Ürün Bilgi Talep Formu

Gizle

Ürün Bilgi Talep Formu

Yağmur Suyu Hasadı Tankı Anasayfa / Yağmur Suyu Hasadı Tankı

Avrupa’da yaygın olarak kullanılan yağmur suyunun depolanması son yıllarda Ülkemizde yaşanan kuraklıkla beraber gündemimize oturdu. 1986 yılından bugüne su deposu sektöründeki tecrübesi ile Karmod, uzun ömürlü kullanım özelliğinde Yağmur Suyu Hasadı Tankı (yağmur suyu deposu) üretimi gerçekleştirmektedir.

Uzmanlık gerektiren yağmur suyunun depolanmasında Karmod ürünleri çok sayıda avantaj sağlıyor. En önemli avantaj kendi suyunuzu hiçbir bedel ödemeden kolayca depolayabilirsiniz. Özel süzme sistemiyle depoladığınız suyun kaitesinden emin olursunuz.

Sistemde gerek çatı derelerinden akan su gerekse diğer alanlardan toplanıp gelen sular farklı mazgal ve süzgeçlerden geçerek Karmod Plastik’in özel tasarladığı suzdırmaz uzun ömürlü depolama tankı içinde birikir. Yazın kurak geçen günlerinde depoladığınız suyu güvenle kullanabilirsiniz.

Toprak üstü ve toprak altı kullanıma özel nitelikte üretilen yağmur suyu depolarımız toplu konutlarda, sosyal tesislerde, askeri tesislerde, spor tesislerinde, evlerde, sanayi tesislerinde kısacası suya ihtiyaç duyulan her yerde kurulum yapılarak su ihtiyacının ücretsiz karşılanmasına katkı sağlamaktadır.

Ürün Talep Formu


Yağmur Suyu Hasadı Tankı