı depolama çözümümüz ile karavan su deposu ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. Karavan temiz su deposu ve karavan atık su deposu çözümlerimiz ile karavan seyahatlerinizde temel su ihtiyaçlarınıza kolayca çözüm bulabilirsiniz. Karavan depolarımız kullanım durumunuza göre farklı kapasitelerde üretilmektedir. 50 litreden başlayarak 500 litre kapasiteye kadar dar alanlarda kullanabilmeniz için karavan su deposu üretilmektedir.

Karavanlar için özel üretilen depolarımız karavanın alt kısmında, arka teker alanında, bagajda, karavan üzerinde veya dolap içlerinde saklanarak su ihtiyaçlarını için çözüm olabilmektedir.

Polietilen karavan su deposu

Karavan mutfak suyu deposu

Tüm seyahatlerinizde rahat bir ortam oluşturmak için özenle dizayn ettiğiniz karavanlarınızda yemek, içmek veya el temizliği için anlık su ihtiyaçlarınız oluşabilmektedir. Seyahat sırasında yollarda anlık olarak su arama derdinden kurtulabilmek için farklı ebatlardaki depolarımız ile su kullanımınızı karşılayabilirsiniz.

Karavan mutfak ve tuvalet pis su tankı

Gri su tankı olarak da bilinen polietilen depolarımız mutfak ve tuvalet kullanımlarınız sonucunda oluşan atık suyun seyahat esnasında anlık olarak yollara ya da kamp kurduğunuz alanlara dökülmesini engelleyerek depo içerisinde toplanmasına, boşaltma alanlarında ise üzerindeki tahliye bağlantılarını kullanarak hortum veya farklı bağlantı elemanları ile boşaltılarak içinin temizlenmesi sağlanmaktadır. Karavan pis su depoları uygun montaj veya saklama alanları varsa karavan tuvalet atık su deposu ve karavan mutfak pis su deposu olarak ayrılması gerekmektedir. İki farklı kullanım için biriktirilen atıkların ortak bir alanda barındırılmaması ve ayrı ayrı depolarda muhafaza edilerek uygun bir alanda boşaltılması sağlanmaktadır.

Karavan pis su depolarımızın avantajları nelerdir?

- Hazır ölçülerdeki depolarımızı tercih edebilir veya polietilen plakalardan isteklerinize göre karavan su depolarını yaptırabilirsiniz.
- Depo giriş ve çıkış bağlantıları standart olarak depolarımızda monteli olarak teslim edilmektedir. Fakat sizler istediğiniz ölçülerdeki giriş ve çıkışları bildirerek bağlantı yuvalarının değiştirilmesini isteyebilirsiniz.
- Manşon denilen bağlantı yuvaları ihtiyaçlarınıza göre deponun herhangi bir yerine eklenebilir.
- Depolarımıza seviye ölçüm sistemi takılabilir.
- Direkli hortum ağzı veya farklı çıkışlar ile özelleştirme yapılabilir.
- Dikey ve prizmatik standart modellerimiz haricinde polietilen plakalardan farklı ebatlarda depolar yaptırılabilir.
- Tuvalet veya mutfak pis su deposu olarak farklı kimyasallara karşı dayanıklıdır. Asit ve benzeri türdeki aşındırıcı sıvılar dökülmemesi gerekmektedir.
- Depo içerisine plakalar yerleştirilerek çalkantı perdesi oluşturulabilir.
- Tüm karavanlara uygun olarak farklı modellerde üretim yapılabilir.

Karavan su deposu
Karavan temiz su deposu

Karavan içme suyu deposu

Su insanlık için önemli bir sıvı kaynağıdır. Anlık olarak su tüketme ihtiyaçlarımız oluşacağından dolayı seyahat esnasında içme suyu ihtiyaçlarımızı karavan içerisinde muhafaza ettiğimiz karavan temiz su depolarından karşılayabilirsiniz. İsterseniz musluk bağlantısı yapılarak kullanılabilir isterseniz uygun bir alana yerleştirerek depo üzerindeki musluk vasıtasıyla anlık olarak içme suyu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Karavanım için kaç litre su deposu almalıyım?

Karavan içerisindeki kullanım ve depo saklama alanınıza göre 50 litreden başlayarak 500 litreye kadar olan standart depolarımızı tercih edebilir veya özel olarak istediğiniz ebatlarda depoların üretimini yaptırabilirsiniz.

İletişim Formu
Sepetinizde şuan ürün var