• Genişlik / Çap 115 cm
 • Plastik Yüksekliği 115 cm
 • Ayak Dahil Yükseklik 175 cm
 • Kalınlık 6 mm
 • Manşon 1 "
 • Kapasite 1.000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C
 •  Polietilen depolarımız gıda maddeleri tüzüğüne uygundur.

 •  Güneş ışınlarına ve darbelere karşı dayanıklıdır.

 •  Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

 •  Ürünler tek parça (monoblok) olarak üretilir. Ek kaynak ve perçin yoktur.

 •  Ürünlerimiz uzun ömürlü, sağlıklı, bakım gerektirmez ve su ile kolayca temizlenir.

 •  Kolay taşınabilir ve yer değiştirmelerde zarar görmez.

 •  Polietilen ürünlerimiz geri dönüşümlüdür.

 •  Üretim hatalarına karşı tüm ürünlerimiz garantilidir.

 •  Kullanım hatalarına karşı onarımı mümkündür.

 •  Polietilen depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

1.000 Litre Açık Ağız Silo Deposu

Günümüz dünyasında teknoloji geliştikçe ihtiyaçlarımızda aynı yönde değişip gelişmektedir. Bu açıdan bakıldığında depolama ürünleri ile ilgili insanların dünya genelinde ihtiyaçları çeşitlenmiş ve genişlemiştir. Konik bir tasarımı bulanan modelimiz polietilen su deposu kategorisinde yer alır çünkü polietilen hammadde kullanılarak üretilmektedir. Modelimiz ağzı açık bir dizayn edilmiştir. Genellikle tahıl gibi içerikler bu tarz depolama ürünlerinde muhafaza edilmektedir.

Modelimizi yerden yükselten ayakları bulunmaktadır. Bu sayede fare ve haşere gibi temizlikten uzak hayvanların depoya ulaşması oldukça zordur. Bu tarz depolama ürünleri genellikle sevkiyat amaçları doğrultusunda kullanılmaz. Genellikle depolama ve muhafaza etme amaçları doğrultusunda kullanılır. Konik tasarıma sahip modelimizin genel olarak kullanım amaçları; organik veya kimyasal fark etmeksizin içeriğin korunması amacıyla depolanması ve depolanan içeriğe ihtiyaç duyulduğunda tahliye edilerek kullanılmasına imkan veren araçlardır. 

Depolama ürünleri üretimine 1986 yılında başladık. Bugün üretim tesislerimizi inove ederek hata oranını oldukça minimize ettik ve oldukça sağlam ve uzun ömürlü depolama ürünleri üretmekteyiz. Bunun yanında modelimizi üretirken kaliteli hammadde ve malzemeler kullanarak ürettiğimiz konik tasarımlı modelimiz imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca garantilidir. 

1.000 Litre Açık Ağız Silo Deposu Hammadde Özellikleri

1.000 litre iç hacmi bulunan ve konik tasarımı sayesinde içeriğin tam olarak boyaltımına imkan tanıyan modelimiz, polietilen hammadde ile üretilmektedir. Bu tanklar tüm polietilen modeller gibi monoblok şekilde tek parça halinde üretilmektedir. Bu üretim şeklinde seri bir şekilde üretilmektedir. Keza monoblok kelimesine baktığımızda mono tek veya bir anlamına gelirken, blok bölüm veya parça anlamına gelmektedir.

Depolama ürünlerinin özellikleri genel olarak hammaddeleri sayesinde bir takım özelliklere kavuşmaktadır. Modelimiz gıda temasına uygun hammadde ile üretilmektedir. Bu sayede içerisinde tahıl gibi organik olan pek çok içerik depolanabilmektedir. Tam boşaltıma imkan tanıdığı için birçok kimyasal içerikte depolanmaktadır. Ayrıca polietilenin gıda temasına uygunluğu uluslararası örgütleri tarafından kabul görmüştür. Modelimiz zararlı UV ışınlara karşı yalıtımlıdır çünkü polietilenin UV dayanıklılığı bulunmaktadır. Böylece depo içerisinde maksimum oranda sterilizasyon sağlanmaktadır. Polietilenin çalışma ısı oranı 50 derece olduğu için modelimizde aynı çalışma oranına sahiptir.

1.000 Litre Açık Ağız Silo Deposu Teknik Özellikleri

Modelimize dışarıdan bir göz ile bakıldığında ilk teknik detayları konik bir tasarımı olması ve 1.000 litre kullanım hacmi sunmasıdır. Ayrıca ayakları olduğu için depolama daha steril olmaktadır. Ayrıca manşonu modelimizin tam altında olduğu için depolanan içerik tam olarak tahliye edilebilmektedir.

Konik bir tasarıma sahip ve 1.000 litre kullanım hacmi bulunan modelimiz, istenilen herhangi bir renkte üretimi yapılabilmektedir. Bunların dışında teknik özelliklerine baktığımızda; 115 santimetre genişliğinde,  ayakları dahil 175 santimetre yüksekliğinde, malzeme kalınlığı ise 6 milimetredir. Diğer modellerimizi görmek için web sitemizi inceleyebilir, fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimizle Görüşmeye Başla
0(216) 494 2829
Ara
Ürün Kataloğunu
İndir
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için kataloğu indirin
Benzer Ürünler
Sepetinizde şuan ürün var