Kuraklık veya su kesintisi gibi durumlarda hayat kurtarıcı olabilen su depoları, satın alım aşamasında dikkatli seçilmedikleri taktirde tüketicilere ciddi problemler doğurabilmektedir. Gerek evlerde gerekse de iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan bu ürünlere ait piyasada çok sayıda farklı alternatif bulunmaktadır. Kartal Depo olarak bu içeriğimizde, su deposu almayı düşünenlere bu süreçte yol gösterecek çeşitli tüyolara yer verdik. Dikkat ve hassasiyet gerektiren depo alım sürecine sizlerin de gereken önemi vermeniz oldukça faydalı olacaktır.

Deponun ana yapı maddesine dikkat edin.

Yaşamlarımızda kullanmakta olduğumuz suyu saklayan depoların sağlıklı bir yapıda olması çok önemlidir. Bu doğrultuda Polietilen adlı maddeden üretilen su depolarını tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Sağlıklı olmasıyla bilinen bu madde, deponuzun içine güneşin zararlı maddelerinin girmesini engelleyecek ve suyunuzun her daim sağlıklı kalmasını sağlayacaktır. Ayrıca hiçbir kimyasal ile reaksiyona girmeyen Polietilen maddesi deponuzda yosun ve kötü koku oluşmasını dolayısıyla suyunuzda kötü bir tadın hakim olmasını önleyecektir.

Parçası sayısına ve rengine önem verin.

Su deposu alırken tek parçalı yapıda olanları tercih etmeniz doğru bir karar olacaktır. Bu tarz depolar kırılma ve çatlama gibi tehditlere karşı son derece dayanıklıdır. Bunun yanı sıra mavi renklerdeki su depoları, güneş ışınlarının depo içine ulaşmasını engellediği için yine depo seçimlerinizde öne çıkacak seçenekler arasında yer alabilir. Bilindiği üzere su depoları ağırlıklı olarak beyaz, yeşil ve mavi renklerde üretilmektedir.

Bir uzmandan destek alın.

Sizin tercihiniz elbette önemli. Ancak uzun yıllar bu işin içerisinde yer almış, ürünlere ve detaylara hakim bir uzmandan destek almanız, en doğru su deposunu seçmenizde size önemli katkılar sağlayacaktır. Bu noktada destek alacağınız kişinin yatay-dikey depo, kullanılan malzeme ve dağıtımda kullanılan boruların kalitesi gibi hususlarda bilgi sahibi olduğundan emin olmalısınız.

Uzun yıllar kullanacağınız, suyunuzun kalitesini koruyacak, kaliteli su depoları için Kartal Depo olarak sizlere destek vermekten memnuniyet duyacağız. Bize aklınızdaki her soru için 7/24 iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu
Sepetinizde şuan ürün var