Karmod paslanmaz depo, 1986 yılından bugüne dayanan bilgi birikimiyle paslanmaz su deposu üretimi yapmaktadır. Özellikle sanayi kuruluşları başta olmak üzere çeşitli endüstriyel tesisler için üretilen paslanmaz depolarımızda çeşitli sıvı türleri stoklanabilmektedir. Son yıllarda pansiyon, hotel ve otel gibi farklı konaklama tesisleri de içme suyu veya kullanım suyu depolama tercihlerinde ağırlıklı olarak paslanmaz su deposu modellerini tercih etmektedir. Sürekli büyüyen turizm sektörü yoğun insan popülasyonunu otellerin yer aldığı çeşitli bölgelere çekmektedir. Yoğun insan nüfusunun oluştuğu ve sürekli bir sirkülasyonun olduğu otellerde şebeke suyu kullanımları sırasında su kesintileri veya farklı acil durumlar su deposu bulundurmayı zorunlu hale getirmeye başlamıştır. Paslanmaz su depoları farklı hammadde ya da malzemelerden üretilen depolara göre bazı avantajlara sahiptir. Özellikle üretiminde kullanılan paslanmaz krom saclar sayesinde hijyenik ve sağlıklı depolama yapılabilen paslanmaz tanklarımız içme suyu barındırmaya veya genel kullanım suyu depolamaya uygun yapıdadır. Paslanmaz sacın bakteri ve mikrop barındırmayan yüzeyi, uzun yıllar paslanmayan gövde yapısı ile depo içerisinde bulundurulan suyun her zaman korunmasını sağlamaktadır.

Oteller için paslanmaz su depoları

Karmod paslanmaz depolar, sektöründe üretilen ve otellerde sağlıklı su depolama için kullanılabilecek en kaliteli ürünlerdir. Üretim aşamasından kurulum aşamasına kadar sorunsuz hizmet anlayışı benimseyen firmamız, insan sağlığını en önde tutmayı her zaman şirket anlayışı olarak kabul etmektedir. AISI 304 L veya opsiyonel olarak AISI 316 L kalite paslanmaz çelik sac kullanılarak üretilen depolarımızın birleştirmeleri argon kaynağı ile yapılmaktadır. Paslanmaz depo gövdesinde veya kaynak yerlerinde paslanma ve oksitlenme gibi sorunlar meydana gelmemektedir. Antalya, İzmir, Bodrum, Muğla ve Marmaris gibi bölgelerimizde yoğun olarak tercih edilen depolarımız ile oteller için paslanmaz su deposu üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Otellerin ihtiyaçlarına özel olarak üretilen paslanmaz su deposu modellerimiz çeşitli sıvı depolama ihtiyaçları için farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Depolarımız; içme suyu deposu, genel kullanım suyu deposu, havuz su tankı, su çöktürme tankı, sıcak su tankı, soğutma tankı, atık tankı, fosseptik tankı, deterjan tankı, sıvı gıda tankı, gri su tankı ve kanalizasyon tankı gibi farklı kullanımlar için otellerde tercih edilmektedir. Türkiye’de paslanmaz sıvı depolama tankı denilince akla gelen tek firma “Karmod Kompozit”…

Oteller için üretilen paslanmaz depo özellikleri

Su deposu olarak en güvenilir ve en sağlıklı depo modelleri paslanmaz su deposu üretimleridir. Koku yapmayan, kir tutmayan ve suyun ilk kalitesinde kalmasını sağlayan paslanmaz depolar bu nedenle yoğunlukla tercih edilmektedir. Oteller için imalatını yaptığımız paslanmaz tank ürünlerimizin başlıca özellikleri:
- Gıdaya uygun AISI 304 L ve AISI 316 L kalite paslanmaz krom sac kullanılarak üretimlerimiz yapılmaktadır.
- Paslanmaz sıvı depolarımız bulunduğu ortamda maruz kaldığı korozyona ve paslanmaya karşı dayanıklıdır.
- Kaynak ve birleştirme yerlerinden kesinlikle sızdırma yapmaz.
- İçerisinde bulunan sıvının yosunlaşma yapmasını engeller.
- Paslanmaz su deposunun iç ve dış yüzeyi kaygan yapıdadır. Bu sayede kolay bir şekilde kir tutmaz.
- 500 litre ile 100.000 litre aralığında ihtiyaç duyulan tonajda üretim yapılabilmektedir.
- Depolara hidrofor bağlantısı, tahliye çıkışları ve seviye gösterge çıkışları gibi farklı bağlantılar için uygun giriş – çıkış bağlantıları eklenebilir.
- Depo içerisine girilerek temizlik, bakım ve onarım gibi çalışmalar yapmak için uygun genişlikte kapakları mevcuttur.
- Depolar arası bağlantıya uygundur. Birden fazla depo sorunsuz şekilde birbiri ile bağlantı yapılarak kullanılabilir. Örneğin iki tane olarak alınan 100 ton paslanmaz dört köşe su deposu birbiri ile seri bir şekilde bağlanırsa 200 ton kapasiteli tank olarak kullanılabilmektedir.
- Dikey silindirik, yatay silindirik ve dört köşeli prizmatik olarak depo üretimleri yapılabilmektedir.
- Yerinde montaj hizmeti ile parça parça üretilen depo kısımları girişi dar alanlara getirilerek ve birleştirilerek deponun tek parça haline getirilmesi sağlanmaktadır.
- İstenilen durumlarda içerisindeki sıvının sürekli karıştırılmasını sağlayacak motorlu karıştırma aparatı ile üretilmesi mümkündür.

Yaz günlerinde ve tatil sezonlarında yoğun su kullanımı sonrasında su sıkıntısı çekmemek, her an ihtiyaç duyulan temiz suya veya kullanım suyu tedarikini sağlamak için paslanmaz krom depolar mükemmel bir çözümdür. İhtiyaca uygun her ebatta ve kapasitede su deposunu firmamız güvencesiyle alabilir, en ekonomik fiyatlarla paslanmaz su tankı sahibi olabilirsiniz.

İletişim Formu
Sepetinizde şuan ürün var