Polietilen depo ürünlerimiz plastik su deposu olarak ta adlandırılmaktadır. Üretimde kullandığımız polietilen hammadde 0 dönüşüm özelliği ile çevre dostu ürün olup uluslararası Food Grade (yiyecek tipi) standartlarına sahip olup insan sağlığı açısından güvenlidir.

50 litreden 25 ton su deposuna kadar bir çok ölçüde kullanım amacı ve yerine göre farklı modellerde üretim gerçekleştirilmektedir. Dik silindirik, yatay silindirik, yatay dikdörtgen depolar Karmod kalite güvencesi ile kullanıma hazır teslim edilmektedir.

Plastik su deposu olarak bilinen ve depo çeşitlerinden birisi olan polietilen depo depolama ürünleri içerisinde kalite güvencesiyle ve son sistem rotasyon teknolojisiyle tam yoğunlukta çalışmaktadır. Bu depolarda hammadde kullanımı ve otomasyonlu ideal pişirme süresinde imal edilerek dayanıklılık sağlanmaktadır. Bu depo çeşidi 50 litreden başlayarak 25 ton kapasiteye kadar plastik depo ürünleri şeklinde bulunmaktadır.

Plastik su deposu kullanım özelliğine ve kullanım yeri ve şartları düşünülerek farklı modellerde üretilmekte ve her daim plastik depolar standardında sürekli stoklarda yer alan ürünler arasında olmaktadır.

Sepetinizde şuan ürün var