• Genişlik / Çap 115 cm
 • Plastik Yüksekliği 140 cm
 • Ayak Dahil Yükseklik 200 cm
 • Kalınlık 6 mm
 • Manşon 1 "
 • Kapak 44 cm
 • Kapasite 1.000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C
 •  Polietilen depolarımız gıda maddeleri tüzüğüne uygundur.

 •  Güneş ışınlarına ve darbelere karşı dayanıklıdır.

 •  Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

 •  Ürünler tek parça (monoblok) olarak üretilir. Ek kaynak ve perçin yoktur.

 •  Ürünlerimiz uzun ömürlü, sağlıklı, bakım gerektirmez ve su ile kolayca temizlenir.

 •  Kolay taşınabilir ve yer değiştirmelerde zarar görmez.

 •  Polietilen ürünlerimiz geri dönüşümlüdür.

 •  Üretim hatalarına karşı tüm ürünlerimiz garantilidir.

 •  Kullanım hatalarına karşı onarımı mümkündür.

 •  Polietilen depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

1.000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu

Depolama ürünleri her geçen gün farklı alanlarda kullanılmaktadır. Durum böyle olunca depolama ürünlerinin üretim teknolojisi oldukça gelişmiştir. Silo depoları, farklı alanlarda kullanılabilen depolar arasında yer almaktadır. Bu depolar yalnızca polietilen su deposu kategorisinde yer almaktadır. Çünkü hem polietilen hammadde ile üretilmekte, hemde yalnızca bu şekilde üretilmektedir. Ayakları olan depo modellerimiz farklı hammaddeler ile de üretilmektedir.

Silo deposu modelimiz kapalı ağız şeklindedir. Bazı depo modellerimizin ağzı açık üretilirken bazıları kapaklı biçimde üretilmektedir. Modelimizde kapaklı modellerden birisidir. Ayakları sayesinde yerden yüksekte durmakta ve oldukça sterilizasyon sağlamaktadır. Ayaklar sayesinde fare ve haşereler depolanan içerikten uzak tutulmaktadır. Bu tarz depolama ürünlerimiz sevkiyat amaçları doğrultusunda kullanılması uygun olmayabilir. Modelimiz genel olarak kullanım amaçlarına baktığımızda ise herhangi bir içeriğin korunması bazında depolanması, ihtiyaç duyulduğunda ise depolanan içeriğin tam olarak boşaltılarak kullanılmasını sağlayan araçlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Depolama ürünleri dünya genelinde farklı birçok alanda da kullanılmaktadır. Bizler 1986 yılından bugüne kadar olan depolama ürünleri üretici tecrübemiz ve inovatif üretim tesislerimiz sayesinde sağlam ve uzun ömürlü depolama ürünleri üretmekteyiz. Oldukça kaliteli hammadde ve malzemeler kullanarak ürettiğimiz silo depo modelimiz imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca firmamız garantisi altındadır.

1.000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu Hammadde Özellikleri

Kullanıcısına toplamda 1.000 litre kullanım hacmi sunan ve tam olarak boşaltılabilen modelimiz, polietilen hammadde kullanılarak üretilmiştir. Polietilen hammadde ile üretilen tüm depolama ürünlerimiz monoblok üretim şekli ile üretilmektedir. Bu üretim şeklinde depo tasarımları ve ebatları bazında hazırlanan kalıplar yardımıyla polietilen sıkıştırılarak, depo modeli tek parça halinde çıkarılır ve üzerinde kalan çapaklar temizlenerek satışa hazır hale getirilmektedir.

Polietilen hammaddesinin modelimize kattığı pek çok fayda bulunmaktadır. Keza genel olarak ürettiğimiz depolama ürünlerinde bulunan özellikler hammaddesinden gelmektedir. Polietilen gıda temasına uygun bir hammadde olduğu için modelimiz içerisinde gıda depolaması yapılabilmektedir. Keza tahıl depolaması oldukça fazla yapılmaktadır. Ayrıca polietilenin gıda temasına uygunluğu uluslararası örgütlerce uygun bulunmuştur. Polietilenin önemli özelliklerinden diğeri ise zararlı ultraviyole ışınları yalıtmasıdır. Zararlı ışınlar giremediği için bakteri ve mantarların oluşumu gerçekleşmez. Böylece depo içerisinde daha steril bir ortam oluşmaktadır. Modelimiz hammaddesinden dolayı en fazla 50 dereceye kadar çalışma ısı oranı bulunmaktadır.

1.000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu Teknik Özellikleri

Modelimize dışarıdan bakıldığı zaman göze çarpan ilk teknik detaylar 1.000 litre kullanım hacmi olması ve ayaklı bir depolama ürünü olmasıdır. Ayakları sayesinde konik bir tasarıma sahip olmakla birlikte oldukça temiz bir kullanım sunmaktadır. Tahliye manşonu tam altında olduğu için depolanan içeriğin tam boşaltımı sağlanabilir. Bu sayede organik içeriklerin depolanabilirken, kimyasal içeriklerinde depolanabilmesi mümkündür.
Konik bir tasarıma sahip modelimizin teknik özelliklerine mercek tutarsak; 115 santimetre genişliğinde,  ayakları dahil 200 santimetre yüksekliğinde, malzeme kalınlığı ise 6 milimetredir. Kapak çapı 44 santimetre ve polietilen hammadde ile üretilmektedir. Böylece gıdaya uygunluk tam olarak sağlanabilmektedir. Modelimiz istenilen herhangi bir renkte üretilebildiği için farklı içeriklerinizi daha rahat kategorize edebilirsiniz. Diğer depolama modellerimizi incelemek için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimizle Görüşmeye Başla
0(216) 494 2829
Ara
Ürün Kataloğunu
İndir
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için kataloğu indirin
Benzer Ürünler
Sepetinizde şuan ürün var