• Ağırlık 6 kg
 • Genişlik / Çap 49 cm
 • Yükseklik 47 cm
 • Uzunluk 72 cm
 • Kalınlık 3 mm
 • Manşon ½ "
 • Kapak 32 cm
 • Kapasite 100 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C
 •  Polietilen depolarımız gıda maddeleri tüzüğüne uygundur.

 •  Güneş ışınlarına ve darbelere karşı dayanıklıdır.

 •  Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

 •  Ürünler tek parça (monoblok) olarak üretilir. Ek kaynak ve perçin yoktur.

 •  Ürünlerimiz uzun ömürlü, sağlıklı, bakım gerektirmez ve su ile kolayca temizlenir.

 •  Kolay taşınabilir ve yer değiştirmelerde zarar görmez.

 •  Polietilen ürünlerimiz geri dönüşümlüdür.

 •  Üretim hatalarına karşı tüm ürünlerimiz garantilidir.

 •  Kullanım hatalarına karşı onarımı mümkündür.

 •  Polietilen depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

100 Litre Polietilen Dikdörtgen Su Deposu

Sosyal yaşam içerisinde etrafımızda pek çok nesne görmekteyiz. Etrafımızda gördüğümüz nesnelerden bir tanesi de depolar olabilir. Genel olarak etrafımızda gördüğümüz depolara çok dikkat kesilmeyiz ama üretmiş olduğumuz depolar, hem ülkemizde hem de yurt dışında, farklı amaçlar doğrultusunda oldukça fazla kullanılıyor. Dünya’da özellikle Afrika’da suyun değerli olması sebebiyle kıta bazında yaygın olarak kullanılmaktadır. Avrupa gibi gelişmiş kıtalarda ise genellikle yağmur suyu toplama sistemlerinde kullanılmaktadır. Hem suyun değerli olması hemde üretilen tankların uygun fiyatlı ve kullanıcısına pek çok avantaj sağlaması sayesinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

100 litre kullanım hacmi sunan modelimiz ise sanayilerde ve seyyar araçlarda oldukça fazla kullanılır. Çünkü yatay tasarımı sayesinde hem üretim bantlarına hem de seyyar araçların dar alanlarına çok iyi uyum sağlar. Dikdörtgen tasarıma sahip modelimizin genel olarak kullanım amaçlarına baktığımızda, sıvı veya katı, gıdanın veya kimyasal fark etmeksizin bir içeriğin muhafaza edilmesi amacıyla depolanıp, istenirse depolanan içeriğin güvenli bir şekilde nakliyesinin gerçekleştirilip sonra da ihtiyaç hasıl olduğunda tahliye vanası aracılığı ile içeriğin tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlardır.

Bizler depolama ürünleri üretmeye 1986 yılında başladık. O günlerden bugüne kadar olan uzun yolda birçok tecrübe edindik. Kaliteli hammaddelerin özenle seçilmesi de bu yolda edindiğimiz tecrübelerden bir tanesidir. Kaliteli hammaddeler, uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe ve son teknoloji üretim sistemleri ile birleşince karşımıza çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü depolar çıkmaktadır. Ürettiğimiz tüm depolama ürünlerine güvendiğimiz gibi bu modelimize de güvenmekteyiz. Bu yüzden modelimiz imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca garantilidir.

100 Litre Polietilen Dikdörtgen Su Deposu Hammadde Özellikleri

Modelimiz, lineer düşük yoğunluklu polietilen kullanılarak üretilmektedir. Halk dilinde plastik olarak bilinen bu hammaddenin kimya dilindeki kısaltması LLDPE’dir. Kullanılan bu hammaddenin pek çok avantajı bulunmaktadır. Polietilen kullanılarak üretilen depolar diğerlerine göre daha farklı şekilde üretilmektedir. Üretim aşamasına baktığımızda ise öncelikle kaliteli hammaddelerin seçilmesi ile başlar. Ardından seçilen kaliteli polietilenler, depo tasarımı bazında hazırlanan kalıplara dökülür ve tek parça halinde çıkarılır. Üretim esnasında kullanılan tüm ekipmanlar son teknoloji sistemlerden oluşmaktadır. Tek parça üretim sistemine monoblok üretim adı verilir ve model üzerinde herhangi bir ek veya perçin olmadığı için sızdırmazlık oranı yüksektir.

Polietilenin hammadde olarak kullanılması uluslararası düzeyde gıdaya uygunluğunun kabul edilmesi ile başlamıştır. Bu sebepten ötürü gıda ile teması bulunan çoğu üründe polietilen kullanılmaktadır. Bu doğrultuda baktığmız zaman modelimiz, gıda ile temasında herhangi bir sağlık sorunu teşkil etmez.

Polietilenin, hammadde olarak modelimize sağladığı bir diğer avantajı ise ultraviyole ışınlara karşı yalıtımının bulunmasıdır. Bu yalıtım sayesinde modelimizin içerisine zararlı olan ışınlar giremez. Böylece modelimizin içerisinde parazit ve mantar oluşumu olmaz. Model içerisinde sağlıklı bir ortam oluşturulduğu için içerisinde gönül rahatlığı ile gıda ve içilebilir içerikleri depolayabilirsiniz.

100 Litre Polietilen Dikdörtgen Su Deposu Teknik Özellikleri

Modelimizin göze çarpan ilk teknik özelliği 100 litre kullanım hacmi sunması ve dikdörtgen bir tasarıma sahip olmasıdır. Tasarımı sayesinde hem sanayi hemde seyyar araçlar tarafından oldukça fazla kullanılmaktadır. Modelimizin kullanıcısına avantajlar sağlayan pek çok teknik özelliği bulunuyor. 100 litre depolama hacim sunan modelimizin teknik özelliklerine mercek tutarsak; çalışma ısı oranının, en sıcak +50 olduğunu görmekteyiz. Çalışma ısı oranı hammaddesinin sağladığı bir değerdi. Deponun çalışabileceği ideal sıcaklığı temsil eder. Teknik özelliklerine bakmaya devam ettiğimizde ise, ağırlığı 6 kilogram, 49 santimetre genişliğinde, 47 santimetre yüksekliğinde, malzeme kalınlığı ise 3 milimetre ve uzunluğu ise 72 santimetredir. Kapak çapı ise 32 santimetre olup gıdaya uygunluk sağlaması için polietilen ile imal edilmektedir. Ayrıca kapak vidalı sistemli ve temizliği kolaylaştırması için tasarlanmıştır. Manşon kısmında pirinç manşon kullanılmış olup sızdırmaz contalar kullanılmıştır. Modelimiz standart olarak mavi ve beyaz renk olarak satışa sunulmuş olsa da istenilen herhangi bir renk paletinde üretimi yapılabilir. Bu renk avantajı sayesinde depolanan farklı içerikleri çok daha rahat kategorize edebilirsiniz. Modelimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya satın almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimizle Görüşmeye Başla
0(216) 494 2829
Ara
Ürün Kataloğunu
İndir
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için kataloğu indirin
Benzer Ürünler
Sepetinizde şuan ürün var