• Ağırlık 14 kg
 • Genişlik / Çap 59 cm
 • Yükseklik 57 cm
 • Uzunluk 117 cm
 • Kalınlık 4 mm
 • Manşon ½ "
 • Kapak 32 cm
 • Kapasite 300 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C
 •  Polietilen depolarımız gıda maddeleri tüzüğüne uygundur.

 •  Güneş ışınlarına ve darbelere karşı dayanıklıdır.

 •  Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

 •  Ürünler tek parça (monoblok) olarak üretilir. Ek kaynak ve perçin yoktur.

 •  Ürünlerimiz uzun ömürlü, sağlıklı, bakım gerektirmez ve su ile kolayca temizlenir.

 •  Kolay taşınabilir ve yer değiştirmelerde zarar görmez.

 •  Polietilen ürünlerimiz geri dönüşümlüdür.

 •  Üretim hatalarına karşı tüm ürünlerimiz garantilidir.

 •  Kullanım hatalarına karşı onarımı mümkündür.

 •  Polietilen depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

Günlük hayatın koşuşturmacası içerisinde etrafımızda pek çok farklı nesne görürüz. Bu hususta dikkat kesilmesekte gördüğümüz nesneler, depolama ürünleri olabilir. Dikkat kesildiğimizde ise çoğu deponun üzerinde Karmod markasını görmekteyiz. Üretmiş olduğumuz tüm depolama ürünleri, hem ülkemizde hem de yurt dışında, oldukça fazla kullanılmaktadır. Ülkemizde genellikle kırsal alanlarda kullanılan bu tanklar, Afrika gibi kıtalarda suyun değerli olmasından ötürü kıta bazında yaygın hem şehirlerde hemde kırsal alanlarda kullanılmaktadır. Ülkemizde ve Avrupa gibi kıtalarda yağmur suyu toplama sistemleri kurularak kullanılmakta olduğu da görülmektedir. Bu sistemler insanların suya verdiği önemi artırmaktadır. 

300 litre kullanım hacmi sunan modelimiz, dikdörtgen tasarımından ötürü sanayilerde ve karavan, tır gibi seyyar araçlarda oldukça fazla kullanılır. Çünkü tasarımının sağladığı bir özellik olarak üretim bantlarına uyum sağlar ve seyyar araçlarda çok fazla yer kaplamaz. 300 litre hacmi ve dikdörtgen tasarıma sahip modelimizin genel olarak kullanım amaçlarını mercek altına aldığımızda,  genellikle içerisinde su depolansa da organik veya kimyasal fark etmeksizin bir içeriğin korunması amacıyla depolanarak, bir yerden farklı bir yere güvenli bir şekilde nakliyesinin gerçekleştirilmesi ve depolanan içeriğe ihtiyaç duyulduğunda depoda bulunan tahliye vanası aracılığı ile içeriğin tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlardır.  

Bizler bir üretici olarak 1986 yılında depolama ürünleri üretmeye başladık. O yıllardan bugüne kadar süregelen tecrübemiz, kaliteli hammaddeler ile birleştiğinde oldukça uzun ömürlü ve dayanıklı depolama ürünleri ortaya çıkmıştır. Ayrıca bu yolda edindiğimiz tecrübemize dayanarak daima son teknoloji üretim sistemleri kullanmaya ve kullandığımız teknolojiyi daima inove etmeye odaklanmaktayız. Bu yolla ürettiğimiz ürünlerden bir tanesi de 300 litre kapasiteye sahip modelimizdir ve imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca firmamızın garantisi altındadır.

300 Litre Polietilen Dikdörtgen Su Deposu Hammadde Özellikleri

Dikdörtgen tasarıma sahip modelimiz, halk dilinde plastik olan fakat kimya dilinde polietilen olarak adlandırılan hammadde kullanılarak üretilmektedir. Kullanılan polietilenin depoya kattığı oldukça fazla avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi seri üretiminin sağlanabiliyor olmasıdır. Polietilen kullanılarak üretilen depolama ürünleri diğerlerine göre farklı şekilde yani monoblok şekilde üretilmektedir. Kaliteli polietilen hammaddeler hazırlanarak, depo tasarımı ve ebatı özelinde önceden hazırlanmış kalıplara dökülür ve sıkıştırılır. Ardından tek parça halinde çıkarılarak depo üzerindeki çapaklar temizlenir. Böylece son teknoloji üretim sistemlerimizden çıkan dikdörtgen depo modelimiz satışa hazır ve nazır bulunmaktadır. 

Modelimiz tek parça halinde üretildiği için depo üzerinde ek veya perçin bulunmamaktadır. Bu sayede herhangi bir darbeye maruz kalsa dahi sızdırmazlık oranı daha yüksektir. Bu hammaddenin önemli bir diğer özelliği ise gıdaya uygunluğudur. Söz konusu gıdaya uygunluk uluslararası seviyede kabul gördüğü için gıda ile teması bulunan çoğu ürün polietilen kullanılarak üretilmektedir. Modelimiz de polietilen kullanılarak imal edildiğinden ötürü içerisinde organik içeriklerinizi gönül rahatlığı ile depolayabilirsiniz. Bu hammaddenin modelimize kattığı bir diğer özellik ise UV yalıtımdır. UV yalıtım yapılan modelimizin içerisinde depolanan içerikler için oldukça sağlıklı bir ortam oluşturulmaktadır. Böylece depo içerisinde parazit, mantar ve türevi zararlı canlıların oluşumu görülmez. Ayrıca modelimiz, istenilen herhangi bir renkte üretilebilmektedir. Farklı renkle üretilen tankların ışık yalıtımı artarken, depolanan farklı içerikleri farklı renkler sayesinde çok daha kolay kategorize edebilirsiniz.

300 Litre Polietilen Dikdörtgen Su Deposu Teknik Özellikleri

Modelimizi incelediğimizde kullanıcıların gözüne çarpan ilk teknik özelliği 300 litre kullanım hacmi sunması ve dikdörtgen bir dizayna sahip olmasıdır. Dikdörtgen dizaynı sayesinde hem sanayi alanında üretim bantlarında ve seyyar araçlarda kullanılmaktadır. Polietilenin gıdaya uygunluğunu bildiğimizden ötürü kapak bölümünü de polietilen kullanarak üretmekteyiz. Böylece gıda temasına uygun hale gelmektedir. Bunların yanı sıra kapak boğazı da deponun temizliğini kolaylaştırması açısından dizayn edilmektedir. Ayrıca temizlik yaparken temizleyici seçimi de oldukça önemlidir. Çünkü ağır kimyasal ve parfüm içeren temizleyiciler, temizlikten sonraki depolanabilecek organik içeriklere zarar verebilir. Bu açıdan baktığımızda organik içeriğe sahip temizleyicilerin kullanılması önerilmektedir.

Kullanıcısına 300 litre depolama hacmi sunan ve dikdörtgen bir tasarıma sahip olan modelimizin diğer teknik özelliklerine baktığımızda;  çalışma ısı oranının, en sıcak +50 derecedir ve modelin çalışabileceği en ideal sıcaklığı temsil eder. Bunların yanı sıra, ağırlığı 14 kilogram, 59 santimetre genişliğinde,  57 santimetre yüksekliğinde, malzeme kalınlığı ise 4 milimetre ve uzunluğu ise 117 santimetredir. Kapak çapı ise 32 santimetredir. Manşon kısmında pirinç manşon kullanılmış olup ½ inç büyüklüğündedir. Ayrıca bu bölümde sızdırmaz contalar kullanılmıştır. Dikdörtgen dizaynlı modelimiz hakkında fiyat teklifi veya daha fazla bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimizle Görüşmeye Başla
0(216) 494 2829
Ara
Ürün Kataloğunu
İndir
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için kataloğu indirin
Benzer Ürünler
Sepetinizde şuan ürün var