• Ağırlık 15 kg
 • Genişlik / Çap 86 cm
 • Yükseklik 106 cm
 • Kalınlık 5 mm
 • Manşon ½ "
 • Kapak 44 cm
 • Kapasite 500 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C
 •  Polietilen depolarımız gıda maddeleri tüzüğüne uygundur.
 •  Güneş ışınlarına ve darbelere karşı dayanıklıdır.
 •  Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.
 •  Ürünler tek parça (monoblok) olarak üretilir. Ek kaynak ve perçin yoktur.
 •  Ürünlerimiz uzun ömürlü, sağlıklı, bakım gerektirmez ve su ile kolayca temizlenir.
 •  Kolay taşınabilir ve yer değiştirmelerde zarar görmez.
 •  Polietilen ürünlerimiz geri dönüşümlüdür.
 •  Üretim hatalarına karşı tüm ürünlerimiz garantilidir.
 •  Kullanım hatalarına karşı onarımı mümkündür.
 •  Polietilen depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

500 Litre Milenyum Su Deposu

Günümüzde pek çok amaç doğrultusunda depolama ürünleri kullanılmaktadır. Sadece ülkemizde değil, bugün Afrika başta olmak üzere pek çok kıtada ve ülkede depolama ürünleri kullanılmaktadır. Ülkemizde ise endüstriyel üretim alanı başta olmak üzere pek çok alanda kullanılmaktadır. Depolama ürün kullanımı dünya genelinde her geçen gün yaygınlaşmakta iken, milenyum modelimiz gibi depolama ürünleri seyyar araçlarda ve bireysel kullanım amaçları doğrultusunda oldukça fazla kullanılmaktadır. 

Ülkemizde genellikle modelimiz tarım ve hayvancılık alanında çok kullanılmaktadır. Çünkü tarım ve hayvancılık henüz suyun götürülemediği alanlarda kullanılmaktadır. Düşük ebat hacmi nedeniyle genellikle bireysel kullanım amaçları doğrultusunda kullanılmaktadır. Sanayilerde ve endüstriyel kullanım amaçları doğrultusunda ise daha çok mamul ve yarı mamullerin bir yerden farklı bir yere sevk edilmesi amaçlarıyla da kullanılmaktadır. Afrika kıtası gibi suyun değerli olduğu bölgelerde ise suyun korunması amacıyla kullanılmaktadır. Avrupa’da ise genellikle yağmur yakalama sistemlerinde milenyum modelimiz kullanılmaktadır. Yağmur yakalama sistemleri ise gelecek nesillere suyun temiz ve güvenli şekilde aktarılmasını sağlamaktadır. 

Kullanıcısına toplamda 500 litre hacim sunan milenyum modelemizin genel kullanım amaçlarına baktığımızda,  organik veya kimyasal fark etmeden bir içeriğin, dış çevre koşulları ve sert mevsim koşullarından korunması amacıyla depolanması, gerektiğinde depolanan içeriğin bir yerden farklı bir yere güvenli bir biçimde taşınmasına ve ihtiyaç duyulduğunda depolanan içeriğin tahliye vanası aracılığı ile tahliye edilip kullanılmasına imkan tanıyan araçlardır.  
 
Bizler 1986 yılından bugüne kadar gelen tecrübemiz ile özenle kaliteli hammaddeleri seçmekteyiz. Bu sebepten ötürü üretmiş olduğumuz tüm depolama ürünleri oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bu hususta özenle seçtiğimiz kaliteli hammaddeler, son teknoloji üretim sistemlerinde hızlıca üretilmektedir. Bu sebepten ötürü bizler tüm depolama ürünlerimize, imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca garanti sunmaktayız.

500 Litre Milenyum Su Deposu Hammadde Özellikleri

Milenyum ismi verilen depo modelimiz, milenyum yılı olan 2000 yılında üretilmiştir. Bu sebepten ötürü ismi milenyum olarak anılmaktadır. Modelimiz, polietilen hammadde ile üretilmektedir. Hammaddenin kimya bilimindeki kısaltması LLDPE olarak bilinmektedir. Kullanılan hammadde, her depolama ürününe farklı özellikler katmaktadır. 
 
Polietilen hammaddesinin, modelimize kattığı en verimli avantaj seri üretime imkan tanımasıdır. Modelimiz monoblok üretim şekli ile üretilmektedir. Bu üretim şeklinde modelimizin tasarımı ve ebatları özelinde hazırlanan kalıplar yardımııyla polietilen sıkıştırılır ve çıkarılır. Çapaklar temizlendikten sonra modelimiz satışa hazır hale gelmektedir. Keza monoblok kelime anlamı olarakta tek parça anlamına gelmektedir. Modelimiz tek parça halinde üretildiği için üzerinde herhangi bir şekilde ek veya perçin bulunmaz böylece modelin, sızdırmazlık oranı da yüksek kalmaktadır. 
 
Polietilen gıdaya uygun bir hammaddedir bu sebepten ötürü gıda ile teması bulunan çoğu ürünün üretiminde hammadde olarak kullanılmaktadır. Dolayısı ile modelimiz içerisinde de organik içerikler depolanabilmektedir. Sağlığa ve depolanan içeriğe herhangi bir zararı bulunmaz. Hammaddenin gıda uygunluğu dışındaki önemli önemli özelliklerinden bir diğeri ise UV ışın yalıtımıdır. Zararlı UV ışınlara karşı yalıtım özelliği modelimize de yansımaktadır. Zararlı UV ışınlara karşı olan yalıtım sayesinde modelimizin içerisinde zararlı bakteriler, parazitler ve mantarlar oluşmaz. Böylece içerikler için oldukça sağlıklı bir depo ortamı oluşturulmaktadır. 

500 Litre Milenyum Su Deposu Teknik Özellikleri

Milenyum modelimize şöyle dışarıdan baktığımızda gözüne çarpan ilk teknik detay 500 litre kullanım hacmi sunmasıdır. Depo tasarımı sayesinde dar alanlar başta olmak üzere her alanda kullanılabilir. Kapak boğazı tasarımını deponun temizliğini kolaylaştırması açısından dizan edilmiştir. Bu hususta kapak bölümünden içeriye sokulabilecek temizlik ekipmanları sayesinde kolayca temizliği yapılabilir. Ayrıca iç hacmi küçük olduğu için temizliği oldukça kolaydır. Yalnız temizleyici seçimi yapılırken, temizleyici içeriğinin ağır kimyasal ve parfüm içermemesine özen gösterilmesi önerilmektedir. 

Toplamda 500 litre iç hacmi bulunan milenyum modelimizin diğer teknik özelliklerini mercek altına aldığımızda;  kapak bölümünün polietilenden imal edildiğini ve bu durumun gıda uygunluğunu yapısal olarak tamamladığı görülmektedir. Ayrıca pirinç manşon kullanıldığı için tahliye esnasında da gıdaya herhangi bir zarar verilmemektedir. Hammaddesinden dolayı modelimizin çalışma ısı oranı en sıcak +50 derece iken en soğuk -5 dereceye kadardır. Ağırlığı 15 kilogram, 86 santimetre genişliğinde,  106 santimetre yüksekliğinde, malzeme kalınlığı ise 5 milimetre ve kapak çapı 44 santimetredir. Manşon kısmına istenilen herhangi bir çeşme takılabilir ve sızdırmaz contalar kullanılmıştır. Bu hususta sızdırma yapmaz ve büyüklüğü ½ inçtir.
 
Renk çeşitliliği bakımından milenyum modelimiz her ne kadar beyaz ve mavi renk çeşitleri ile satışa sunulsa da aslında istenilen herhangi bir renkte üretimi yapılabilir. Farklı renkler sayesinde, depolanan farklı içerikler çok rahat bir şekilde kategorize edilebilir. Sizlerde milenyum modelimize sahip olmak veya fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimizle Görüşmeye Başla
0(216) 494 2829
Ara
Benzer Ürünler
Sepetinizde şuan ürün var