• Ağırlık 40 kg
 • Genişlik / Çap 140 cm
 • Yükseklik 160 cm
 • Kalınlık 6 mm
 • Manşon 1 "
 • Kapak 44 cm
 • Kapasite 2.000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C
 •  Polietilen depolarımız gıda maddeleri tüzüğüne uygundur.
 •  Güneş ışınlarına ve darbelere karşı dayanıklıdır.
 •  Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.
 •  Ürünler tek parça (monoblok) olarak üretilir. Ek kaynak ve perçin yoktur.
 •  Ürünlerimiz uzun ömürlü, sağlıklı, bakım gerektirmez ve su ile kolayca temizlenir.
 •  Kolay taşınabilir ve yer değiştirmelerde zarar görmez.
 •  Polietilen ürünlerimiz geri dönüşümlüdür.
 •  Üretim hatalarına karşı tüm ürünlerimiz garantilidir.
 •  Kullanım hatalarına karşı onarımı mümkündür.
 •  Polietilen depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

2.000 Litre Milenyum Su Deposu

Günlük hayatın içerisinde pek çok alanda depolama ürünleri kullanılmaktadır. Küçük hacimleri sebebiyle, yaşamış olduğumuz dönemde milenyum modellerimiz en çok bireysel kullanım alanlarında görmekteyiz. Bireysel anlamda kullanılmasının yanında milenyum modelimiz polietilen su deposu modelleri arasındadır. Polietilenin hammadde olarak oldukça fazla faydası bulunmaktadır. Kapasite özelliği sayesinde modelimiz karavan ve yat gibi seyyar araçlarda da oldukça fazla kullanıma sahiptir. Ayrıca polietilen kullanılarak üretilen depolama ürünleri oldukça ekonomik bir fiyat etiketine sahiptir.

Kullanıcısına toplamda 2.000 Litre kullanım hacmi sunan milenyum olarak adlandırılan modelemizin genel kullanım amaçları; organik veya kimyasal fark etmeksizin herhangi bir içeriğin kötü çevre ve sert iklim koşullarına karşı muhafaza edilmesi amacıyla depolanması, depolanan içeriğin bir yerden farklı bir yere nakliye edilmesine imkan tanıması, son olarak depolanan içeriğe ihtiyaç duyulduğunda söz tahliye vanası veya kapağı aracılığı ile içeriğin tahliye edilip kullanılmasını sağlayan araçlardır. 
 
Bizler depolama ürünleri üretmeye 1986 yılında başladık. 1986 yılından bugüne kadar süregelen sektör içerisindeki tecrübemiz ile birlikte üretim teknolojileri oldukça gelişmiştir. Bizlerde söz konusu üretim teknolojilerini sürekli olarak kullanmaktayız böyle üretim sistemlerimizi inove etmekteyiz. Bunların yanında tüm ürünlerde olduğu gibi milenyum modelimizde imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca garantilidir.

2.000 Litre Milenyum Su Deposu Hammadde Özellikleri

Milenyum modelimiz polietilen hammadde ile üretilmekte ve 2000 yılında üretildiği için de milenyum ismi ile anılmaktadır. Polietilen hammadde halk arasında plastik olarak bilinse de kimya bilimindeki kısaltması LLDPE’dir. Polietilen hammadde ile üretildiği için gıda temasına uygundur ve seri üretilebilmektedir. Seri üretim için ise monoblok üretim sistemi benimsenmektedir. Bu üretim şeklinde depo tasarımı ve ebatları özelinde hazırlanan kalıplara polietilen doldurulur ve kabartılır. Akabinde kalıp içerisinden tek parça halinde çıkarılır ve çapakları temizlenerek satışa uygun hale getirilir.
 
Modelimiz tek parça halinde üretildiği için depo üzerinde ek veya perçin bulunmaz. Daha dayanıklı ve uzun ömürlü olan modelimiz gıda temasına uygunluğunu hammaddesinden almaktadır. Bunların yanında modelimizin imal edildiği hammadde UV ışın yalıtımlıdır. Bu sebepten ötürü modelimiz içerisine zararlı UV ışınlarını almaz böylece depo içerisinde bakteri, küf ve yosun oluşumu görülmez. 

2.000 Litre Milenyum Su Deposu Teknik Özellikleri

Modelimizde ismi dışında göze çarpan ilk teknik detay şekli ve 2.000 litre kullanım hacmine sahip olmasıdır. Kullanımı yaygın olduğu için bu depoların temizliği atlanmaktadır. Tüm depolama ürünlerinin her kullanımdan sonra temizlenmesi önerilir. Temizlik esnasında kullanılacak olan temizleyicilerin ağır kimyasal içermemesi ve organik içeriklere sahip olması önerilmektedir. Böylece içerisinde ağır ve kötü koku oluşumu olmayacaktır.

Toplamda kullanıcısına 2.000 Litre kullanım hacmi sunan milenyum modelimizin diğer teknik özelliklerine baktığımızda;  ağırlığı 40 kilogram, 140 santimetre genişliğinde,  160 santimetre yüksekliğinde, malzeme kalınlığı ise 6 milimetre ve kapak çapı 44 santimetre olup polietilenden imal edilen vidalı kapak sistemine sahiptir. Modelimiz hammaddesinden ötürü +50 derece çalışma ısı oranına sahiptir. İstenilen herhangi bir renkte üretimi yapılabilir ve böylece farklı içerikleri farklı renklere göre çok daha rahat kategorize edilebilirsiniz. Sizlerde bu ve tüm modellerimiz hakkında bilgi veya fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimizle Görüşmeye Başla
0(216) 494 2829
Ara
Ürün Kataloğunu
İndir
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için kataloğu indirin
Benzer Ürünler
Sepetinizde şuan ürün var