Kimyasal depolama tankı ürünlerimiz Avrupa standartlarındaki rotasyon teknolojisi ile farklı kimyasal madde depolama ihtiyaçlarına özel olarak üretilmektedir. Farklı prosesler ve endüstriyel işlemleriniz için en doğru çözümü firmamız sunmaktadır. Üretilen kimyasal deposu ürünlerimizde 1. Kalite Avrupa standartlarında hammadde kullanılmaktadır. Yüksek basınç ve zarar verici kimyasallara karşı yüksek dayanım ve güvenlik sağlamaktadır.

KİMYASAL DEPOLAMA TANKI

Kimyasal tanklarımız korozyona uğramayacak ve içerisindeki kimyasal sıvının aşındırma (eritme) gücünden etkilenmeyecek yapıda özel olarak güçlendirilmiş şekilde üretilmektedir. Polietilen kimyasal depolarımız kimyasalın agresif zarar verme gücüne karşı yüksek etkileşim göstermektedir. Mukavemetli, dayanıklı ve insan güvenliğine önem verilerek üretildiğinden depolarımızın direnci yüksektir.

KİMYASAL TANK MODELLERİ

Barındıracağınız kimyasalın özelliklerine uygun olarak özel olarak güçlendirilmiş polietilen su deposu, polyester ve paslanmaz depolar üretmekteyiz. Özellikle Kocaeli, Bursa ve Ankara içerisindeki sanayi bölgelerinde kimyasal depolama tanklarımız özellikle tercih edilmektedir.

Kullanılacak alanın durumu, barındırılacak kimyasalın çeşidine göre toprak üstü ve toprak altı kimyasal depolama tanklarımız bulunmaktadır. Uzman satış danışmanlarımız tarafından yönlendirilerek ihtiyacınıza uygun kimyasal depolama tanklarını seçebilirsiniz.

ASİT TANKI VE SIVI TUZ TANKI KULLANIMINA UYGUNMUDUR?

Ürettiğimiz kimyasal tanklarımız bilinen bütün kimyasallara karşı özel olarak üretilmektedir. İsterseniz asit tankı, sıvı tuz tankı, tuz ruhu tankı, çamaşır suyu tankı, sülfür tankı vb. kimyasal barındırma tankı olarak kullanıma uygundur.

KİMYASAL DEPOLAMA TANKLARINIZ NELER İÇİN KULLANILABİLİR?

Ürettiğimiz kimyasal depolama tanklarımız aşağıdaki ihtiyaçlarınız için güvenle kullanılmaktadır;

  • Asit ve kimyasal madde depolama tankı
  • Asit ve kimyasal madde çökertme tankı
  • Asit ve kimyasal madde karıştırma tankı
  • Asit ve kimyasal madde dozlama tankı

İhtiyaçlarınıza uygun olarak firmamız tarafından özel projelendirilmiş yeni kalıp üretimleriyle veya sizin kalıplarınızla kimyasala depolama tankı üretimleri yapılmaktadır.

İletişim Formu
Sepetinizde şuan ürün var