• Genişlik / Çap 115 cm
 • Plastik Yüksekliği 240 cm
 • Ayak Dahil Yükseklik 300 cm
 • Kalınlık 6 mm
 • Manşon 1 "
 • Kapak 44 cm
 • Kapasite 2.000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C
 •  Polietilen depolarımız gıda maddeleri tüzüğüne uygundur.

 •  Güneş ışınlarına ve darbelere karşı dayanıklıdır.

 •  Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

 •  Ürünler tek parça (monoblok) olarak üretilir. Ek kaynak ve perçin yoktur.

 •  Ürünlerimiz uzun ömürlü, sağlıklı, bakım gerektirmez ve su ile kolayca temizlenir.

 •  Kolay taşınabilir ve yer değiştirmelerde zarar görmez.

 •  Polietilen ürünlerimiz geri dönüşümlüdür.

 •  Üretim hatalarına karşı tüm ürünlerimiz garantilidir.

 •  Kullanım hatalarına karşı onarımı mümkündür.

 •  Polietilen depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

2.000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu

Depolama ürünleri, birçok farklı tasarımla üretilebilmektedir. Bu açıdan baktığımızda birçok farklı kullanım amaçları doğrultusunda kullanılmaktadır. Böylece farklı pek çok ihtiyaca çözüm olabilmektedir. 2.000 litrelik iç hacme sahip modelimiz, silo deposu kategorisinde yer almakta ve genellikle tahıl gibi içeriklerin depolanması için kullanılmaktadır. Kapalı bir ağza sahip olduğu için endüstriyel alandaki kullanımı da oldukça fazladır.

Konik bir tasarıma sahip olduğu için içerisinde toz halindeki ve kimyasal maddeleri saklamak için kullanılmaktadır. Yalnızca kimyasal değil organik depolamaya uygun bir depolama ürünüdür. Silo tarzı modelimiz, kapalı bir ağız tasarımı ve ayakları bulunduğu için haşerelerin depo içerisindeki içeriğe ulaşması iki faktörlü olarak engellenmiş olur. Bunun yanında konik bir yapısı bulunduğu için depo içerisindeki içeriğin tam tahliyesi sağlanabilir. İçerisinde ise genellikle depolanan içerikler tarım amaçları doğrultusunda tahıl gibi toz halindeki içerikler kimyasal depolanması amaçları doğrultusunda ise kullanılabilir. Bunların haricinde, depolanan içerik iklim ve çevre etkilerinden korunmaktadır.

Konik tasarımlı depolama ürünleri birçok depolama amaçları doğrultusunda kullanılabilir. 1986 yılında depolama ürünleri üretmeye başladık ve her geçen gün üretim sistemlerimizi inove etmeye ve geliştirmeye odaklandık. Bu sayede çok dayanıklı ve uzun ömürlü depolama ürünlerimiz bulunmaktadır. Modelimizde iki yıl boyunca imalat hatalarına karşı garantilidir.

2.000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu Hammadde Özellikleri

Polietilen, bir polimer malzeme olup, yüksek mukavemeti, düşük ağırlığı ve su geçirmezlik özellikleri nedeniyle su depolama tanklarında sıklıkla kullanılır. Polietilen kullanılarak üretilen modelimize hammaddesinden bir çok özellik geçmektedir. Bu özellikler arasında gıda temasına uygunluk ve UV yalıtım bulunmaktadır. Gıda temasına uygun olduğu için birçok organik içeriğin depolanmasına imkan tanımaktadır. UV yalıtım sayesinde ise organik ve kimyasal içerikler için çok daha sağlıklı bir ortam oluşturulabilmektedir. 

Modelimiz monoblok üretim sistemiyle üretilmektedir. Her depo özelinde hazırlanan kalıplara polietilen sıkıştırılarak tek parça halinde çıkarılmaktadır. Ardından depo üzerindeki çapaklar temizlenerek satışa hazır hale getirilir. Dikkat edilirse modelimizin üzerinde herhangi bir ek veya perçin bulunmaz. Modelimizin kapak kısmı da yine polietilen hammadde kullanılarak üretilmiştir. Çevir aç kapak olduğu için kolaylıkla açılıp kapanabilir. 

Modelimizde bulunan bir diğer özellik ise çalışma ısı oranıdır. Bu oran hammaddesinden kaynaklanan bir orandır ve 50 derecedir. Bunların dışında modelimiz talep edilen herhangi bir renk ile üretilebilir. Farklı renk depolar içerisinde farklı içerikler depolanabilir. Böylece farklı içerikler çok daha rahat kategorize edilebilir.

2.000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu Teknik Özellikleri

Modelimize dışarıdan baktığımızda ilk teknik detaylar 2.000 litre kullanım hacmi olması ve ayaklı, konik bir tasarıma sahip depolama ürünü olması gözümüze çarpar. Ayakları sayesinde içerisinde daha steril bir depolama sunduğu gibi konik tasarımı ile tam boşaltım imkanı sunar. Bunların dışında diğer teknik özellikleri ise 115 santimetre genişliğinde,  ayakları dahil 300 santimetre yüksekliğinde, malzeme kalınlığı ise 6 milimetre ve kapak çapı 44 santimetredir. İçerisinde her içeriği depolayabileceğiniz modelimize sahip olmak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimizle Görüşmeye Başla
0(216) 494 2829
Ara
Ürün Kataloğunu
İndir
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için kataloğu indirin
Benzer Ürünler
Sepetinizde şuan ürün var