• Genişlik / Çap 232 cm
 • Plastik Yüksekliği 310 cm
 • Ayak Dahil Yükseklik 425 cm
 • Kalınlık 8 mm
 • Manşon 2 "
 • Kapak 44 cm
 • Kapasite 10.000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C
 •  Polietilen depolarımız gıda maddeleri tüzüğüne uygundur.

 •  Güneş ışınlarına ve darbelere karşı dayanıklıdır.

 •  Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

 •  Ürünler tek parça (monoblok) olarak üretilir. Ek kaynak ve perçin yoktur.

 •  Ürünlerimiz uzun ömürlü, sağlıklı, bakım gerektirmez ve su ile kolayca temizlenir.

 •  Kolay taşınabilir ve yer değiştirmelerde zarar görmez.

 •  Polietilen ürünlerimiz geri dönüşümlüdür.

 •  Üretim hatalarına karşı tüm ürünlerimiz garantilidir.

 •  Kullanım hatalarına karşı onarımı mümkündür.

 •  Polietilen depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

10.000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu

Günümüzde endüstri başta olmak üzere, Dünya genelinde depolama ürünü kullanımı artmıştır. Ülkemizde ise daha çok kırsal alanlarda kullanılmaktadır. Nitekim depolama ürünleri üretimin konusunda da teknoloji oldukça ilerlemiştir. Bu teknolojinin nimetlerinden bir tanesi de polietilen su deposu kategorisinde yer alan silo modelimizdir. Bu modelimiz hem endüstriyel alanda hemde bireysel kullanım amaçları doğrultusunda kullanılabilir. 

Modelimiz 10.000 litre gibi büyük bir hacme sahip olduğu için endüstriyel alanda da kullanılabilir. Konik yapısı sayesinde organik içeriklerin depolamasında oldukça etkilidir. Çünkü ayakları bulunmaktadır ve bu sayede haşere ve zararlıların depoya ulaşmasını engeller. Bunun yanında kapalı ağız olduğu için depo içerisinde bulunan içerik hava almaz ve dışarıdaki zararlı etkenlere karşı korunmuş olur. 

Silo modelimizin genel olarak kullanım amaçlarına baktığımızda organik veya kimyasal bir içeriğin dış ve mevsim etkenlerinden korunması, içeriğin sevkiyatı ve manşon aracılığı ile tahliye edilmesini sağlayan araçlardır. Depolama ürünleri üretiminde tecrübe ve üretim sistemleri önem arz etmektedir. Bizlerde 1986 yılında başladığımız üretime bugün, son teknoloji üretim sistemleri ile devam etmekteyiz. Üretim yaparken en kaliteli hammaddeleri seçmeye özen göstermekle birlikte inovatif ve çevreye duyarlı üretim tesislerimiz bulunmaktadır. Bu tesislerimizde üretilen depolama ürünleri dayanıklı ve uzun ömürlü depolama ürünleri olduğu için modelimize de imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca garanti vermekteyiz.

10.000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu Hammadde Özellikleri

Kullanıcısına toplamda 10.000 litre kullanım hacmi sunan ve konik tasarımı sayesinde depolanan tam olarak boşaltılmasına imkan tanıyan modelimiz, polietilen hammadde ile üretilmektedir. Bu hammadde ile üretilen modelimiz monoblok üretim şekli ile üretilmekte ve bu üretim şekli sayesinde depo üzerinde herhangi bir ek veya perçin bulunmaz. Monoblok üretim şekline göre hazırlanan kalıplar aracılığı ile polietilen sıkıştırılır ve işlem bittiğinde model ortaya çıkmaktadır. Bu sayede seri olarak üretilebilir.

Depolama ürünlerinde bulunan çoğu özellik hammaddesinden geçmektedir. Bu kapsamda polietilenin önemli özelliklerinden bir tanesi de UV yalıtımdır. Bu sayede depo içerisinde zararlı ışınlar geçmediği için içerik için çok daha sağlıklı bir ortam oluşturulmaktadır. Ayrıca bu hammaddenin gıda temasına uygunluğu bulunmaktadır. Bu sebepten ötürü kapak kısmı da polietilen kullanılarak üretilmektedir. Ayrıca manşon kısmında kullanılan pirinç manşon ile birlikte depo tümünde gıda temasına uygunluk sağlanır. Sıcak içerikler için modelimizin çalışma sıcaklığı 50 derecedir. Temizliği oldukça kolay yapılabilir. Temizlik sırasında ağır kimyasal ve parfüm içeren temizleyicilerin kullanılmaması ve her kullanımdan sonra temizlenmesi önerilmektedir.

10.000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu Teknik Özellikleri

Modelimizin ilk göze çarpan teknik detayları 10.000 litre iç hacmi olması ve konik bir tasarımı olmasıdır. Bu tasarım sayesinde ayakları da bulunmaktadır. Ayakları sayesinde depoya zararlıların ulaşımını engeller. Ayrıca manşon kısmı sayesinde depolanan içeriğin tam olarak boşaltımı sağlanmaktadır. Çünkü manşon konik tasarımın tam altına konumlandırılmaktadır. Bu özelliği sayesinde endüstriyel kullanım amaçları doğrultusunda deterjan gibi içeriklerin depolaması yapılmaktadır.

Silo modelimizin teknik özelliklerine mercek tutarsak; 232 santimetre genişliğinde,  ayakları dahil 310 santimetre yüksekliğinde, malzeme kalınlığı ise 8 milimetre ve kapak çapı da 44 santimetredir. Silo modellerimiz içerisinde en büyük modelimizdir. Bu özelliği sayesinde endüstriyel alanda oldukça sevilen bir model olmuştur. Sizlerde web sitemiz aracılığı ile diğer modellerimizi inceleyebilir, müşteri temsilcilerimizle görüşerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimizle Görüşmeye Başla
0(216) 494 2829
Ara
Ürün Kataloğunu
İndir
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için kataloğu indirin
Benzer Ürünler
Sepetinizde şuan ürün var