• Genişlik / Çap 180 cm
 • Plastik Yüksekliği 265 cm
 • Ayak Dahil Yükseklik 325 cm
 • Kalınlık 8 mm
 • Manşon 1,5 "
 • Kapak 44 cm
 • Kapasite 5.000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C
 •  Polietilen depolarımız gıda maddeleri tüzüğüne uygundur.

 •  Güneş ışınlarına ve darbelere karşı dayanıklıdır.

 •  Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

 •  Ürünler tek parça (monoblok) olarak üretilir. Ek kaynak ve perçin yoktur.

 •  Ürünlerimiz uzun ömürlü, sağlıklı, bakım gerektirmez ve su ile kolayca temizlenir.

 •  Kolay taşınabilir ve yer değiştirmelerde zarar görmez.

 •  Polietilen ürünlerimiz geri dönüşümlüdür.

 •  Üretim hatalarına karşı tüm ürünlerimiz garantilidir.

 •  Kullanım hatalarına karşı onarımı mümkündür.

 •  Polietilen depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

5.000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu

Dünya geneline baktığımızda içme su kaynaklarımız oldukça kısıtlıdır. Buna rağmen içerisinde yaşadığımız dünya, çok daha mavi görünmektedir. Dünya üzerinde bulunan su kaynaklarının hepsi içilebilir su kaynakları değildir. İçilebilir suyun dünya üzerindeki sulara oranı ise yaklaşık olarak %0,3’dür. Bu durum, depolama ürünlerinin kullanımının önemini ortaya koyar. 
 
Depolama ürünleri kategorisinde, birçok ürünümüz bulunmaktadır. Bu ürünlerden bir tanesi de silo deposu kategorisinde yer alan ve 5.000 litre kullanım hacmi bulunan silo modelimizdir. Modelimiz konik bir tasarıma sahip olduğu için kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sunmaktadır. Bunun yanında kapalı ağız bir model olduğu için içerisinde pek çok içerik depolanabilmektedir. Silo depolama modellerimiz genellikle tahıl gibi içeriklerin depolamasında kullanılmaktadır. Ancak modelimiz birçok farklı türde içeriğin muhafazasını yapabilmektedir. Tahıl gibi içeriklerin depolanması bireysel depolama modeline girerken, endüstriyel kullanımı da oldukça fazladır. Bu alanda ise daha çok kimyasal depolama yapılmaktadır. Çünkü konik tasarıma sayesinde modelimizin en alt noktasında manşon bulunmaktadır. Böylece depolanan içeriğin tam boşaltımı sağlanabilmektedir. Bu özelliği sayesinde deterjan gibi kimyasal içeriklerin depolanması amaçları doğrultusunda kullanılmaktadır. 
 
Bizler depolama ürünleri üretmeye 1986 yılında başladık. O günlerden bugüne kadar üretim sistemlerimizi geliştirerek çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü modeller üretmekteyiz. Zaman içerisinde ürünlerimizin tasarım çeşitliliğini artırarak çok daha farklı ihtiyaçlara çözüm olmayı başardık. Ayrıca tüm ürünlerimizde olduğu gibi silo modelimizi de iki yıl boyunca imalat hatalarına karşı garanti sunmaktayız. 

5.000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu Hammadde Özellikleri

Kapalı ağız bir tasarımı olan silo modelimiz polietilen hammaddeden imal edilmektedir. Modelimizin kapak ve ayak kısımları da polietilen hammadde kullanılarak üretilmektedir. Polietilenin gıda temasına uygunluğu olduğu için tüm depoda gıda temasına uygunluk sağlamaktayız. Ayakları sayesinde depo bölümü yüksekte kalmaktadır. Böylece yerde bulunan haşere gibi zararlıların depo içerisindeki içeriğe ulaşmasının önüne geçilmiş olur.  Bunun yanında pirinç manşon kullanılmıştır. Bu sayede tüm depo gıda temasına uygun hale gelmektedir.
 
Polietilen depolama ürünleri seri olarak üretilebilmektedir. Modelimizde hazırlanan kalıplar aracılığı ile polietilenin sıkıştırılması sonucunda tek parça halide üretilmektedir. Bu sayede depo üzerinde herhangi bir ek veya perçin görmeyiz. Polietilenin UV yalıtımı da bulunmaktadır. Dolayısıyla modelimizin içerisine güneşten yansıyan zararlı ışınlar ulaşamadığı için içerik güvenle muhafaza edilebilir. 
 
Tasarımı sebebiyle oldukça kolay temizlenebilir. Ancak temizlik sırasında ağır kimyasal ve parfüm içeren temizleyicilerin kullanılmaması önerilmektedir. Her kullanımdan sonra temizlenmesi önerilir ve temizlik ekipmanları kullanılabilir. Bunun yanı sıra sıcak depolanması gereken içerikler için modelimizin çalışma sıcaklığı oranı 50 derecedir. Birden fazla türde içerik depolanmak isteniyorsa modelimiz istenilen herhangi bir renk ile üretilebilir. Böylece farklı türdeki içerikler çok daha rahat kategorize edilebilecektir. 

5.000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu Teknik Özellikleri

Modelimize dışarıdan baktığımızda 5.000 litre kullanım hacmi olması ve konik bir tasarıma sahip olduğu için ayakları bulunan bir depolama ürünüdür. Gözümüze ilk çarpan detayların yanında diğer teknik özelliklerine baktığımızda ise 180 santimetre genişliğinde,  ayakları dahil 325 santimetre yüksekliğinde, malzeme kalınlığı ise 8 milimetre ve kapak 44 santimetre çapındadır. Konik bir tasarıma sahip olduğu için içerisinde birçok içerik depolanabilmektedir. Modelimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimizle Görüşmeye Başla
0(216) 494 2829
Ara
Ürün Kataloğunu
İndir
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için kataloğu indirin
Benzer Ürünler
Sepetinizde şuan ürün var