• Genişlik / Çap 115 cm
 • Plastik Yüksekliği 190 cm
 • Ayak Dahil Yükseklik 250 cm
 • Kalınlık 6 mm
 • Manşon 1 "
 • Kapak 44 cm
 • Kapasite 1.500 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C
 •  Polietilen depolarımız gıda maddeleri tüzüğüne uygundur.

 •  Güneş ışınlarına ve darbelere karşı dayanıklıdır.

 •  Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

 •  Ürünler tek parça (monoblok) olarak üretilir. Ek kaynak ve perçin yoktur.

 •  Ürünlerimiz uzun ömürlü, sağlıklı, bakım gerektirmez ve su ile kolayca temizlenir.

 •  Kolay taşınabilir ve yer değiştirmelerde zarar görmez.

 •  Polietilen ürünlerimiz geri dönüşümlüdür.

 •  Üretim hatalarına karşı tüm ürünlerimiz garantilidir.

 •  Kullanım hatalarına karşı onarımı mümkündür.

 •  Polietilen depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

1.500 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu

1.500 litrelik modelimiz, genellikle içerisinde toz veya püre halindeki maddeleri saklamak için kullanılırken, organik ve kimyasal depolamaya uygun bir depolama ürünüdür. Silo tarzı modelimiz, kapalı bir ağızla donatılmıştır ve bu sayede içindeki malzemeye dışarıdan ulaşım engellenir.

Böylece malzemenin kalitesini koruyarak daha uzun süre saklanmasını sağlar. Modelimiz silo deposu kategorisinde yer alır, sizlerde diğer ebatları inceleyebilirsiniz. Konik tasarımı bulunan silo tanklar, genellikle endüstriyel alanlarda kullanılır. Örneğin, tarım sektöründe mısır unu veya buğday unu gibi toz halindeki malzemeleri depolamak için kullanılabilir. Ayrıca, kimya sektöründe de kullanılabilir; örneğin kimyasal maddelerin depolanması için kullanılabilir.

Silo deposu, genellikle konik bir şekilde tasarlandığından, alanı verimli bir şekilde kullanılabilir. Ayrıca, kapalı ağız sayesinde malzeme içeri girerken hava kirliliğine neden olabilecek toz ve dumanlar dışarı atılır. Böylece silo modelimizin içerisindeki içerik çevredeki toz ve partiküllerden etkilenmez. Genel manada kullanım amaçlarına baktığımızda konik tasarımı içeriğin tam olarak boşaltımına imkan sağlamaktadır. Bunun yanında içeriği kötü çevre ve sert iklim koşullarından korumaktadır. 

Silo modelimiz, farklı birçok alanda da kullanılmaktadır çünkü dayanıklı ve sağlam bir depolama ürünüdür. 1986 yılında başladığımız üretime bugün, son teknoloji üretim tesislerimizi kullanarak sağlam ve uzun ömürlü depolama ürünleri üretiyoruz. Kaliteli hammaddeleri seçerek ürettiğimiz depo modelimiz imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca garantisi bulunmaktadır.

1.500 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu Hammadde Özellikleri

Kullanıcısına toplamda 1.500 litre kullanım hacmi sunan modelimiz, polietilen hammadde kullanılarak üretiliyor ve polietilenin kattığı pek çok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca monoblok üretim şekli ile tek parça halinde üretilmektedir. Monoblok üretim şekline göre modelimiz hazırlanan kalıpların içerisinde polietilen sıkıştırılarak üretilir ve çapaklar temizlenerek satışa hazır hale getirilmektedir. Bununla birlikte modelimiz tek parça halinde ve kapak kısmı da yine polietilen hammadde ile üretildiği için gıdaya uygunluğu tamamlanmaktadır. Bu hususta polietilenin modelimize kattığı özelliklerden bir tanesi de gıdaya uygunluktur.

Hammaddesi bazında modelimize geçen önemli özelliklerinden diğeri ise UV ışınların yalıtılmasıdır. Zararlı ışınlar depo içerisine giremediği için depo içerisinde daha temiz ve sağlıklı bir ortam elde edilmektedir. Çalışma ısı oranları da yine hammaddeden geçmektedir, modelimizin çalışma ısı oranı ise 50 derecedir. Bunların dışında modelimiz, talep ettiğiniz herhangi bir renkte üretilebilir. Böylece farklı içeriklerinizi çok daha rahat bir şekilde kategorize edebilirsiniz.

1.500 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu Teknik Özellikleri

Modelimize dışarıdan baktığımız zaman göze çarpan ilk teknik detaylar 1.500 litre kullanım hacmi olması ve ayaklı bir depolama ürünü olmasıdır. Ayakları sayesinde içerisinde depo kapağına haşere gibi hayvanların ulaşması zordur. Bu sayede oldukça temiz bir kullanım sunmaktadır. Bunların dışında 115 santimetre genişliğinde,  ayakları dahil 250 santimetre yüksekliğinde, malzeme kalınlığı ise 6 milimetre ve kapak çapı 44 santimetredir. Sizlerde diğer ürünlerimizi incelemek için web sitemizi inceleyebilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimizle Görüşmeye Başla
0(216) 494 2829
Ara
Ürün Kataloğunu
İndir
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için kataloğu indirin
Benzer Ürünler
Sepetinizde şuan ürün var